אייל קארו: "אם לא נסיים במקום הראשון, זה יהיה כישלון"

שחקני תל אביב (סטראבו) שחקני תל אביב (סטראבו)
בתל אביב לא מורידים הילוך לקראת המשחק האחרון של העונה הסדירה. חדרה שתשחק לאחר מכן מול ראש העין תמתין לניצחון של רוח בכפר

ליגת החופים מגיעה לנקודת רתיחה ומחר (שישי) ייערך המחזור האחרון של העונה הסדירה ואחד המשחקים המרכזיים יהיה הקרב בין תל אביב לבין בני יהודה.

המשחק בין השתיים ישפיע על העולות לרבע הגמר. במידה ובני יהודה תנצח וחדרה תפסיד לראש העין יהיו אלה הכתומים שיעלו לשלב הבא, ואילו אם תל אביב תנצח חדרה תהיה ברביעייה הראשונה. מבחינת הקבוצה של המאמן דור לוי והבעלים אייל קארו מדובר משחק שלא יקבע את העלייה, אך יקבע את זהות היריבה ברבע הגמר.

בתל אביב ערכו אתמול אסיפת גיבוש בה הבהיר קארו את רצינותו לקראת המשחק האחרון. קארו: "אספנו את הקבוצה והיה לי חשוב להבהיר שהרחשים מסביב צריכים להיות מחוץ לקבוצה שלנו. הבהרתי לכולם שאני רוצה את המקום הראשון ומדובר במשחק מאוד חשוב עבורנו. אם אראה שחקנים שלא נותנים מאה אחוז, הם לא ישחקו. אני מאחל לבני יהודה הצלחה אחרי המשחק שלנו".

קארו גם התייחס לעונה של קבוצתו לאחר שהפכה לקבוצה המפתיעה בליגה: "באנו מאוד קטנים ורצינו להשתפר משבוע לשבוע. אנחנו שומרים על צניעות ועד עכשיו זה מצליח לנו. אני מאמין בעבודה קשה שלי, של הצוות המקצועי והשחקנים. אני דוחף את כולם ומדובר בקבוצה מאוד משפחתית". קארו התייחס למטרה ואמר: "אני חושב שאפשר להגיע עד הסוף. יש לנו קבוצה טובה שמשתפרת ומבחינתי הצלחה אם ניקח את הגביע וכישלון אם לא ניקח את הגביע. אני חושב שאנחנו מסוגלים לעשות את זה".

בחדרה עוקבים אחר המשחק. עוזר מאמן הקבוצה, שי חג'ג', אמר לקראת המחזור האחרון: "לקראת המחזור האחרון בבית, אין לנו ספק שתל אביב קבוצה טובה יותר מבני יהודה והם חייבים ואמורים לנצח את המשחק מול בני יהודה אך ורק בשביל עצמם ולסיים מקום ראשון בבית. חומר השחקנים של ת"א טוב יותר משל בני יהודה וזה יפתיע מאוד אם הם לא ינצחו משחק כזה שקריטי עבורם ויכול לזרוק את כל הקמפיין הטוב שלהם לפח. אנחנו משוכנעים שת"א יגיעו מחוייבים במקסימום למשחק כדי לנצח ולהימנע ממפגש עם כפר קאסם או נתניה ברבע הגמר. אני בטוח שהמאמן הצעיר והמוכשר של ת"א שבתחילת דרכו מבין את המשמעות של ניצחון שלו לעומת הפסד. אנחנו נתרכז בעצמנו ונצטרך לסמוך רק על מה שבשליטתנו".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שחצנות
(משה: 18:18 08-07-2017)
יש לך מאמן ילד מתלהב שחצן שמחזיק מעצמו יותר מדי כבר חושב שהוא מוריניו עוד שבועיים יגמר החופים ותחזרו להיות אלמונים
2
אנחנו נותן לכולם בראש
(Araber: 18:08 24-06-2018)
יאללה טייבה, מקום ראשון

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?