חופים: כל התרחישים לקראת הקרב על הפלייאוף

מחזור מרתק בחופים (סטראבו) מחזור מרתק בחופים (סטראבו)
מחר יתקיים מחזור הנעילה שיקבע את מיקומי הקבוצות לפלייאוף כל הדרך לאליפות, ומאידך למשחקי ההשרדות. להלן כל אחת מהקבוצות והתרחיש למיקומים שלה

בית א'
האלופה מכפר קאסם, שמחזיקה במקום הראשון בבית א' תפגוש את סגניתה, המארחת מכבי "רימקס" נתניה לקרב ממנו תצא המפסידה הראשונה של העונה. הקבוצה שתזכה בניצחון, תהיה גם הקבוצה שתסיים את העונה הסדירה במקום ה - 1 ותפגוש את הקבוצה שמדורגת במקום ה - 4 בבית ב'. למפסידה במשחק, ומי שתסיים במקום השני בבית א', מצפה הקבוצה שתסיים במקום השלישי בבית ב'. ( המשחק המרכזי ישוחק בשעה 17:20 לערך)

במפגש הישיר השני בבית א' תתמודד בית"ר ירושלים נגד הפועל כרמיאל ממנו תצא הקבוצה שתסיים במקום השלישי בבית. לשתי הקבוצות, ערב המחזור האחרון, 6 נקודות. הקבוצה שתסיים במקום השלישי תפגוש את הקבוצה במקום השני בבית ב' ולזאת שתסיים במקום הרביעי מחכה מפגש עם זוכת בית ב'.(המשחק ישוחק בשעה 15:40 לערך).

בני סכנין תשחק מול מכבי חיפה. במפגש הישיר השלישי בבית, ישחקו שתי הקבוצות שטרם חוו טעם של ניצחון מאז הקמתם. הקבוצה שתנצח את המשחק תפגוש את הקבוצה שתסיים אחרונה בבית ב', בעוד שהמפסדיה תערוך את שלב ההשרדות הראשוני מול הקבוצה שתסיים במקום ה - 5 בבית ב'. (המשחק הראשון של המחזור ישוחק בשעה 13:00).

בית ב'
ת"א, שהפתיעה את כל הפרשנים ומחזיקה במקום הראשון בבית א', תפגוש את בני יהודה שמדורגת במקום החמישי בבית ב'.ניצחון של ת"א יבטיח עבורה בוודאות את המקום הראשון בבית ב' וכמעט בוודאות מוחלטת את השתתפות בני יהודה במשחקי המבחן . ניצחון של בני יהודה במשחק יבטיח לה את הפליאוף העליון והמקום ייקבע בהתאם לתוצאת המשחקים של שאר הקבוצות בבית. (המשחק ישוחק בשעה 13:50 לערך).

ראש העין תפגוש את הפועל חדרה במפגש בו הכל יכול לקרות. במידה וראש העין תנצח, המקום השני יובטח לה בוודאות ובמקרה של ניצחון של בני יהודה, גם המקום הראשון של בית ב'. הפסד של ראש העין בצירוף ניצחונות של פ"ת ובני יהודה יכול לגרום לראש העין לנשור לפלייאוף התחתון. ניצחון של החדרתים יבטיח להם את ההשתתפות בפלי אוף העליון. הפסד חדרתי וניצחון של בני יהודה ישלח את החדרתיים למבחנים. (המשחק ישוחק בשעה 16:30 לערך).

הפועל פ"ת שפתחה את העונה בסערה, נחלשה לקראת הסוף ועומדת על 6 נקודות ערב משחקה עם הפועל חולון. הקבוצה החולונית גילתה יכולת דלה בארבעת המחזורים הראשונים של העונה ורשמה 0 נקודות, מה שהבטיח לה את המקום האחרון בבית ב' בכל תרחיש. ניצחון של פ"ת ובתרחיש מסויים אפשר לפנטז על המקום הראשון ובכל מקרה ההשתתפות בפליאוף העליון מובטח. הפסד של פ"ת והיא תזדקק להפסד אחד של חדרה או בני יהודה כדי להמנע ממשחקי המבחן. (המשחק ישוחק בשעה 14:50 לערך).


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ביבי
(ביבי: 12:38 07-07-2017)
כפר קאסם אלופה

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?