צפו: רמת אליהו אלופת הותיקים בכדורגל לעונת 2016/17

ותיקי רמת אליהו ותיקי רמת אליהו
1:1 בסיום הזמן החוקי הוביל לדו קרב פנדלים בו ניצחה רמת אליהו 5:4 את עירוני עכו. יגאל אנטבי הצטיין

לליגת הוותיקים בכדורגל יש אלופה חדשה. רמת אליהו של הספונסר ושחקן הקבוצה דודי בריל גברה הערב בבעיטות הכרעה מ-11 מטרים על הקבוצה החזקה של עירוני עכו וזכתה בצלחת האליפות ע"ש לוניה דבורין ז"ל.

כ-250 אוהדים הגיעו הערב למגרש הכדורגל המטופח ברמת אליהו ועודדו ללא הפסקה את שחקני שתי הקבוצות. השדר המיתולוגי דני דבורין בנו של לוניה ז"ל היה מנחה הערב ולאחר טקס לחיצות הידיים ושירת ההמנון הלאומי, יצא משחק האליפות לדרך.

רמת אליהו פתחה בצורה חזקה את המשחק ושלטה במגרש. בדקה ה-20 גם באה על שכרה לאחר שחלוץ הקבוצה רוני אוחנה כבש מקרוב לאחר הדיפה של שוער עכו והעלה את רמת אליהו ליתרון 0:1.

שתי דקות מאוחר יותר וכמעט שיוויון. בעיטה אדירה מחוץ לרחבה של עמי אסולין זיעזעה את המשקוף של רמת אליהו אבל הכדור לא נכנס. בדקה ה-29 הוגבה כדור לרחבת רמת אליהו, אבי נידם שמט אותו ובניסיון להשיג אותו הכשיל את דותן שלום חלוץ עכו. השופט המצוין גל לייבוביץ שרק לנקדוה הלבנה ונתן הזדמנות לעכו להשוות. דותן שלום בעט ימינה אבל אבי נידם התעופף לכדור והדף אותו. תוצאת המחצית נשארה בעינה 0:1 לרמת אליהו.

למחצית השנייה יצאה עכו אחרת והחלה לתקוף את רמת אליהו. בדקה ה-43 גם הצליחה להשוות ל-1:1 לאחר בעיטה חדה מקצה הרחבה של ששי ללקי.

חמש דקות מאוחר יותר וכמעט שהיתרון חזר לרמת אליהו אבל נגיחה של יניב סבג חלפה סמוך לקורת השער של עכו.
תוצאת הסיום לאחר 70 דקות המשחק הייתה 1:1 ושתי הקבוצות ניגשו לבעיטות הפנדלים. ערן גאון בעט ראשון עבור עכו אבל אבי נידם שוב התעופף והדף.

מור גולן, אילו כהן, יגאל אנטבי ואמיר עזרא כבשו את הבעיטות שלהם לטובת רמת אליהו ומהצד השני כבשו ששי ללקי, דותן שלום, עומרי שלום, וחופי ברנס. לבעיטה המכריעה ניגש אורן סממה מרמת אליהו, שלח את הכדור לרשת ורץ לחגוג עם חבריו את הזכייה בתואר אלופת המדינה.

בסיום המשחק העניקו דני דבורין, אדיב שרעבי, דני ימפולר וחבר מועצת ראשל"צ אסף דעבול את צלחת האליפות לקפטן רמת אליהו דודי בריל ולמאמן הקבוצה בני אזולאי. שפט את המשחק בהצלחה רבה שופט ליגת העל גל לייבוביץ ביחד עם הקוונים בני בן אוליאל וסימו אדרי.

אדיב שרעבי, דני דבורין ודני ימפולר
צפו בתקציר:


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ותיקים
(יוסי: 11:28 15-07-2017)
ברמת אליהו כולם בני 32 איך ותיקים מזויפים

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של עירוני אשדוד?