עם הפנים לגמר המכבייה

מביאים הרבה כבוד. שחקני נבחרת ישראל (ירון לב) מביאים הרבה כבוד. שחקני נבחרת ישראל (ירון לב)
נבחרת הותיקים של ישראל ניצחה בחצי הגמר 0:6 את צ'ילה ונותרה עם מאזן מושלם. בראשון הגמר מול ארגנטינה

נבחרת הותיקים של ישראל לגילאי 45+, העפילה לגמר אליפות המכבייה שיתקיים ביום ראשון בשעה 16:00 במתקן הספורט המטופח בעמק הארזים. בירושלים. היריבה בחצי הגמר הייתה נבחרת פרו, שניצחה יומיים קודם לכן במשחק טעון את נבחרת צ'ילה.

כבר בדקה השנייה הכחולים לבנים השיגו את השער הראשון מבעיטה לחיבורים של שרון צופין,הקפטן במשחק, 0:1.המשחק נפתח ובעוד פרו מנסה להתארגן כדי להשוות, כבש רונן חרזי במבצע אישי והעלה את ישראל ל-0:2.

לא חלפה אלא דקה ותומר ברזילי מצא בכדור רוחב את אורן סגרון שקבע מקרוב 0:3. השער הרביעי היה גם היפה במשחק התחיל אצל סתיו אלימלך שמסר כדור לתומר ברזילי שהמשיך בנגיעה ליוסי שושני, וזה בעט מ-16 מטרים לרשת 0:4.

על סף סיום המחצית הראשונה ,אורן סגרון שנהנה הפעם מבישול של רונן חרזי, בעט צ'יפ מעל השוער והעלה את מאזנו בטורניר לארבעה שערים, בדיוק כמו עופר שטרית. במחצית השנייה בישל אבינועם מליחי לנצח מסובי שקבע את תוצאת המשחק 0:6.

רונן חרזי חותם על כדור בסיום המשחק
הנבחרת שהוקמה השנה מחדש כוללת שחקנים עם עבר מפואר בכדורגל הישראלי וביניהם השוער רפי כהן, אמיר שלח, שרון צופין, סתיו אלימלך, יוסי שושני, עופר שטרית, רונן חרזי ועוד. הנבחרת זוכה לתנאים של קבוצה מקצוענית עם שני פיזיוטרפיסטים צמודים שדואגים להכשיר אותם למשחקים, ארוחות אחרי המשחקים, שני מאמנים שדואגים שכולם ישחקו (עופר לביא ושאול מיימון) וניהול שזוכה לשבחים מהשחקנים.

ביום ראשון נגד ארגנטינה הנבחרת תנסה לזכות במדליית הזהב ולסיים קמפיין מושלם.

תנאים ברמה גבוהה


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של עירוני אשדוד?