בכרמיאל לוחצים על בני לם להחליף את נמרוד קוסטיקה על הקווים

בקרוב שוב על הקווים? לם (וואסים מוואסי) בקרוב שוב על הקווים? לם (וואסים מוואסי)
חופים: המאמן המצוין טס למחנה האימונים עם מכבי פ"ת ובקבוצה מחפשים לו מחליף. נתנאל הררי: "בני מתלבט, הוא מאוד רוצה, יש עניין של כבוד לקבוצה מנתניה. אנחנו מאוד רוצים אותו"

הפועל כרמיאל הדהימה את כולם כשניצחה את ראש העין ברבע הגמר והעפילה לשלב הבא שם תפגוש את האלופה מכפר קאסם.

עם פתיחת השבוע הגורלי עבור הקבוצה, נתנאל הררי הטיל פצצה כשהתארח בתכנית הבוקר של ערוץ הספורט עם סלוצקי ודומינגז. מאמן הקבוצה, נמרוד קוסטיקה שמשמש כעוזרו של קובי רפואה במכבי פתח תקווה, טס אתמול (שבת) למחנה האימון ולא יוכל לעמוד על הקווים בחצי הגמר בשישי הקרוב.

הררי החל להפעיל לחצים על מאמן החופים האגדי, בני לם, כדי שזה יחליף את קוסטיקה על הקווים: "בני מתלבט, הוא מאוד רוצה, יש עניין של כבוד לקבוצה מנתניה. אנחנו אמרנו לו שבמידה נעפיל לגמר וגם נתניה תהיה שם נאפשר לו לא לעמוד על הקווים. אנחנו מאוד רוצים את בני לם".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בני לם ואדם לם הלוזרים
(יהלום צהוב: 14:39 16-07-2017)
בני לם ואדם לם אתם 2 לוזרים גדולים ואין לאוהדי מכבי נתניה שום בעיה שתעברו שניכם לכרמיאל!!! אדם לם שחקן אפס מאופס השחקן הכי חלש על החופים!!! בני לם לוזר גדול שרק כסף מעניין אותו!!! פרטוק הביס את כפר קאסם ובני לם עשה במכנסיים מול כפר קאסם!!!
2
מאמן שעוזב את הקבוצה רגע לפני סיום העונה, שחקנים שעוזבים את הקבוצה שלהם והולכים למכביה וקבוצות קיקיוניות שאין להן מקום גם בליגה למקומות עבודה. תוסיפו על זה שכל השידור נראה כמו סתם תכנית בידור ותבינו למה אתם לא מתקדמים
4
בני תאמן אותנו אתה היחיד שיביא לכרמיאל את הגביע
5
קבוצה של אדכנזים מתים
(אפט: 15:26 12-08-2017)

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?