הגיעו לכנסת: ראשי הליגות הנמוכות יפגשו היום עם שר התקשורת וראשי מחלקת הספורט

מגיעים גם לכנסת. נציגי הקבוצות מגיעים גם לכנסת. נציגי הקבוצות
נציגי הליגות הנמוכות לא מתכוונים לוותר במאבק על החובות והתקצוב הנמוך מצדה של ההתאחדות לכדורגל. עד כה נרשמו רק 14 קבוצות מתוך 198

המאבק של הקבוצות מהליגות הנמוכות אל מול ההתאחדות לכדורגל ומנהל הספורט נמשך והיום (שני) הוא גם יגיע לכנסת ישראל כאשר נציגי הקבוצות ייפגשו עם ראשי מנהל הספורט ועם שר התקשורת איוב קרא.

ראשי הקבוצות מתכוונים להסביר את מאבקם כנגד עלויות הכבדות על הקבוצות הלא מקצועניות, שמתווספות לתקצוב הולך ופוחת מצד ההתאחדות, שמכביד על קיומן של אותן הקבוצות. ראשי המאבק, ליאור שחר ואלי כהן, ונציגי המועדונים השונים צפויים להיפגש בימים הקרובים עם בכירי ההתאחדות לכדורגל בכדי לשמוע מהם כיצד יהיה אפשר לעזור לקבוצות בעונה הקרובה.

עד כה נרשמו רק 14 קבוצות מתוך 198 מליגות א'-ג', פחות משבעה אחוזים אחרי שבועיים לפתיחת ההרשמה. גם בהתאחדות לכדורגל הודו כי מדובר בכמות נמוכה מהצפוי, אך נראה כי ראשי המועדונים השונים אינם מתכוונים לוותר על התהליך.

תגובת נציגות הכדורגל העממי: "הקבוצות נחושות לצאת מהקיץ הזה עם הקלה משמעותית בעול הכספי שמושת עליהן. האחדות והמשמעת שלהן נותנים לנו כוח להמשיך במאבק לשיפור מצב הכדורגל החובבני והעממי בישראל. בסוף השבוע לאחר שנמצה את כל פגישות העבודה מול הגורמים הרלוונטיים, אנחנו מקווים שנוכל להצביע על הישגים".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אז שלא יבלבלו את המוח. כל שנה קבוצות נסגרות באמצע השנה והניצחונות הטכניים חוגגים. צריך לעשות בקרה תקציבית גם בליגות האלו או לפחות הגבלות כלשהן כדי למנוע מצבים כאלה
2
להניף גביעים ולהופיע באירועים היא יודעת, אבל לזה אין לה זמן?
3
רמת השרון
(ברק: 13:28 17-07-2017)
למה אתם לא כותבים על א.ס חולון שהחליפה הנהלה שמחפשת שחקנים. יש הרבה מה לדווח משם. למה רק קבוצות מליגה לאומית וליגה א'?
4
טבריה
(דוד. ביטון: 19:19 17-07-2017)
אני קורא לכול ראשי הקבוצות להרשם כמה שיותר וגם לראשי הקבוצת מהכפריםבכול הארץ וכך אפשר להעלות את רמת הכדורגל בארץ
5
שיסגרו את כל הליגות האלו
(אוהד: 21:51 19-07-2017)
קבוצות בלי זכות קיום. הלוואי שיסגרו את הליגות האלה. לא צריך אותן

סקר דאבל פס

מי תשרוד ומי תרד במשחקי המבחן בליגה א'?