נבחרת ישראל ותיקים זכתה בזהב אחרי ניצחון על ארגנטינה בגמר

ישראל זכתה בזהב ישראל זכתה בזהב
נצח מסובי כבש את שער הניצחון 7 דקות לסיום המשחק והפך למלך השערים של הטורניר יחד עם אורן סגרון ועופר שטרית שכבשו 4 שערים כ"א

נבחרת הותיקים של ישראל בגילאי 45+ סיימה טורניר מוצלח עם חמישה ניצחונות ואפס שערי חובה, וזכתה במדליית הזהב.

היריבה בגמר הייתה ארגנטינה העקשנית ורק בדקה ה-63 הצליח נצח מסובי למצוא את הרשת. המגן הימני גדי חזות הגביה לרחבה, תומר ברזילי הוריד באומנות בחזה למסובי שהשתלט על הכדור ומעשרה מטרים מצא את הרשת ורץ לחגוג עם חבריו לנבחרת.

שריקת הסיום מצאה את המחנה הישראלי באוויר ואפשר היה להרגיש את שחרור אנחת הרווחה לאחר משחק מותח וצמוד מול יריבה עיקשת. השער של מסובי היה הרביעי שלו בטורניר והא השתווה לאורן סגרון ועופר שטרית. שלושתם זכו בתואר מלכי השערים של הטורניר עם 4 שערים לכ"א.

מלכי השערים
הקפטנים של הנבחרת סתיו אלילך ואבינועם מליחי הניפו את הגביע ונתנו את האות לפרץ הריקודים והשמחה במחנה הישראלי. שפט את המשחק בהצלחה רבה השופט עידן אלמלם.

הרכב הנבחרת: רפי כהן, גדי חזות, ישראל כהן, אמיר שלח, איציק בן תורה, סתיו אלימלך, שרון צופין, יוסי שושני, נצח מסובי, ניר שיקווה ועופר שטרית. שולבו בהמשך: ירון מליקה, אמיל חורגין, דוד הרשליקוביץ, עודד צחי, אייל חיים, ניסן חיון, תומר ברזילי, יניב בן אור, אבינועם מליחי, אורן סגרון ורונן חרזי.

נבחרת ישראל (יוסי סוריק) 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
כל הכבוד
(ותיקים הפועל רמת גן: 10:32 17-07-2017)
ירון בר לב מלך
3
גם אנחנו
(יוםי: 12:40 17-07-2017)
במכביה באסון הגשר נבחרת ישראל וותיקים זכתה בזהב כאשר גברה על ארגנטינה 3 1 המבקיעוים קרלוס אדרי בני לם ניר לוין מאמן היה פרלמן עוד שיחקו בנבחרת חזי מגן שוער האחים מכנס בני לם קרלוס אדרי גריאני יוסי שושני אלי מחפוד דוד לביא חיים מסיקה ועוד רבים וטוב
4
שופט גרוע !
(אביב: 12:46 17-07-2017)
אלמלם שופט חלש מאוד . אפילו משחק כייפי כזה . עשה מלא שגיאות . שופט מאוד לא מרוכז , לא מפוקס , מתבלבל בכיוונים . בקיצור שופט חלש מאוד .

סקר דאבל פס

מי תשרוד ומי תרד במשחקי המבחן בליגה א'?