נימר עמאר: "אנחנו באים לקחת את הגביע"

יפתיעו גם מול כפר קאסם? שחקני כרמיאל (סטראבו) יפתיעו גם מול כפר קאסם? שחקני כרמיאל (סטראבו)
כפר קאסם רוצה לשחזר את האליפות ואילו כרמיאל רוצה להמשיך ולהיות המפתיעה הגדולה של הטורניר. גנון: "יש לנו את הקבוצה הישראלית הטובה ביותר"

כבר מספר שנים שבהן כפר קאסם היא הקבוצה האיכותית ביותר שזוכה באליפויות. יש כאלה שמגדירים אותה כקבוצה הטובה בהיסטוריה של הענף. אחת האיכויות שלה זה החיבור בין סגל השחקנים לבין הצוות המקצועי מזה שנים רבות. גם העונה מאמינים במועדון כי זכייה באליפות היא מטרה ריאלית ואפילו מחייבת.

למרות שכפר קאסם ספגה לפני שבועיים הפסד ראשון מזה 20 משחקים, היא עדיין הפייבוריטית לזכות באליפות גם השנה. יו"ר המועדון, נימר עמאר, אמר לקראת רבע הגמר: "אנחנו באים מרוכזים וממוקדים ובאים לקחת את הגביע". הקבוצה תצא כבר הערב (חמישי) לבית מלון בשפיים שם תשהה עד למשחק.

מהצד השני, הפועל כרמיאל היא ההפתעה הגדולה בחצי הגמר. הקבוצה ניצחה ברבע הגמר את ראש העין החזקה ובמועדון הצפוני לא רוצים לעצור כאן ולהגיע לפחות למשחק הגמר. הקבוצה אמנם תחסר את מאמנה נמרוד קוסטיקה שנמצא במחנה האימונים של מכבי פתח תקווה, אבל שחקניו רוצים לשמח אותו גם כאשר הוא נמצא באוסטריה הרחוקה.

כוכב הקבוצה, ויטלי גנון אמר לקראת המשחק: "מתחילת העונה אנחנו מרגישים שיש לנו את הקבוצה הישראלית המשובחת מאוד אולי הטובה ביותר, אבל אין ספק שבחופים יש משקל לשחקנים הזרים. נעשה את המקסימום מול כפר קאסם. באים להוכיח ולהילחם גם כשנמרוד לא איתנו".

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?