בני לם: "גם בעונה הבאה נתניה תזכה באליפות החופים"

משוכנע שהתואר ישאר בנתניה גם בעונה הבאה. בני לם משוכנע שהתואר ישאר בנתניה גם בעונה הבאה. בני לם
המנהל המקצועי של אלופת המדינה בכדורגל חופים ונור סרסור, חלוצה של כפר קאסם המאוכזבת, הגיעו לאולפני ה"ריאדה אל חמיסה" בערוץ הספורט לנתח עונה מרתקת וגמר גדול. צפו

אחת מההצהרות החשובות ביותר של בני לם האגדי נגעה בהשתתפותה של מכבי נתניה בליגת האלופות. לאחר שבאליפות הקודמת מכבי נתניה ביזתה את הענף, העיר והמדינה כשוויתרה בשכונתיות על ההשתתפות, הודיע לם על השתתפות מובטחת כלכלית.

לם ונור סרסור, כוכבה של כפר קאסם, הגיעו לאולפני ה"ריאדה אל חמיסה" בערוץ הספורט לסכם עונת כדורגל חופים מרתקת במיוחד.

סרסור הודה שכפר קאסם זקוקה לריענון לאחר 4 אליפוית והאכזבה האחרונה בגמר בעוד לם הדגיש שהוא משוכנע שכבר בעונה הבאה מכבי נתניה תשתווה לכפר קאסם במספר האליפויות.

צפו בתכנית המלאה:

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בני לם הלוזר
(יהלום: 11:54 30-07-2017)
בני לם אתה לוזר גדול שהמצאת לעצמך תפקיד של מנהל מקצועי שלא עושה כלום!!! ההצלחה שייכת רק למאמן פרטוק ולשחקנים!!! בני לם אתה אפס מאופס שהפסיד 90 אחוז מהגמרים ואתה נדבק לכסא לאחר שאמרת שאתה פורש!!! אוהדי מכבי נתניה לא רוצים לראות אותך יותר!!!
2
בני לם ואדם לם הלוזרים
(תומר: 13:19 30-07-2017)
בני לם איש רודף מצלמות ופרסום ששולח את הבן הטיפש האנלפבית שלו אדם לם לכל האולפנים.במקום שאלון לוי בן בריגה אליחי צברי שהם השחקנים הכי טובים בקבוצה יופיעו באולפנים בני לם הלוזר שולח את אדם לם הלוזר והשחקן הכי חלש בקבוצה לכל האולפנים.
3
מרים פיירברג המלכה
(יהלום בנשמה: 14:53 30-07-2017)
מרים פיירברג המלכה של העיר נתניה תעיפי לנו מהקבוצה את משפחת לם!!!!!!!!!! בני ואדם 2 קומבינטורים אפסים שכל האוהדים לא סובלים אותם.כל תושבי נתניה צוחקים ומסתלבטים מאחורי הגב של משפחת לם הפתטית.רק שבני לם האפס עזב זכינו באליפות!!!!!!!!!!
4
כדורגל חופים
(שלומי: 12:39 31-07-2017)
אני לא אוהד של שום קבוצה,אני אוהד כדורגל יצירתי ומעניין,רז זהבי היקר נמאס כבר לשמוע אותך מדבר שטויות ולא לעניין בשידור החי,נראה לי שהיתה לך ילדות קשה שבכל פעם אתה מזכיר דמויות מסרטים מצויירים שראית בילדות,האמת שנמאסת!!בני לם אתה אפס פנה דרך לצעירים!!
5
בושה וחרפה
(נהניתי : 16:40 31-07-2017)
מענין עם לא היו לוקחים אליפות היתה אומר מנהל מיקצועי ולמה ניזכרתה להגיד אחרי אליפות
6
בני לם
(נתנייתי: 11:55 01-08-2017)
בני אתה בושה וחרפה אישיות אפס,כל הטורניר ישבת עם משקפי שמש בצד והתפללת שפרטוק יפסיד וייכשל כמוך אבל פרטוק הוא מאמן צעיר תותח לא כמוך בני המזדקן שהפסדת את כל משחקי הגמר נגד כפר קאסם.אחרי שפרטוק זכה החלטת שאתה מנהל מקצועי,אתה מגעיל בני תן לפרטוק כבוד.

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?