אורן אסיף וסולי צמח חתמו בבית"ר כפ"ס

חזר לכפ חזר לכפ"ס. אסיף
פרסום ראשון: קשר מכבי יבנה בעונה החולפת חזר לאחר עונה אחת וחתם במדי קבוצתו של נועם שוהם, יחד עם סולי צמח. השניים חתמו באמצעות סוכנם אורן יחזקאל

בית"ר כפר סבא ממשיכה להתחמש לקראת העונה הקרובה ונראה כי בניגוד לשנים האחרונות, במועדון למדו מטעויות העבר והמאמן נועם שוהם מחזק את קבוצתו בכל המקומות הנכונים.

היום (שני) ביצעה הקבוצה שתי החתמות מרשימות בדמותם של הבלם סולי צמח והקשר אורן אסיף. השניים חתמו בקבוצה באמצעות סוכנם אורן יחזקאל שזכה למחמאות מצד שחקניו על משא ומתן מקצועי מול המועדון. אסיף שהיה בקבוצה לפני שנה וחצי ובעונה שעברה עזב למכבי יבנה, חוזר לקדנציה נוספת ואילו צמח ששיתף פעולה עם נועם שוהם במשך מספר חודשים בבקעת הירדן ישתף עמו פעולה גם בכפר סבא.

יחזקאל אמר לאחר החתימה: "מדובר בשני שחקנים מצוינים מהטובים בליגה בעמדות שלהם ואין לי ספק שכפר סבא עשו חיזוק רציני. מצד שני כפר סבא נחשב לאחד המועדונים האיכותיים בליגה א' ולאחר עונה שעברה פחות טובה בונה את עצמו מחדש".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כוכבים
(אוהד: 17:58 08-08-2017)
תמשיכו להחתים שחקנים למאמן התותח שעד היום לא עשה כלום רק מצטייר כאחד שיודע אבל שום דבר וכלום גם לא השיג שום דבר חבל שבימיו כשחקן התייחסו אליו בסלחנות מזל שיש קשרים בעולם אם לא גם במכבי לא היו מחזיקים אותו

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?