שינהר מורד: "אם לא ניפול לא נדע איך לקום"

שנהר מורד שנהר מורד
הקשר העפולאי שמתמודד בימים אלה עם פציעה לא קלה כלל, פותח את הלב ומדבר על רגע הבשורה, השיקום בבית, רגעי השבר והאמונה שהכל לטובה

"חשכו עייני. זה היה בסך הכל האימון השלישי של העונה והייתי בכושר טוב. לא חשבתי שזו הבשורה שאני הולך לקבל כשראיתי את הצילום, נוסיף לזה את אותו היום שגם חגגתי יום הולדת, רציתי לשמוע הכל רק לא שאצטרך לגבס את הרגל ולצאת מהמגרש לכמה חודשים", כך תיאר שינהר מורד, קשרה של הפועל עפולה, את רגעי הפציעה הראשונים שגרמו לו להעדר עוד בטרם תחילת העונה לתקופה ממושכת.

כעת, כשהוא מתמודד עם מצב לא פשוט, תיאר השחקן את הרגעים שעוברים עליו מאז הפציעה: "התקופה בבית מאז הפציעה מאוד מבלבלת. אתה חושב בלי סוף, תקופה קשה שרק מראה לך כמה קשה המקצוע הזה הוא לטוב ולרע. אתה מחפש איך להעביר את הזמן וזה נראה כמו נצח".

מורד הוסיף: "אני לא אשקר ואגיד שלא נשברתי, קרו לי הרבה מצבים שנשברתי לא מעט פעמים. יש רגעים שאתה נשבר ומוציא הכל עם עצמך. אתה המון לבד ואם אין לך אנשים שבאים לתמוך זה מאוד מקשה עלייך. שמח שעזרו לי כמה שאפשר, במיוחד המשפחה שלי כי בלעדיהם אני כלום". בימים כאלה צריך יותר מכל אמונה ותקווה, מורד למד שגם כשקשה הכל לטובה: "תמיד אני אאמין, גם כשטוב וגם שרע. הכוח להמשיך להאמין בא מהמון שיחות שלי עם אנשים קרובים בעיקר ועם עצמי, אם להישבר או לחזור חזק יותר ולהוכיח לכולם ולעצמך שכלום לא ישבור אותך ולחשוב תמיד שזה גבשושית קטנה שתישכח בקרוב".

לסיכום הוסיף: "אני קורא המון, רואה סרטים ובעיקר עם המשפחה. אין כל כך דרך להתמודד שאתה שוכב במיטה ולא יכול אפילו לשבת נורמלי בכיסא, במיוחד בימים הראשונים. הדרכים היחידות הם להסתכל לפציעה בעיניים, לחייך, ולהגיד לאלוקים תודה גם על זה. זה הכי קשה בעולם לחשוב שהכל לטובה ושזה קרה למטרה אחרת שתביא טוב, אבל אחרי ימים אתה מבין שזה באמת ככה ואין איך לקבל את זה וזו רק הדרך הזו שלהבין שהקלישאה של "הכל לטובה" באמת נכונה. כאן אני ישלח לכל השחקנים שתמיד תמיד תמיד יעריכו את הטוב ואת הרגעים הטובים כי אין שני להם, ואם הגעתם למצב קשה ורע, תדעו שזה חלק מהמקצוע ואם לא ניפול, לא נדע איך לקום".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מגדל
(אוהד: 14:48 08-08-2017)
רק במגדל העמק הצלחת ותצליח בכל מקום אחר אתה לא פוגע תבין את זה כבר ... בריאות והחלמה מהירה
2
תחזור
(אוהד מגדל: 21:04 08-08-2017)
אתה מתאים לשחק במגדל העמק שחקן ענק
3
קריית גת
(old school: 00:26 10-08-2017)
החלמה מהירה

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?