אודי כבודי: "המטרה היחידה שלנו העונה היא לעלות ליגה"

אודי כבודי אודי כבודי
מאמנה של עמישב פ"ת מתכונן לעונה הקרובה, מבהיר את המטרות ובטוח: "אני יכול לאמן גם בליגה ב', גם בליגה א' וגם בליגה לאומית"

ליגה ב' מתכוננת לשריקת הפתיחה וגם העונה מחוז דרום א' צפוי להיות מרתק. מספר קבוצות במחוז מועמדות להתמודד על כרטיס העליה לליגה א'. אחת מהמועמדות לעליה היא מכבי "עמישב" פתח תקווה שירדה לפני שנתיים מליגה א' וכשלה בעונה האחרונה בנסיון לעלות בחזרה כשהודחה במשחקי הפלייאוף.

השחקנים שאמורים לתת את הטון בקבוצה הם השוער ליאב נחמיאס, ארז פוניה, סנדו אבו פרטיי, שירן היימן ובן אלוני שכבש בעונה הקודמת 17 שערים במדי שמשון בני טייבה. ערב פתיחת העונה תפסנו את מאמן עמישב, שחקן ליגת העל לשעבר, אודי כבודי, לראיון בלעדי ל"דאבל פס".

מה המטרות של עמישב העונה?
"המטרה היחידה שלנו העונה זה לעלות ליגה. בשנה שעברה "יניב" חולון עלתה בצדק ואנחנו הודחנו במשחק הראשון בפלייאוף  אין תירוצים על מה שהיה בעונה שעברה , אנחנו ממשיכים הלאה".

האם מבחינת התקציב תוכלו להתמודד על העליה?
"בתור מאמן שנמצא המון שנים בליגה הזאת אני יכול להגיד לך שיש מספר קבוצות שהעמידו העונה תקציב גבוה והם קבוצות עם מטרות שרוצות לעלות ליגה. לנו יש תקציב מספיק ראוי בכדי להביא לכאן שחקנים ממושמעים, שחקנים בעלי יכולות טובות ואנשים טובים ואני חושב שעם חיבור נכון והתמקדות בחבורת שחקנים טובה ובחדר הלבשה תקין, הקבוצה תוכל לעלות לליגה א'".

אתה סיימת את בניית הסגל או שאתה מעוניין לחזק אותו בשחקנים נוספים?
"הקבוצה כאן לעומת השנה שעברה היא קבוצה כמעט חדשה, הרבה שחקנים עזבו בגלל הכסף הגדול שנמצא העונה בליגה הזאת. הבאתי שחקנים שרוצים להצליח ומעוניינים במקום שהוא כמו משפחה, אני רוצה להתחזק בעוד שחקן או שניים. הסגל שלנו כרגע טוב אבל עדיין לא מספיק טוב".

בליגה ב' יש משמעות מכרעת למגרש הביתי. האם המגרש שלכם נותן לכם יתרון ביתיות?
"כמאמן בעונה שעברה הייתי כאן בעשרה משחקים ומתוכם שיחקנו חמש במגרש הביתי והשגנו כאן ארבעה נצחונות ותיקו אחד אז אני מרגיש שהמגרש כאן מאוד ביתי. יש כאן אוהדים מהשכונה, מחלקת נוער טובה והרבה הורים שבאים כדי לעזור ולתמוך והמגרש כאן הוא אחד היותר ביתיים בליגה".

אם לא תשיג את המקום הראשון ותגיע לפלייאוף האם זה ייחשב אצלך כישלון?
"כל מאמן רוצה מקום ראשון, אבל אני ריאלי. יש כאן קבוצה טובה, אנחנו נילחם על עליית ליגה בכל דרך אפשרית אם זה מהמקום הראשון או דרך הפלייאוף. אני מקצוען ואעשה הכל כדי להביא את עמישב למקום הכי טוב שאפשרי".

המקרים בהם קבוצות עולות מהפלייאוף נדירים.
"לפני שנתיים הייתי עם קרית אונו נגד 'קביליו' יפו והפסדנו להם כשאת הגול הראשון קיבלנו רק בדקה ה-70. השנה ראיתי את המשחק של אור יהודה והיתה להם הזדמנות נדירה לעלות ליגה נגד ביתר כפר סבא. כנראה שבסופו של דבר הנסיון והמילה ליגה א' זה מותג הרבה יותר חזק מליגה ב'".

למה אתה בתור מאמן נמצא הרבה שנים בליגה ב'?
"אני יכול לאמן גם בליגה ב', גם בליגה א' וגם בליגה לאומית. יש לי את הידע ואת היכולות. הקשרים של המאמנים שנמצאים כרגע בליגה א' עם היושבי ראש של הקבוצות הם הרבה יותר חזקים ממה שאנחנו מצפים ונושא המאמנים בליגה א' זה כמו גלגל שעובר מאחד לשני ויש שם תחלופה של מאמנים רק כשהשמות מתחלפים בין הקבוצות. אני מאמין בעצמי, אני מקווה להגיע לליגה א' יחד עם עמישב ואני אעשה הכל בשביל להגיע לרמות הגבוהות".

איפה נראה את אודי כבודי מאמן בעתיד?
אצלי כל התקדמות זה בצעד אחרי צעד. אימנתי בליגה ג', הייתי בקרית אונו, עכשיו אני מתחיל בעמישב. אני רוצה להתקדם ואני עושה את זה בהדרגה וזה בדיוק ההיפך ממה שקרה לי בתור שחקן שתוך שנה שנתיים הגעתי לשיא וככה גם התרסקתי. אם אני אקח את היכולות שלי לאט למקום בטוח, אין לי ספק שאגיע למקומות הנכונים".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חולם
(אפי מורה לנהיגה: 17:33 09-08-2017)
כבודי אתה מאמן הזוי. יכול לאמן גם בליגה הספרדית הצרפתית והאנלית(היו הצעות אבל הוא סרב.)על איזה מגרש ביתי ואוהדים אתה מדבר(חמישה אוהדים וינשוף).איזה מחלקת נוער"לתפארת מדינת ישראל"נוער בליגה האחרונה.תתעורר טמבל.
2
מאמן מצוין
(אחד מהליגה: 17:43 09-08-2017)
אודי מאמן יסודי ואיש עבודה. אם היו לו יותר קשרים היה מזמן בליגות הגבוהות.
3
אןדי
(אחד שמבין: 18:37 09-08-2017)
מזל שהשארת את היימן ונחמיאס בלעדיהם אין קבוצה
4
קשקשן
(יוסף: 16:21 10-08-2017)
לעמישב אין סיכוי רק אור יהודה תעלה
5
עמישב חחחח רק מחנה
(בפת יש רק מחנה יהודה: 11:51 11-08-2017)
עמישב חרפת הקומבינות לנצח תדבק בכם

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?