"החוזה שביקשו שאחתום עליו לא תאם את מה שסיכמנו. הרגשתי שמזלזלים בי"

גל ברזני (אבי רביבו) גל ברזני (אבי רביבו)
גל ברזני, שוערה של הפועל עפולה עד לא מזמן, היה אמור להיות מחליפו של רון שושן בעונת המשחקים הקרובה, אלא שרגע לפני היציאה למחנה האימונים הכל התפוצץ: "לא חשבתי שבהנהלה לא יעמדו בהסכם דווקא איתי"

הפועל עפולה בהחלט עברה מחנה אימונים מוצלח. השחקנים חזרו מגובשים יותר, האווירה הייתה טובה, מלבד אירוע אחד שהתרחש רגע לפני היציאה. גל ברזני, שוערה השני של הפועל עפולה ואחד השחקנים היותר מזוהים עם המועדון, היה אמור להמריא עם הקבוצה למחנה האימון, אלא שבדקה ה-90, כשנקרא לחתום באופן רשמי על החוזה, סרב בעקבות טענות כי מה שסיכם זה לא מה שהופיע בחוזה שהוצג בפניו.

כעת, לאחר הסוגיה וכשהוא נמצא במקום אחר לגמרי, חתם בהפועל בית שאן מליגה א' צפון, מדבר השוער על מה שעבר באותם הימים, הכעס וגם העתיד.

"האמת היא שמאוד רציתי להמשיך בהפועל עפולה", כך פתח את דבריו ברזני והוסיף: "זה לא סוד שהמתנתי לא מעט עד שהעניינים בקבוצה התבהרו. דחיתי בתחילת הקיץ הצעות מליגה א' וגם מהליגה הלאומית, בסופו של דבר ישבתי עם דני אסולין ועמי אסייג, סיכמנו על החוזה ורגע לפני היציאה למחנה האימונים בבלגרד עמי הגיע בסוף האימון וביקש שנחתום על החוזה. חד וחלק - החוזה שביקשו שאחתום לא תאם את מה שסיכמנו שבועיים לפני, הרגשתי שמזלזלים בי, לא קיבלתי תשובות לא מעמי ולא מדני לצערי. באותם רגעים שכל החברים שלי התכוננו למחנה וחתמו על החוזה הרגשתי רע, אך לא חשבתי שבהנהלה לא יעמדו בהסכם דווקא איתי מבין כל שחקני הסגל".

ברזני המשיך: "היה כעס, לא אשקר. התכוננתי לעונה הזו יותר מתמיד, אני מאמין שאני יכול לתרום לקבוצה לא רק כשוער שני. הכעס הזה חלף מהר מאוד, אני מאמין שכל מה שקורה הוא לטובה, ולמרות מה שקרה - אני מודה להנהלה על התקופה שלי במועדון שהוא יותר מבית עבורי". כשהוא כבר עם הפנים לאתגר הבא אמר: "היו לא מעט הצעות והצעות כלכליות טובות. בליגה לאומית לא רציתי לשחק כשוער שני והחלטתי לרדת לליגה א' על מנת לצבור דקות. האמת היא שישבתי ושוחחתי עם כמה קבוצות בליגה א' צפון וגם בדרום, אך שהגיעה ההצעה מאיתן טייב הבנתי מהר מאוד איפה אני רוצה לשחק".

השוער סיכם: "כבר באימון פתיחה הבנתי שהגעתי לבית חם. לא סתם שחקנים מעדיפים להגיע לכאן ולוותר על כסף בשביל לשחק מול הקהל הטוב בליגה. אמנם אנו רק בתחילת האימונים אבל יש כאן סגל צעיר וטוב ואני בטוח שהפועל בית שאן תהיה בצמרת גם השנה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חוזה
(רחובותי: 10:19 13-08-2017)
כנראה שיש מנהלי קבוצות כדורגל שעוד לא הפנימו את החוק: חוזה בעל פה תופס ותקף כמו חוזה בכתב (למעט במקרים בהם נאמר במפורש בחוק שהחוזה צריך להיות בכתב). התנהגות מעין זו של מנהלי הקבוצות מראה מי ומה הם.
2
כמה השחקנים היום טיפשים
(אוהד: 12:20 13-08-2017)
עזב בית כמו עפולה בגלל שלא כיבדו מילה והלך למקום שכבר שנים לא מכבד אף אחד כנראה הסטיגמה על שוערים שהם..,זה לא רק סטיגמה
3
נראה לי שבגלל טפה זרקו אותך מעפולה. טפה תפסיק להוריד אט האנשים אתה חפרפרת?
4
נתחשבן בבחירות לראשות העיר איך פגעת בברזני
5
ברזני כל החיים היה שוער שני ואין לנו פריוילגיה לתת צ'אנס לשוערים מתחילים חיים הוכיח וחבל שוויתרו עליו מהר
6
ולא יודעים איך לגמור יפה תשאל את טאפה

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?