גל אלקנתי: "מעדיף להבקיע חמישה שערים ולעלות ליגה"

גל אלקנתי (באדום) (אבי רביבו) גל אלקנתי (באדום) (אבי רביבו)
הרכש הנוצץ של הפועל איכסל מליגה א' צפון הוא קשרה של "רובי שפירא" בעונה שעברה שהגיע במטרה לחזק את החלק הקדמי יחד עם חלוצה של טבריה אשתקד מועמר קראקרה

הפועל איכסל לא נחה על זרי הדפנה, ובמהלך השבוע המשיכה בצירוף שחקנים לסגל הקבוצה על מנת להתחזק במרוץ לעבר הליגה הלאומית.

קבוצתו של אבי סבג צפויה להילחם בצמרת יחד עם עירוני טבריה והפועל "רובי שפירא" חיפה, והשבועות האחרונים הופכים להיות קריטיים של ממש בכל הנוגע לבחירת שחקני הרכש. לאורך כל הקיץ שלוש הקבוצות עבדו שעות נוספות כדי לצרף את השחקנים שאמורים לעשות את ההבדל ולהביא את הקבוצה לליגה השנייה, ובמועדון מהמגזר הנחיתו שניים כאלה שצפויים לשדרג את הסגל באופן משמעותי.

גל אלקנתי, שחקנה של "רובי שפירא" בעונה שעברה, הצטרף באופן רשמי והוא למעשה השחקן השלישי, יחד עם עומר בוארון ודור הלוי, שמגיע מקבוצת האוהדים הישר לאיכסל. "אני מאוד שמח להגיע לכאן. כבר כמה שנים בכל חלון העברות יש שיחות בנינו והפעם זה משהו שהצליח להביא גם לידי חתימה לעונה הקרובה", אמר אלקנתי והוסיף: "יש מאמן סופר מקצוען שמהאימון הראשון כבר היה אפשר לראות שהוא לא מפספס פרט אחד".

אין ספק שלקשר יש מקום בליגה הלאומית. בכל שנה נדמה שהפעם הוא יטביע את חותמו בליגה השנייה, אך גם הפעם זה לא קרה. "זה לא סוד שאני כל שנה מקבל הצעות מליגה לאומית", אמר הקשר, "וגם אני באופן אישי מאוד רוצה להתקדם לשם, אבל זה משנה לשנה נהיה קשה יותר. מגיעות אליך הצעות כספיות מביכות, שחקנים בליגה א' מודעים לזה שבשביל לקפוץ מדרגה צריך לוותר על כסף, אבל אלה סכומים משמעותיים מידי ולשחקן בגילי (27) זה לא משהו פשוט".

במהלך הקיץ אלקנתי היה מחוזר על ידי מספר קבוצות מהליגה השלישית: "היו לי כמה הצעות מליגה א', אבל שראיתי שמשקיעים באיכסל ויש מטרות מאוד ברורות לקבוצה זה הפך לקל יותר. המטרה האישית זה לתרום לקבוצה כמה שיותר, אם תגיד לי להבקיע 30 גולים ולא לעלות ליגה או להבקיע חמישה ולעלות אני קונה את החמישה עם העלייה". הקשר סיכם כשאמר: "בכל קבוצה שרוצה לעלות יש לחץ והמון ציפייה שחייבים לנצח בכל משחק, אבל בגלל זה הביאו הרבה שחקנים שכולם היו במעמדים האלה כבר ורובם עלו ליגה מספר פעמים. חייבים לזכור שהליגה זה מרוץ ארוך שנמדד בסופו".

בנוסף אליו, באיכסל הצליחו לצרף גם את חלוץ עירוני טבריה בעונה שעברה, מועמר קראקרה. כזכור, מי שחזר לטבריה הוא לירון אלימלך, מה שלמעשה סלל את דרכו של החלוץ אל מחוץ למועדון. בעונה שעברה כבש קראקרה 15 שערים והיה השחקן הבולט ביותר בקבוצה. כעת, ינסה לשחזר את היכולת באיכסל ולנסות ולהזכיר במעט את יכולתו של מלך שערי הליגה בעונה שעברה, אבי מלכה, שעזב.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אלקנתי
(בית שאן: 15:24 13-08-2017)
שחקן של פוזה וסידור שיער גם ל5 שערים לא תגיע ישחצן
2
רק הוא מתאים לכם
(ישראל : 08:59 14-08-2017)
בהצלחה גל שחקן ענק שלא מתאים לתנאים שיש בבית שאן

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?