זה לא זה: 'קביליו' יפו הפסידה לבית"ר כפר סבא

שחקני יפו (לירן דורף) שחקני יפו (לירן דורף)
בית"ר כפר סבא לא התקשתה לנצח את 'קביליו' יפו האנמית 0:2 משערים של יוסף אברה ויונתן שגיב כשהיא נותנת לה סטירת לחי מצלצלת על מצבה בליגה

לגלריית התמונות המלאה לחצו כאן!

שלמה ארצי כתב באחד משיריו, "אני נוסע, לא יודע, לאן לאן לאן", המשפט הזה בערך ממצה את מצבה של 'קביליו' יפו כיום. העגלה נוסעת אבל הכיוון ממש לא ברור ואם לא מעט אנשים שמזוהים עימה אמרו לאחר המשחק אמש שזו אחת ההופעות החלשות מאז שהוקמה מחדש, הדבר אומר דרשני ובהקדם האפשרי.

בניית הסגל של יפו לא ממש ברורה. מצד אחד צמד בלמים שאמור להספיק (חאיכ וג'אן), קישור עם ממן ועומר כהן המוכשר מהפועל רעננה אך בחלק ההתקפי אי אפשר להבין את מה ש'קביליו' עשתה.

אם הקבוצה מסתמכת על אסף גובזה שעשה אמנם שנתיים טובות בליגה ב' (הבדלים תהומיים בין הליגות) או סאן טוריאל הצעיר, אין לה מה לחפש בחלק העליון של הטבלה כשלא נדבר על כנפיים הולמות והדבר הוכח אתמול היטב עם משחק נטול מחץ בחלק הקידמי שלא הזכיר במאומה את יפו המרגשת והסוחפת של שנים עברו כשמאמנה אורי קרגולה עוד שיחק שם כחלוץ.

אורי קרגולה (לירן דורף)
מנגד, הגיע נועם שוהם מאמן כפר סבא, ערוך היטב ליריבה. הוא ניטרל אותה בכל חלק במגרש, ביצע יציאה מתוזמנת למתפרצות והיה לו גם סולי צמח אחד בלתי נגמר (אקס 'קביליו') כשאפילו אוהדי יפו צעקו לא פעם מן היציע, "סולי בגיל הזה עושה בית ספר לכולם".

סולי צמח (לירן דורף)
האירוע הראשון במשחק גם יצר את שער היתרון של האורחת כשבדקה ה-14 שראל הרים כדור משמאל ויוסף אברה הסתנן בין שני הבלמים כדי לדחוק מחמישה מטרים פנימה, 0:1 לכפר סבא.

יפו ניסתה לחזור למשחק אך כאמור החלק ההתקפי המאוד אנמי שלה לא ייצר ולו אף מצב של ממש ליד שערו של ללו ודווקא כפר סבא כמעט כבשה את השני בדקה ה-35 עם שגיב שבעט מחוץ לרחבה סמוך לקורה. בהפסקה 0:1 לכפר סבא.

ללו. שוערה של כפר סבא (לירן דורף)
אורי קרגולה ניסה להעיר את קבוצתו וערך חילוף במחצית כשאביתר נדלר, פעם כשרון מבטיח בהפועל רמת גן שאיכשהו הגיע עד לשקמה רמת חן בליגה ג' נכנס במקומו של הברי אך גם זה לא ממש הועיל ל'קביליו'.

בדקה ה-49 כמעט וכפר סבא הכפילה את יתרונה כשיוני שגיב פרץ משמאל ועם השפיץ ניסה להקפיץ מעל וולובלסקי שהדף בקצות אצבעותיו לקרן. המשחק לא הצליח להיכנס לקצב גבוה כשקרגולה הכניס לכר הדשא את טוריאל ומשחק עם שני חלוצי תשע מה שלא באמת שיפר במשהו את היכולת ההתקפית של קבוצתו.

סלמי שומר על הכדור (לירן דורף)
רק בדקה ה-77 נרשם מצב של ממש למקומיים כשגובזה מצא את טוריאל שמבין פקעת של שחקנים בעט משמונה מטרים כדור שטח וחלש שהצליח לפגוע בקורה ומשם הגנת האורחת הרחיקה את הסכנה.

יפו הייתה מעט יותר דומיננטית בדקות אלו אך בתוספת הזמן ספגה את השער השני כששגיב קיבל כדור רוחב ומול וולובלסקי לא התקשה לבעוט פנימה, 0:2. אגב עם כיבוש השער ובאקט מחאתי כנראה עזב קרגולה את ספסל יפו היישר לחדרי הלבשה.

בסיום נצחון מתוק לכפר סבא שפותחת את העונה ברגל ימין ומותירה את 'קביליו' עם המון סימני שאלה לקראת העונה שבפתח.

נועם שוהם (ברקע) יכול להיות מרוצה (לירן דורף)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
קרגולה לך נמאסת הרסת את יפו
(יפואי: 15:45 09-09-2017)
הנהלה של אפסים האמת שחבל על הזמן יפו חלשים חבל על הכסף שנתתי בשביל להיות ספונסר העונה
2
ל1 - יפואי
(יפואיסט: 22:40 09-09-2017)
בגלל אנשים כמוך אולי תהרס הקבוצה , כבר את מפטר את המאמן , במחזור הראשון ?
3
ההפסד אך ורק בגלל האוהדים
(מחסל האגדות: 07:53 10-09-2017)
החל מהיום יפמפו בעמוד הפייסבוק של האוהדים שמיזם ספונסר קטן הוא כל כך חשוב,ושבגלל שלא מספיק אנשים הצטרפו הקבוצה תיעלם.
4
האמת
(יפואי: 08:34 10-09-2017)
אני לא מבין איך נועם שוהם לא מאמן בליגת העל
5
4 צודק והתשובה היא
(חיים: 10:51 10-09-2017)
כי הכל קומבינות, מאמן ראוי לליגה גבוהה

סקר דאבל פס

איך צמד המשחקים בין טבריה לכפ"ס יסתיים?