אורן פלאש: "לוקח מהמשחק את החצי השני שלנו"

רק נקודה. פלאש (שי חדד) רק נקודה. פלאש (שי חדד)
מכבי קריית אתא השיגה נקודת ליגה ראשונה מול הפועל ירושלים במחזור הפתיחה. למרות החמצת פנדל (קופחה) של קבוצתו במחצית השנייה, מאמן הקבוצה אופטימי לאור היכולת של שחקניו בחצי השני

המשחק היחיד במחוז הצפוני של ליגה א' שהסתיים בשישי ללא שערים היה זה שנערך בין מכבי קריית אתא להפועל ירושלים. חניכיו של אורן פלאש יצאו עם תחושת החמצה אחרי החמצת פנדל במחצית השנייה. החבורה של דוד מרטן מנגד אמנם פתחה טוב יותר, אולם למאמן הירושלמי צפויה לא מעט עבודה.

"מחצית ראשונה אני חייב להודות שהיינו חלשים מאוד והפועל ירושלים הייתה יותר טובה ויותר מסוכנת, אבל בחצי השני שלטנו במשחק ללא עוררין וגם החמצנו פנדל, שזה חלק מהמשחק", הודה מאמן קריית אתא, אורן פלאש. "משחק ראשון תיקו מאופס, אבל אני לוקח מהמשחק הזה את החצי השני שלנו שהיינו מעולים. לגבי הפנדל, אוסאמה היה נחוש לבעוט אותו ולא רציתי להזיז אותו, אני בטוח שהוא יחזיר את ההחמצה הזו במשחקים הבאים", הוסיף פלאש.

למאמן הפועל ירושלים, דוד מרטן, היו התובנות שלו. "האמת, שבמחצית הראשונה היינו טובים מאוד והגענו להזדמנויות, אבל ידענו שזו ליגה קשה עם משחקים קשים ובחצי השני הלכנו אחורה והם גם החמיצו פנדל. למשחק חוץ ראשון זאת תוצאה לא רעה, ואני מאמין שעם הזמן נלך ונשתפר, כי הקבוצה עוד חדשה ונבנתה בדרך. ברגע שהסגל יהיה סופי נוכל להגיד בהמשך לאן אנחנו מכוונים, כרגע, המטרה היא להשתפר ולצבור כמה שיותר נקודות".

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?