ללא שערים: יבנה וחולון נפרדו בתיקו מאופס

נפרדו בחלוקת נקודות (אלי שמואלי) נפרדו בחלוקת נקודות (אלי שמואלי)
למרות הבדלי הרמות בין השתיים, אף קבוצה לא הצליחה למצוא את הרשת וכל אחת מהן לקחה נקודה במחזור הפתיחה

לגלריית התמונות המלאה לחצו כאן!

על פניו יבנה הייתה הפייבוריטית הברורה לזכות בשלוש הנקודות, נגד יריבה חדשה בליגה ועוד במגרש הביתי, וזו לאור העובדה שבקיץ הכריזו המאמן וההנהלה היבנאים על רצונם לעלות לליגה הלאומית מהמקום הראשון בתום העונה.

בפועל, יבנה הציגה משחק בינוני ולא הייתה מדוייקת במצבים הבודדים שהגיע אליה. המשחק נגמר בתוצאה 0:0 כאשר נרשמו שני מצבים אמיתיים בלבד ליבנה, החמצה של גיא אבן כשהיה בתוך רחבת החמש, לא מכוסה מול שוערה של חולון, ניל אברבנאל, אך בעט חלש להחריד למרכז והחמיץ, ובמחצית השנייה בעיטה אדירה מחוץ לרחבה של אביחי וודג'ה הצעיר ששלח את הכדור לקורה. חולון בהופעת בכורה חיובית ומעודדת, המאמן החולוני מוסא בן חיים יכול להיות מרוצה באופן יחסי מהתוצאה שהשיג במשחק חוץ קשה על הנייר.

מצא רק את הקורה. וודג'ה (אלי שמואלי)
בסיום המשחק אלי כהן, מאמנה של יבנה, התייחס למשחק: "זה נכון שהבאנו שחקנים מוכשרים שיכולים לעזור לנו להשיג את המטרות שלנו. כמעט כל ההרכב מורכב משחקנים חדשים שעדיין צריכים להיות מתואמים אחד לשני במגרש. בגביע חילקנו מתנות ולא היינו מספיק מחוייבים. נגד חולון שלטנו במשחק, היינו מחוייבים, אבל לא יצרנו מספיק מצבי הבקעה. אלה דברים שעובדים ומשפרים אותם באימונים".

זו עונה ראשונה שאתה פותח כמאמן ראשי, וכבר יש ממך ציפיות להוביל לעליית ליגה. האם אתה מרגיש לחץ מסויים?
"לא משנה מי מאמן ומה המטרות, תמיד מצפים ממך לנצח. אני בעד להציב מטרות לשחקנים ולקהל. זה יוצר התלהבות ועניין סביב הקבוצה. השחקנים צריכים לכוון לעבר המטרה. כולם יודעים שמועדון כמו מכבי יבנה צריך כל שנה לשאוף לעלות ליגה. כמובן שזה יהיה יותר קל כשיהיו 6-7 שחקני בית מנוסים בהרכב שכרגע אין לנו. למה לחשוש? גם אם לא מצליחים לא מת העולם".

אלי כהן (אלי שמואלי)
מה דעתך על היכולת שקבוצתך הציגה?
"שיחקנו נגד חולון במשחק אימון והכרנו קצת את השחקנים. ידענו שהם יבואו בהתלהבות ולא זלזלנו בהם לרגע. מוסא המאמן העמיד אותם יפה במגרש. אחרי המשחק בגביע היה חשוב לנו לא לספוג שערים. שלטנו במשחק ולא הרבנו להגיע למצבי הבקעה. השחקנים היו מחוייבים ועבדו קשה ועל זה אני גאה בהם".

יש כוונה להתחזק בשחקנים נוספים כרגע או שמסתפקים בסגל השחקנים הקיים?
"יש לנו סגל שחקנים טוב שצריך עוד להתחבר. כמובן שנעשה שינויים ונצרף שחקנים אם נצטרך. מי שיהיה טוב ומחוייב יהיה במכבי יבנה".

גם מוסא בן חיים, מאמן חולון, התראיין בסיום: "כרגע השאיפות הן להתקדם לאט לאט ולהתחבר ממשחק למשחק. השחקנים השאירו הכל על המגרש ומגיע להם כל הכבוד. אנחנו רוצים להתבסס בליגה והלוואי שנצליח להפתיע מעבר לכך".

רוב הסגל משנה שעברה נשאר, והתחזקם בעמדות מאוד נקודתיות. האם צפוי רכש נוסף בקרוב?
"צירפנו שחקנים בדמות שחף הלמן, ניל אברבנאל, וליאור אסולין כדי לשדרג את סגל הקבוצה שנותר משנה שעברה, ואני בטוח שזה יקרה עם השחקנים הללו. כרגע אנחנו נשארים עם הסגל הנוכחי ולא צפוי להגיע רכש נוסף".

מוסא בן חיים (אלי שמואלי)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
למוסה ,למה שחררת את גיא מנחלת
(אופיר לנציגנו : 06:42 10-09-2017)
2
חזור מהר
(הנמר הסגול: 07:45 11-09-2017)
גיא יפת תחזור לחולון שם המקום שלך .נחלת יהודה זה בית אבות מושב זקנים.רק אצל מוסא תוכל להתקדם.
3
כי הוא גמד
(תשובה ל1: 22:19 10-09-2017)
שמשחק עם ילדים בני 12 בפארק
4
תשובה ל1
(יי: 17:36 11-09-2017)
יפת בירצונו לא רצה להישאר בחולון הסיבות לא ברורות מוסא רצה אותו ממשש

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?