בצורת בדרום: דימונה וכפר שלם נפרדו ללא שערים

הצטיין. זגורי (אליאל טלולקר) הצטיין. זגורי (אליאל טלולקר)
שליטה של קבוצתו של אהוד כחילה לא באה לידי ביטוי בשערים. מנגד, שוקי סדיס נותר עם לא מעט חומר למחשבה לקראת המשך הדרך, אם ברצונו לשחזר את העונה המוצלחת האחרונה ולהתברג בצמרת

מ.ס דימונה והפועל כפר שלם נפרדו ללא שערים אתמול (שישי), אולם היה זה משחק מהנה וקצבי חרף בצורת השערים. קבוצתו המתחדשת של אהוד כחילה הציגה כדורגל יפה ,אך לא היה את הרגל המסיימת. מנגד, שוקי סדיס, מאמן כפר שלם, עשה שיעורי בית ועלה במערך זהה לזה של כחילה, והגיב בזמן למתרחש. בסיום, השיג סדיס את התוצאה שרצה במגרש קשה.

המחצית הראשונה בדימונה נפתחה בסערה, כאשר כבר בדקה ה-3 הגביה מימין בן אוזן כדור שהגיע לראש של ינון ברדה, שפספס מעט את המסגרת. דקה 26, צהוב ראשון במשחק, בגין התחזות ברחבה של סהר שבתאי מדימונה. בדקה ה-39 היה נראה שהפועל כפר שלם נכנסת למשחק, אך בעיטתו מחוץ לרחבה של משה סולימנוב הייתה חלשה ולא סיכנה את אלדד אלמקייס בשער דימונה

בדקה ה-41, שוער כפר שלם מתח איברים לראשונה, כאשר ליאל זגורי העביר רוחב לסהר שבתאי שבעט, אך יהונתן שאבי הצליח להדוף לקרן שלא נוצלה.

הקהל בדימונה (אליאל טלולקר)
במהלך המחצית קבוצת נערים ג' של מ.ס דימונה, ביצעה את הקפת האליפות לעיני האוהדים המקומיים. מוטל'ה שפיגלר נכח אף הוא ביציע.

המחצית השניה נפתחה עם שליטה של דימונה, אך ללא מצבים ממשיים. בחלוף 10 דקות, אהוד כחילה, מאמן דימונה, הכניס את משה אסולין על חשבונו של פיראס עווד, בעוד דניאל טסאו נכנס במקום החלוץ ינון ברדה, שלא הורגש.

בדקה ה-69, בן אוזן פרץ באגף ובעט לשער, כדור שנהדף לקרן. כפר שלם בעיקר התגוננה ולא סיכנה את השער של דימונה. בדקה ה-83, דימונה הייתה קרובה לשער. המחליף אלירן אפריאט בעט מחוץ לרחבה, אולם שוער כפר שלם, יהונתן שאבי, הוציא את הכדור מהחיבורים. בסיום, 0:0.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אבי
(שיראני: 21:09 10-09-2017)
שוקי לך הביתה איתו תפרוש איזה,קבוצה פח בנס לא הפסדתם כמה מזל יהיה,לכם קווצה מגעילה שוקייי הבונקריסת לך הביתה להחזיר את שרון הבלם לא מתאמן כול השבוע ומשחק ביום שישי אוי לבושה שקורים לה כפר נעלייםם

סקר דאבל פס

איך צמד המשחקים בין טבריה לכפ"ס יסתיים?