אוי לבושה: מחנה יהודה והכח נפרדו בתיקו מאופס

משחק קשה לצפייה (לירן דורף) משחק קשה לצפייה (לירן דורף)
אפשר להאשים את החום הכבד, אפילו את המשטח הסינטטי, אך מחנה יהודה והכח עמידר ר"ג נפרדו בתיקו מאופס באחד המשחקים החלשים שנצפו בשנים האחרונות בליגה א' דרום

לגלריית התמונות המלאה לחצו כאן!

האמת? מאוד קשה עד בלתי אפשרי לסקר במאות מילים את הבושה שהתרחשה ביום שישי במגרש האימונים של אצטדיון המושבה. הרקדן הרע תמיד מאשים את הרצפה העקומה וכך גם אנשי מחנה יהודה והכח שתירצו את היכולת הזוועתית בחום הכבד, ניתן היה לחשוב שאם המפגש היה משוחק שעתיים קדימה כמו שאר הליגה, גלי הקור מאלסקה היו מגיעים לפתח תקווה.

אז מה היה לנו? קבוצה אחת (מחנה) שרוצה אבל לא יכולה, ואחת (הכח) שתיאורטית יכולה אבל לא ממש רוצה ועם זה בלתי אפשרי לעלות ליגה. אז נכון, רועי דיין וירין מהטבי נותרו מחוץ לסגל עקב פציעות, אך זה לא יכול לשמש שום תירוץ ליכולת הנרפית שהסגולים הראו וממש לא ברור מה עשו חניכיו של סירוטקין במחנה האימון בורנה (קזינו?) כי קבוצה מאומנת לא ראינו על כר הדשא.

חיים סירוטקין מאמן הכח (לירן דורף)
מהעבר השני אפשר לתת מילה טובה למחנה יהודה. אחרי הפארסה עם שחרורו של שרון ברנשטיין על הקווים לאחר שלא הסכים שיתערבו ולו בקורטוב בנושא המקצועי, חזר איציק שאקי לקווים ואמנם לא ראינו מחץ התקפי, אך קבוצתו לחצה גבוה (גם במחצית השנייה), הייתה ממושמעת טקטית ועם קצת מזל (וכאמור יכולת) הייתה עלולה עוד בטעות לעקוץ שלוש נקודות בסוג משחק שאם היה אפשר שלא לחלק ולו נקודה בודדת על תיקו, זו הייתה הדוגמא הקלאסית לכך עם 94 דקות של אנטי כדורגל.

כדורגל לא היה שם (לירן דורף)
עד הדקה ה-18 חזו 200 הצופים שהגיעו לדו קרב המסקרן, במשחק אנמי וחסר מחץ עד שלמור צור מגנה של מחנה נמאס והוא דהר קדימה רק כדי לשחרר כדור שטוח אך לא מספיק מדוייק אותו רוזנקוביץ' קלט ללא קושי. בדקה ה-22 מצב טוב להכח כשמאור אסור נשלח קדימה, ראה את חאובל יוצא לעברו והקפיץ מעליו צ'יפ חכם אך לרוע מזלו הכדור נחת אמנם ברשת אך העליונה, עדיין 0:0.

בדקה ה-31 מצב טוב ראשון למחנה כשכליפה קיבל כדור ברחבה ומעשרה מטרים לבדו, בעט ברשלנות מעל השער.
אלו היו עוד הדקות הסבירות במשחק לפני שתשו כוחות השחקנים ובדקה ה-36 אסור בעט כדור שספק אם היה הולך למסגרת אך הוסט על ידי אחד משחקני הגנת מחנה לכיוון השער וחוואל באינסטינקט מצויין, הדף לקרן.

אדיר כליפה (לירן דורף)
חלפו 80 שניות והפעם היה זה תורו של נתנאל ניסני(מהפחות גרועים במגרש) לטווח טיל אדיר מ-23 מטרים שננעץ במשקוף. בדקה ה-45 הגיעה הכח למצבה הטוב במשחק כשאלעד כהן קיבל כדור ברחבה ודווקא החלוץ המנוסה וקר הרוח הצליח איכשהו לבדו, לבעוט מעל השער.

על המחצית השנייה עדיף באמת שלא להרחיב, כדורגל לא היה שם והאירוע היחיד שניתן לציון התרחש בדקה ה-90 כשיפרח המקומי נשלח בכדור עומק אך כיאה למשחק הזה, בעט חלש היישר לידיו של רוזנקוביץ'.

בסיום 0:0 שנתן לשתי הקבוצות נקודה אחת יותר מדי.

איציק שאקי (לירן דורף)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מחנה שיחקה מצוין
(רון: 09:20 10-09-2017)
משחק מצוין של מחנה יהודה בהתחשב במגרש ובשעת המשחק... תלמד לפרגן כתב עלוב
2
הך הך הכח משחק הבא ניצחון
(רון שלום הכח הסגול: 11:42 10-09-2017)
הראש למשחק הבא. ניצחון בכל הכח. נגיע וינטר בשישי יהיה סגול מתמיד אוהבים אתכם בכל מצב.
3
אבל בתור כתב שהקים את האתר, יהיה יפה לראות עוקצנות שלא מביאה בחשבון את הרמה של הקבוצות. זה מה יש. מתגעגע לימים שהיית מסקר פיקנטריה, תוך הבאת אירועים (גם אם לא מיוחדים) שכללו שיחות בין השחקנים לשופט או בינם לבין עצמם. אולי זה עוד הפיך..
4
הפתעה נעימה.
(יו"ר חוג אוהדי ה"מחנה".: 15:15 10-09-2017)
הופתעתי וגם שמחתי, האחד שעל הקווים התייצב המאמן איציק שאקי, והשני שלא הפסדנו את המשחק למרות שלא נתנו לנו שום סיכוי לחזור עם משהו. אני מאחל למאמן ולקבוצה עונה מוצלחת, ומכאן אני קורא לאוהדים להתעורר ולהגיע לתמוך בקבוצה. שנה טובה ומתוקה.
5
לשחקני המחנה
(מחנאי: 17:14 10-09-2017)
שחקני ומאמן הבקעה באו לעשות עליכם סקאוטינג במשחק, תראו להם ששום סקאוטינג לא יעזור להם !!! יאללה המחנה להתעוררררר.
6
מגרש ביתי
(אסף: 21:09 10-09-2017)
למה לא משחקים במגרש הביתי בראשל"צ

סקר דאבל פס

איך צמד המשחקים בין טבריה לכפ"ס יסתיים?