איציק זוויגי: "נמאס לי. חמישה שחקנים בכירים יילכו הביתה ויבואו חדשים"

מקבל גיבוי מלא. סירוטקין (לירן דורף) מקבל גיבוי מלא. סירוטקין (לירן דורף)
לראשי הכח רמת גן נמאס מהתצוגות החלשות של רוב השחקנים ומבטיחים כי חלק מהם ישוחררו כבר בשבוע הקרוב. אביב חדד הורחק פעם שנייה העונה

במהלך הקיץ האחרון ראשי הכח רמת גן, גל יוסף ואיציק זוויגי, הציבו מטרה ברורה בפני המאמן חיים סירוטקין והיא לעלות לליגה הלאומית.

סירוטקין קיבל תקציב חסר תקדים ועד עתה הקבוצה לא עומדת בציפיות. רצף האכזבות נמשך כאשר בשישי האחרון הכח הובסה במשחק חוץ נגד מכבי יבנה. במועדון מבינים כבר במחזור החמישי כי השחקנים שהגיעו בקיץ לא מתאימים למשימה, לכן כבר השבוע מתכוונים ראשי המועדון לבצע מספר זעזועים בסגל השחקנים.

זוויגי אמר בנושא: "נמאס לי. חמישה שחקנים בכירים ישוחררו השבוע ונביא אחרים. לא העמדנו את התקציב הגדול של השנים האחרונות בכדי להעביר עוד עונה ואנחנו רוצים גם תוצאות ובעיקר יכולת מספיק טובה ועד עכשיו אנחנו לא רואים את זה".

זוויגי הוסיף על דבריו והתייחס למעמדו של המאמן: "חיים מקבל גיבוי מלא. הוא עושה את המקסימום, אבל כאשר יש שחקנים שלא רוצים או לא יכולים אז אין לו מה לעשות". בלם הקבוצה, אביב ספג את הכרטיס האדום השני שלו לעונה הנוכחית ואנחנו רק במחזור החמישי.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אחד שיודע
(בני דנוך: 09:09 09-10-2017)
על מה אתה מדבר? איזה תקציב אף אחד לא קיבל 4 חודשיים משכורות אין להם חשק לשחק כל שבוע מבטיחים כסף ולא משלמים בטשה למעודון שלא יבואו לאך אחד בטענות
2
לאיציק זויגי
(תמיר: 09:21 09-10-2017)
שלח את המאמן הבייתה הוא הצליח לסובב לך את הראש חיים סירוטקין מערבב אותכם חבורה של מטומטמים
3
חיים בנה את הקבוצה לא
(אחד שיודע : 13:32 09-10-2017)
יכול להיות שבנו לחיים קבוצה חחחחח מאמן הביא את השחקנים האמין בהם עכשיו הם לא פוגעים חחחחחחחח
4
עשיתם טעות
(מאור: 22:38 09-10-2017)
שחררתם משנה שעברה הרבה שחקני הרכב. הקבוצה של שנה שעברה הייתה עולה ליגה בקלות עשו בית ספר לקבוצות. תענוג היה לראות את הכח שנה שעברה. נתנו הצגות.
5
השקענו
(יחיאל: 11:51 14-10-2017)
במה השקעתם אדון זיוגי במה בלספר סיפורים שקל גל לא יוציא מכיסו אם היו להכח אוהדים לא הרבה אלף אלפיים מזמן הוא לא היה בהכח יש מישהו למעלה רואה הכל הרסתם את הכח נקודה

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?