אחד קטן בשיניים: "רובי שפירא" ניצחה את צור שלום

שחקני שחקני "רובי שפירא" חוגגים עם האוהדים בסיום (צילום: שובל ירושלמי)
שער של אקס המארחת, אלון בוזורגי, הספיק לניצחון שצמצם את הפער בין האדומים לבין כפר כנא לנקודה אחת בלבד. עלי מנאע הורחק

אווירה מחשמלת הייתה באצטדיון העירוני בצור שלום כאשר 400 צופים מילאו את המגרש וצבעו את רובו בצבע אדום, היו גם מעטים מהצבע הצהוב של צור שלום, רק חבל שרמת המשחק לא התעלתה לרמה הכי גבוהה כי אין ספק שבמגרש הביתי של צור שלום קשה להניע כדור ולשחק כדורגל שוטף.

מי שפתחה את המשחק בהתלהבות הייתה האורחת מחיפה כאשר אחרי שתי דקות עהאד עזאם פרץ מהאגף הימני והרים כדור לרחבה, אבל הוא לא היה מדויק. חלפו שש דקות בלבד ורובי המשיכה עם הלחץ, המגן שלו ברוור דהר באגף הרים כדור טוב לרחבה, אבל שוב ללא כתובת. בדקה ה-17 אחד משחקני צור שלום ביצע עבירה על שחקן רובי ומי שניגש לבעוט את הכדור החופשי היה סעיד דיאב שבעט חזק ומסובב, אך אלמדון התעופף היה במקום והדף.

סעיד דיאב בועט מבין שחקני צור שלום (צילום: שובל ירושלמי)
"רובי שפירא" שלחה הרבה כלים להתקפה וצור שלום התגוננה היטב וניסתה לצאת למתפרצות. בדקה ה-30 המארחת יצאה להתקפה, מקונן מסר לרביבו שבעט חלש מאוד הישר לידיים של זיסקינד. חלפה רבע שעה הכדור הגיע לעברו של נועם בראון שבעט טיל ממרכז המגרש, אבל הכדור עבר לו מעל השער. 0:0 שקול בהפסקה.

החצי השני נפתח ו"רובי שפירא" לחצה על הגז וניסתה למצוא את השער שיפתח את המשחק. שלוש דקות מפתיחת החצי השני, עזאם עבר את השחקן שלו מסר לדיאב וזה בעט שטוח החוצה. מי שהיה פעיל מאוד בשורות רובי בחצי השני הוא גדי מלסה שהיתל בהרבה משחקני צור שלום והוכיח לצופים כמה כישרון טמון לו ברגליים. בדקה ה-60 מלסה עבר שני שחקנים, מצא את בוזורגי באחד על אחד מול אלמדון וזה בעט חלש, השוער המנוסה עצר את הכדור ברגל, הזדמנות נהדרת לרובי לעלות ליתרון אך אלמדון היה ערני ובמקום.

אלון בוזורגי (צילום: שובל ירושלמי)
חלפו דקות ספורות ושחקנה של צור שלום עלי מנאע איבד את הכדור באמצע המגרש ועשה עבירה על בלם האורחת אמרי קובסלסקי שהתפתל מכאבים, השופט לא היסס לרגע ושלף למנאע את הצהוב השני והאדום, צור שלום נותרה בעשרה שחקנים דווקא ברגעים שהיא הייתה יחסית במשחק.

עברו רק שלוש דקות מההרחקה של מנאע ודניאל ברק שנכנס מחליף בחצי השני במקומו של עזאם, פתח מבערים ופרץ נפלא מהאגף הימני, מסר מסירת רוחב לכיוונו של בוזורגי שבבעיטת גליץ' בעט מדויק לפינה הימנית, אלמדון נכנע, 0:1 הפועל "רובי שפירא" חיפה.

בוזורגי כובש (צילום: שובל ירושלמי)
מאז אותו שער והיתרון המספרי "רובי שפירא" המשיכה בהתקפות, בדקה ה-80 סעיד דיאב פרץ ממרכז המגרש, מסר לשלייזינגר באגף וזה מסר רוחב לרחבה, ברק בעט חזק אבל מעל השער. עברו שתי דקות בלבד הכדור הגיע לבוזורגי שעבר את אלמדון ומזווית קשה מסר נהדר למלסה שבעט רע מאוד ולא מדויק מעל השער.

צור שלום אמנם נותרה בעשרה שחקנים, אבל לקראת דקות הסיום עם הרבה אמונה לא היה חסר שהיא תשווה את המשחק, בדקה ה-88 הכדור הגיע לדניאל מקונן שבעט חזק ושטוח, זיסיקינד עצר, אל הריבאונד הגיע עדן יניב שנגח מעל השער. עברו דקות ספורות וצור שלום זכתה לכדור חופשי 30 מטר אלכסונית מהשער, רביבו בעט מצוין ומסובב, אבל זיסקינד מתח את איבריו, הדף לקרן והשאיר את רובי עם השער היקר שניצח לה את המשחק, 0:1 קטן בשיניים ל"רובי שפירא" בסיום.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
צור שלום ירדו
(לירן: 12:36 07-10-2017)
קבוצה מגעילה ביותר מגיע לה לרדת ליגה סוף סוף
2
שלום ליגה א
(צור : 14:48 07-10-2017)
תום דני וניסן ואלירן שחקני ליגה א לגיטימיים( תום לאומית) הצעירים והחדשים ליגה ב. יורדים
3
צור שלום
(יעקב: 15:09 07-10-2017)
לירן המגעיל היחיד זה אתה והקבוצה שלך בכיינים כל הזמן בוכים לשופט מבטיח לך צור שלום לא ירדו ואתם לא תעלו ככה לא עולים ליגה המאמן שלכם צריך ללכת לתיאטרון הבימה
4
צור שלום לנצחחחחח בליגה א
(ל1 בוא לצור שלום בוא גבר: 15:46 07-10-2017)
5
משחק חלש
(שושו האדום: 17:56 07-10-2017)
משחק חלש במגרש קשה. אם צור שלום היו משחקים ולא נופלים כל הזמן כמו שהם שיחקו בעשר דקות אחרונות הם היו מוציאים תיקו לפחות . עצוב שקבוצה באה רק ליפול ולהפריע ומתחילה לשחק רק בפיגור. רובי לא היו טובים אבל קשה לפתח משחק במגרש שלא מגרש. לסגור אותו לאלתר!!!
6
צור שלום
(אלי: 10:45 08-10-2017)
למגיבים 1 ו-6.צור שלום לעולם לא תרד.ההבדל ביננו שלנו יש מגרש ולכם אין בכלל.ניפגש שוב בעונה הבאה.הלואי שתישארו כל החיים בליגה א
7
רובי למה צריך קבוצה כזו
(דוד: 19:05 08-10-2017)
מה שיש לצור שלום במחלקת הנוער לא יהיה לכם עוד 200שנה

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?