מאיר את הכפר

כובש השער מאיר אוחיון כובש השער מאיר אוחיון
אוחיון כבש את השער היחידי במשחק ותרגם את הרצון והלחימה של כפר שלם לניצחון יקר 0:1 מול מכבי שעריים שימתיק מעט ליו"ר אביחי יחיא את חג הסוכות

שחקני הפועל כפר שלם רצו את הניצחון בשביל לשמח מעט בחג את היושב ראש אביחי יחיא. לאחר 90 דקות של רצון, נחישות ומלחמה השיגו הכתומים את מבוקשם בזכות 0:1 על מכבי שעריים הודות לשער של מאיר אוחיון.

מכבי שעריים לא נפלה במשחק מהפועל כפר שלם. החניכים של שלומי עמר הגיעו מוכנים, ידעו להתמודד עם הנחישות והרצון של האורחים ואף הגיעו למספר מצבי כיבוש טובים, אך בסיומת היה חסר לשעריים ריכוז ודיוק.

המחצית הראשונה הייתה חלשה מאוד ועל כר הדשא הגרוע במגרש צפרירים חולון ששימש אתמול (שישי) כמגרשה הביתי של מכבי שעריים, התנהל משחק משעמם וחסר יצירתיות. שוקי סדיס המאמן האורח נאלץ לבצע חילוף מוקדם עקב פציעתו של הבלם יהודה חוטה. צ'יקו מרזאייב נכנס במקום הבלם שנפצע ודסליי טגניה עבר לעמדת הבלם, החלטה מעולה של המאמן. טגניה היה המצטיין במשחק, נתן משחק ללא טעויות ויש לו חלק גדול בכך שכפר שלם שמרה על שער נקי. עוד הצטיין השוער האורח יונתן שאבי ששלט ברחבה והקרין ביטחון על ההגנה.

בדקה ה-13 נרשמה הזדמנות טובה לשעריים כשאיתי בן הרוש, הטוב בשחקני שעריים, בנה התקפה מצד ימין ומצא בכדור מצוין את צח בללי ברחבה, האחרון מול יונתן שאבי בעט כדור לא מדויק לרשת החיצונית. בדקה ה-45 נשלח כדור ארוך לרחבת כפר שלם, ההגנה האורחת ציפתה לנבדל שלא הגיע ולכדור הגיע שקד חתוכה שממצב חופשי בעט כדור למרכז השער, השוער יונתן שאבי קלט. 0:0 במחצית.

המסוכן בשעריים. בן הרוש
המחצית השנייה הייתה טובה יותר, כפר שלם החזיקה יותר בכדור, אך שעריים הייתה זו שהמשיכה להגיע למצבים.  בדקה ה-64 חדר בן הרוש לרחבה מצד ימין ובעט כדור שטוח לפינה השמאלית שחמק ליד הקורה.  בדקה ה-67 מכבי שעריים הייתה חייבת להבקיע. דניאל הייק שלח כדור עומק שהשאיר את תום מדהלה לבד מול השוער יונתן שאבי, מדהלה שלח כדור חלש היישר לידיו של השוער.

מלחמה של שחקני כפר שלם
חלפה דקה ובדקה ה-68 מכבי שעריים נענשה על ההחטאות שלה או כמו שאומרים בכדורגל, מי שלא כובש סופג. כפר שלם יצאה להתקפה מצד שמאל, מאיר אוחיון המגן השמאלי ניצל חור בהגנת מכבי שעריים, חדר לתוך הרחבה, ניצל מיקום לא טוב של השוער רז רחמים ושלח כדור שטוח לפינה הקרובה ופנימה, 0:1 להפועל כפר שלם.

שער הניצחון של כפר שלם
מהשער ועד לסיום המשחק ניסתה שעריים להשיג את השוויון, אבל מול הנחישות, המחויבות והמלחמה של הכתומים לא היה להם סיכוי. דסליי טגניה, יניב שגב, טל משען מאיר אוחיון והמנהיג איתן אהרון לא איפשרו לביתיים לסכן את השער.

למען היו"ר אביחי יחיא. שחקני כפר שלם
שריקת הסיום של השופט יואב מזרחי נתנה את האות לשמחה של האורחים שפניהם לכיוון הצמרת. מכבי שעריים תחזור ככל הנראה החל מהמשחק הבא למגרשה הביתי ואין ספק ששם הקבוצה הכישרונית של שלומי עמר תכבוש ותשיג נקודות.
דסליי טגניה, המצטיין במשחק סיכם: "תמיד יש לאן להשתפר. אני מקווה שנמשיך לנצח ולהשיג תוצאות טובות. הפועל כפר שלם תמיד שואפת כמה שיותר גבוה ואנחנו שואפים לפלייאוף. במישור האישי אני מקווה לחזור לליגת העל עם הפועל תל אביב ואולי בעתיד להגיע לאירופה".

טגניה ושאבי המצטיינים במשחק


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
טגניה שחקן מצוין
(אוהד הכפר: 19:19 07-10-2017)
לא ברור איך משחק בליגה א'. עוד הצלחה של אביחי שהביא אותו. כפר שלם תגיע לפלייאוף.
2
צח בלילי
(פיני: 19:34 07-10-2017)
היה הטוב בשעריים
3
מאיר אוחיון מלך הכפר
(אוהד: 19:48 07-10-2017)
וכל הכבוד ליו״ר אביחי שדאג שמאיר יגיע לכפר
4
למאמן של כפר שלם
(אוהד כפר שלם: 20:47 07-10-2017)
חילוף גדול של המאמן צ׳יקו אחלה שחקן שיפר את כל המשחק תוצאה טובה!! שוקי המשך כך
5
קורל אזולאי עשה טעות ענקית שעזב רק הוא הפסיד ..אביחי נותן למי שרוצה ללכת בלי להניד עפעף ותמיד משיג שחקנים מעולים לכן כפר שלם בעלת סיכויים טובים לפלייאוף עליון.
6
שוד
(שערוקי: 13:22 08-10-2017)
גם בתיאור המשחק בכתבה מדובר על שוד.... כפר שלם הגיעה למצב בודד והבקיעה שער.... שדדתם אותנו כפר שלם
7
כפר שלם אהבת חיייי
(אלי גורגי: 15:12 08-10-2017)
תחזירו את אביבי בוזגלו חלוץ רחבה מצויין שווה 10 גולים בעונה..שחקן כנף קטלני
8
יאללה כפר שלם!
(אוהד: 17:53 08-10-2017)
אוהבים!
9
עולים ליגה כפר שלם
(אלי גורגי: 18:13 08-10-2017)
חסר לנו חלוץ חוד כמו אביבי בוזגלו...שווה לפחות 15 גולים בעונה
10
חילופים גדולים
(ניסים: 21:45 08-10-2017)
ציקו ומספר 77 חילופים גדולים של שוקי מאמן גדול

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?