עופר בכר: "נשאר בליגה יותר מוקדם ממה שחושבים"

בא למקום קשה. בכר בא למקום קשה. בכר
המאמן החדש של הוד השרון יודע לאן הוא הגיע: "כבר לקחתי קבוצות בתחתית והובלתי אותן לצמרת". 4 שחקנים חדשים יגיעו בשבוע הקרוב

המאמן עופר בכר חוזר לליגה א'. הבוקר (ראשון) מונה למאמן הוד השרון, נועלת טבלת ליגה א' דרום. במועדון שוחחו גם עם יוסי גורדנה, אך לבסוף הוחלט ללכת על אופציית בכר שאמר לאחר החתימה: "התקשרו אלי אתמול בערב והראו נכונות שהם רוצים ואני שמח להגיע לכאן. נלחמתי מול הוד השרון בשנים האחרונות גם בליגה ב' וגם בליגה א' ולמועדון הזה יש שם טוב וצריך להחזיר אותו".

העונה נראה שיש לה שם רע והשבוע זה החמיר עם התבוסה 1:9.
"נכון שהקבוצה פתחה רע את העונה והשבוע היה שיא לקבל תשיעייה. נצטרך להרים את השחקנים ואני בא עם הכריזמה ועם והכוח בכדי לעשות זאת".

ראשי הקבוצה רצו לעשות מהפכה בסגל השחקנים השבוע.
"אני כבר אומר לך מראש שנתנו לי יד חופשית לגבי הסגל ובשלב זה אף אחד לא משוחרר עד שאראה אותו ואז אקבל החלטה. בלי קשר נביא ארבעה שחקנים חדשים וכל שחקן שישחק יצטרך ליפול על התחת כדי להיות כאן. כרגע לא מעניין אותו הכדורגל היפה אלא רק הנקודות בכדי לצבור ביטחון".

לא חששת להגיע לכאן?
"כבר לקחתי את כפר סבא בתחתית והובלתי אותה לפלייאוף העליון. שנתיים לקחתי את שיכון המזרח בתחתית ונשארתי איתה בליגה כך שאין לי שום חשש. אני אטפל גם בצד המטאלי וגם בצד המקצועי ומי שירצה להיות כאן יהיה חייב להראות את עצמו".

אתם תישארו בליגה?
"חד משמעית נישאר בליגה והרבה יותר מוקדם ממה שאנשים חושבים".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
דיבורים כמו חול
(אחד שמכיר: 17:27 08-10-2017)
גם בשנה שעברה שהגעת לג'ת יצאת בהצהרות ולבסוף ברחת כמו שפן.חלאס עופר מכירים אותך אתה מאמן חלש.
2
בבלט
(המוכתר: 23:05 08-10-2017)
בום בום מדברים גולו גולו בום בום מבטיחים פקה פקה
3
עופר הקשקשן
(אלי: 11:03 09-10-2017)
סתם קשקשן שלא יכול לעשות כלום חוץ מלעזור לסוכן שלו לבצע עוד כמה עיסקאות
4
בהצלחה ...
(אחד שיודע: 13:06 09-10-2017)
5
עופר בכר
(שאבי : 13:26 09-10-2017)
אבקש מימך להיות אנושי ולא להעיף שחקנים בשליפה מהמותן באם תיפגע בשחקנים אתה עופר בכר לא תישרוד כך את השחקנים בצורה אנושית

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?