עדן מור: "לא צריך להיות חזירים, שמחים על הנקודה"

עדן מור. המצטיין במשחק (אביחי דלאל) עדן מור. המצטיין במשחק (אביחי דלאל)
בית"ר כפר סבא חילצה תיקו חשוב בקריית גת. אלעד חלימי הורחק והותיר את המארחים בעשרה שחקנים. קבוצתו שם חיים לוי השמיטה יתרון פעמיים

במסגרת משחק ההשלמה של המחזור החמישי בליגה א' דרום יצאה אתמול (שלישי) בית"ר כפר סבא לפגוש את חניכיו של חיים לוי כשהם ללא שני שחקנים חשובים בדמותם של אלנתן סלמי ואלירן ג'ורג'.

המשחק לווה בהרבה שינויי מומנטום, בית"ר כפר סבא פתחה את המשחק טוב יותר עד לדקה ה-27, כשאדי אדרי פרץ באגף ומסר לעדן מור שהיה הטוב משחקני קריית גת, מור בעט מחוץ לרחבה כדור שטוח שהכניע את טמיר ללו וקריית גת עלתה ליתרון 0:1 שנשמר עד לסיום המחצית הראשונה.

עם פתיחת המחצית השנייה, אדי אדרי פרץ לאורך האגף ונעצר רק אצל ללו. שתי דקות לאחר מכן הלחץ של המארחים המשיך, שי מושל מצא את הקפטן, שלומי משה שנכנס לרחבה, מסר למאי מזל שלא הצליח להכניע מקרוב את ללו. בית"ר כפר סבא לא אמרה נואש, בדקה ה-55, דוד שני הגביה בבעיטה חופשית כדור לרחבת המארחים, עבדאללה עזאם דחק מקרוב והשווה את התוצאה 1:1.

בדקה ה-71, הגיעה התפנית ששינתה את המשחק, מגן קריית גת אלעד חלימי ראה את הצהוב השני לאחר שהכשיל את יונתן שגיב, ובכך הותיר את המארחים בעשרה שחקנים. בדקה ה-77 עדן מור הגביה כדור קרן למרכז הרחבה ולאחר בלבול ברחבת האורחים נשרק פנדל לזכות קריית גת בטענה לנגיעת יד של אלעד שיק. קשר קריית גת, שי מושל, ניגש לבעוט ובבעיטה אדירה הכניע את טמיר ללו בדרך לשערו השני העונה. 1:2 לקריית גת.

בית"ר כפר סבא חזרה למומנטום מיד לאחר השער ולחצה יותר, בדקה ה-82 סולי צמח פרץ למרכז הרחבה ונעצר על ידי שי מושל שחילץ מהקו. שתי דקות לאחר מכן, הלחץ השתלם. דור מלכה ניצל בלבול בהגנת קריית גת, בעט מקרוב וחילק את הנקודות בין הקבוצות, 2:2 בסיום.

נפרדו בחלוקת נקודות. שחקני שתי הקבוצות (אביחי דלאל)
התחושות מעורבות בקריית גת, הקבוצה אמנם הובילה פעמיים, אבל לאחר ההרחקה של אלעד חלימי הבינו כי תיקו זו לא תוצאה נוראית כל כך. מצטיין המשחק, עדן מור, שסחט את הפנדל וכבש את השער הראשון אמר בסיום: "בסך הכל אני חושב שחבל. רצינו סוף סוף לנצח משחק ראשון העונה בבית, זו טיפה נאיביות להשמיט שני יתרונות, גם קיבלנו שני שערים ממצבים נייחים. היינו חייבים להראות יותר מחויבות וריכוז, אבל לאור המשחק שהתפתח ושנשארנו בעשרה שחקנים, לא צריך להיות חזירים, שמחים גם על הנקודה. אני בטוח שנלמד מהטעויות ונתקן במשחקים הבאים ואנחנו כבר עם הפנים ליום שישי למשחק הבא באזור".

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?