סהר דהן: "הכדורגל מלא בכפויי טובה"

סהר דהן סהר דהן
הקשר שעבר בלא מעט קבוצות ואפילו הספיק לשחק גם בליגה הלאומית החליט אחרי תקופה ארוכה לרדת לליגה ג'. בראיון מיוחד ל"דאבל פס" מדבר על התקופה בצור שלום, על ההתפרקות של כרמיאל/צפת וההחלטה להצטרף לקבוצה בליגה האחרונה

כמעט בטוח שכל חובבי הליגות הנמוכות שמעו עליו, אבל למי שלא - תכירו את הכדורגלן סהר דהן. בן 28 גר בצפת, בחור צנוע ואחד הכשרונות המבוזבזים שקיימים בליגות הנמוכות.

הקשר החל את דרכו בכדורגל בבית"ר צפת, אותו מועדון שאחרי שתי עונות עשה איחוד עם כרמיאל, ובשנה שעברה שיחק בצור שלום, במדיה הבקיע שערים והיה אחד מהגורמים הבולטים בהישארות הקבוצה בליגה, אבל אחרי עונה אחת בלבד החליט לא להמשיך: "אני יכול להגיד שצור שלום הוא מקום מאוד מסודר ומועדון חם ומעולה בעיקר לשחקנים צעירים, לי אישית היה קשה עם הנסיעות כל פעם מצפת לצור שלום לקח לי שעה וחצי וזה מאוד הקשה עליי, אני מאוד אוהב את צור שלום ונהניתי לשחק שם פשוט חיפשתי מקום קרוב יותר".

הדבר שהכי כאב לשחקן זה הרגע שבו הודיעה קבוצת כרמיאל/צפת על התפרקות אחרי כל כך הרבה שנים: "כואב לי מאוד שאין קבוצת כדורגל בכרמיאל ואפילו דיברו איתי כמה אוהדים שהביעו את צערם כי אני יודע כמה באמת אהבו בעיר את הקבוצה והיו באים לעודד ולתמוך מקרוב. אני בקשר עם הרבה שחקנים ששיחקו במועדון הזה ואין ספק שזה עצוב בכלל לעיר שאין לה קבוצת כדורגל וזה הגיע למצב הזה, אבל ככה זה בכרמיאל מעדיפים להשקיע בריקודים".

בכדורגל כל שחקן בסופו של דבר צריך לקחת החלטה גורלית במהלך הקריירה אם זה ללכת לשחק בליגה גבוהה יותר או נמוכה, אבל הפעם דהן החליט שהוא הולך לשחק בליגה הכי נמוכה, ליגה ג', ויש לו סיבה מספיק מוצדקת: "הגעתי להחלטה לרדת לשחק בליגה ג' כי הבנתי היום שהכדורגל מלא בכפויי טובה וזאת האמת. אני ניסיתי את מזלי בקיץ האחרון בהפועל חיפה ונבחנתי שם ונתתי אימונים טובים והשקעתי את כל כולי, אך לצערי זה לא הסתדר ואז אמרתי לעצמי או שאני הולך הכי גבוה שאני הולך הכי נמוך ואני לא אשקר שהיו לי הצעות מקבוצות מסוימות בליגה א' וסירבתי".

דהן המשיך: "ליגה ג' היא ליגה שונה לחלוטין כי אין שם הרבה כדורגל והקצב איטי, אבל בסוף מתרגלים להכל ויאמר לזכות הקבוצה שהגעתי אליה (טובא זנגרייה) שהכסף שם כמו שעון וזה מועדון עם תנאים של ליגת העל ואני לא מגזים, הלכתי למקום שהכי רצה אותי ולא מתחרט על זה לרגע והכי חשוב שאני נהנה מאוד".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שחקן גדול
(חמימו : 13:29 10-11-2017)
2
סהר דהן הוא סמל
(נתנאל: 14:33 10-11-2017)
אחד השחקנים שהם נשמה מוכשר ברמות ושחקן ברמה מאד גבוה כאחד שמכיר אני בטוח שתחזור הביתה כל עוד זה יהיה תלוי בי אתה הראשון !
3
שחקן נשמה
(רועי: 14:59 10-11-2017)
כל מילה בסלע
4
סהר דהן
(אוהד טבריה: 18:09 10-11-2017)
בוא אלינו לטבריה ראיתי אותך לא מעט משחקים מולנו אתה שחקן נשמה כאלה צריכים בטבריה אילן לתשומת לבך
5
אחלה סהר
(חבר טוב: 19:55 10-11-2017)
בן אדם זהב ושחקן גדול !!!
6
שחקן גדול????חחחחח
(יוסי: 23:58 10-11-2017)
תגידו איזה חומר לקחתם שאתם אומרים עליו שחקן גדול בליגה על ולאומית וגם בליגה א נבחנים כל עונה טון של שחקנים הוא עוד שחקן בצור שלום ובצפת ובכרמיאל הוא היה שחקן בינוני במקרה הטוב

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?