נירן מגירה: "הבנתי שאם אני רוצה לשחק בהרכב אני חייב להילחם חזק"

נירן מגירה נירן מגירה
בשנה הקודמת הוא לא זכה להרבה דקות משחק, אבל בעונה הנוכחית המאמן אורן פלאש סימן את מגירה כבורג מרכזי בהרכב הפותח של הקבוצה. בראיון מיוחד ל"דאבל פס" סיפר השחקן על תחילת הדרך, התקופה שלא שיחק, מערכת היחסים עם המאמן, המטרות של הקבוצה ולהיכן הקהל נעלם

תכירו את נירן מגירה, בחור צעיר וצנוע בן 22, שהחל את דרכו בקבוצת הילדים של קריית אתא. בעונה החולפת מיעט לשחק, אבל השנה הוא קיבל את המושכות לידיים ממאמנו אורן פלאש: " אני גר בקריית אתא והתחלתי את הדרך שלי בקבוצת הילדים שם. הייתה תקופה שנבחנתי במכבי חיפה, אבל היה לי קשה עם הנסיעות אז המשכתי בקריית אתא, במקום שאני כל כך מחובר אליו ואני הכי שמח לייצג את העיר שאני גר בה", סיפר הכישרון, ולא שכח למי צריך להודות: "עוקר התודות לאורן (פלאש) שנתן לי הזדמנות ענקית. עכשיו חובת ההוכחה היא עליי".

בשנה שעברה השחקן הצעיר מיעט לקבל דקות משחק, ואין ספק שזה מתסכל לכל שחקן כדורגל שרואה בקושי דשא. אבל את מגירה זה לא שבר: "שנה שעברה כמעט ולא שיחקתי והבנתי שאם אני רוצה להיות בהרכב הפותח אני חייב להילחם חזק יותר וזה מה שעשיתי, נלחמתי ועבדתי קשה באימונים לא ויתרתי לעצמי ולקחתי את ההזדמנות שהביאו לי בשתי ידיים". סיפר הקשר

את העונה פתחה קריית אתא בצורה מגמגמת, אבל הקשר מאמין שעוד יש מקום לשיפור: "פתחנו רע מאוד את העונה מבחינת צבירת נקודות, אבל אני חושב שהיכולת שלנו במשחקים לא רעה בכלל ורק בגלל חוסר מזל לא הצלחנו לצבור עוד נקודות. כל משחק אנחנו באים לנצח ועושים את המקסימום". לגבי מערכת היחסים בינו לבין המאמן אמר: "אני חושב שיש בינינו חיבור טוב כי אורן באמת מאמן מצוין שמלמד אותי הרבה דברים, ועם הניסיון שיש לו הוא נותן לי ולשאר השחקנים הרבה ביטחון ואני בהחלט לומד ממנו המון".

בכל עונה הקבוצה הצפונית הייתה משקיעה סכומי כסף רבים ומנחיתה שחקני רכש נוצצים, ובכל פעם הייתה נכשלת מחדש. אבל השנה בנו במועדון קבוצה צעירה לחלוטין עם תקציב מצומצם וברור שהמטרות של המועדון שונות מהעונות הקודמות: "נכון שבעונות הקודמות היו למועדון עונות פחות טובות, אבל אני לא ממש רוצה להתייחס לזה כי זה כרגע מאחורינו ואני יודע שמועדון מסודר כמו קריית אתא תמיד מכוון למעלה להיות בצמרת ולא בתחתית. השנה יש לנו קבוצה חדשה עם שחקנים חדשים שצריכים להיות מאוחדים אחד עם השני וזה רק עניין של זמן עד שנטפס למעלה בטבלה".

לגבי הקהל שכבר לא מגיע בהמוניו אמר הקשר: "אני יכול להבין אותו שהוא מאוכזב מהתוצאות בעיקר מהעונות האחרונות. הקהל בסופו של דבר רוצה לראות קבוצה מצליחה ורעבה ולא חסר קהל בקריית אתא. אני יודע כמה פוטנציאל יש לעיר הזאת וכמה אנשים אוהבים פה כדורגל, ואני מאמין שאם נשחק כדורגל טוב ונביא תוצאות הקהל יחזור".

לסיכום, מגירה התייחס לשאיפותיו העתידיות: "כרגע המטרות שלי הן לעזור לקריית אתא כמה שיותר ולעשות את העונה הכי טובה שאפשר. הכי חשוב זה לברוח ממאבקי תחתית כי המטרה היא לא להיות שם, באופן כללי אני מאמין בעצמי וביכולות שלי ומקווה שבסופו של דבר אצליח להגשים את החלומות שלי ולהגיע הכי רחוק שאפשר", סיכם מגירה.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שחקן עם פוטנציאל
(עידו: 13:51 11-11-2017)
יצא לי לראות מספר משחקים של אתא העונה ואין ספק יש לו ספרינט טוב על הקו מעניין לראות איך ימשיך בעונה
2
הוא עוד יגיע רחוק
(רונן קריות: 15:15 11-11-2017)
שחקן ברמה גבוהה וצעיר מוכשר.שרק יתנו לו את הצ'נס להוכיח את עצמו!!!ולפני הכל הוא ילד מדהים.
3
בהצלחה תותח
(אוהד קרית אתא : 22:11 11-11-2017)
בתור אוהד שמגיע לכל משחק כמעט , הוא שחקן מדהים , כל משחק עושה את העבודה בשקט ונותן ביטחון מלא , היה צריך לקבל כבר שנה שעברה חלק הרבה יותר משמעותי . בהצלחה בהמשך !!
4
שחקן בית
(תושב אתא: 12:05 12-11-2017)
בין השחקני בית היחידים שנשארו באתא כיף מאוד לראות אותו משחק עושה את העבודה שלו בשקט ונותן הרבה ביטחון בהגנה. ממש נכס של אתא

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?