באום אל פאחם זועמים: "בושה שהרצליה לקחה כסף מילדים בגיל 6"

מנכ מנכ"ל הרצליה ניר שטרית (דאפר מחאמיד)
המשחק המרכזי של ליגה א' צפון הפגיש את קבוצתו של ברוך סער מול הפועל הרצליה והשתיים משחק כדורגל איכותי לעיני הקהל שהגיע ברובו מצד האורחת. בנודיס: "אני מסתפק בתיקו"

לגלריית התמונות המלאה לחצו כאן!

הפועל אום אל פאחם והפועל הרצליה נפרדו בחלוקת נקודות במשחק משחק איכותי שהרשים את 1400 אוהדים שהגיעו כאשר רובם היו מאום אל פאחם.

ההנהלה האורחת זעמה לפני המשחק על כך שהרצליה החליטה לגבות כרטיסים גם מילדים בגילאים הצעירים: "בושה וחרפה לכדורגל ולהפועל הרצליה שלקחו כסף מילדים בגיל 6. לאן הגענו? ככה לא מתנהלים בליגה א' וההתאחדות צריכה לתת את הדעת אם היא רוצה שהילדים ימשיכו להגיע למגרשים", אמרו בהנהלת אום אל פאחם.

המשחק עצמו התחיל ביתרון של הרצליה שיכלה אחרי 11 דקות יכלה הקבוצה של ארז בנודיס לעלות ליתרון וזאת לאחר שגל פורת בעט מעשרה מטרים, אך שוער אום אל פאחם היה במקום. ככל שחלפו הדקות גם אום אל פאחם התעוררה והגיעה למספר מצבים, אבל החלוץ מוחמד אבו נהיה לא היה מדויק. רגע לפני השריקה למחצית עוד התקפה של הרצליה הסתיימה ברגליו של גל פורת שהיה בספק נבדל, אבל האחרון בעט מדויק לרשת, 0:1.

משחק משובח של שתי הקבוצות (דאפר מחאמיד)
המחצית השנייה הייתה שונה לחלוטין ובשליטה מוחלטת של אום אל פאחם. חניכיו של ברוך סער השתלטו לחלוטין על המשחק, אבל טימור אביטן ומחמוד עבאס נעצרו במשחק מצוין של השוער דורון רזנקוביץ'. בדקה ה-70 גם השוער של הרצליה לא עזר כאשר אבו נהיה פרץ מימין והעביר לאביטן שבעט מדויק וקבע 1:1.

ארבע דקות עברו והחלוץ המחליף סאקר שאקר יכל לקבוע מהפך, אבל בעט החוצה. בתוך תוספת הזמן שוב הגיע פורת להזדמנות מצוינת לנצח את המשחק, אבל בעט מעל השער.

מאמן הרצליה, ארז בנודיס, אמר בסיום: "אני מסתפק בתיקו. אום אל פאחם קבוצה טובה מאוד והייתה הרבה יותר טובה במחצית השנייה אבל הפנים כבר למשחק הבא".

מאמן אום אל פאחם ברוך סער אמר לאחר המשחק: "הייתי מסתפק בתיקו לפני המשחק, אבל לאור מה שהתרחש בכר הדשא אני יוצא מאוכזב כי במחצית השנייה יכולנו להכריע את המשחק".

ברוך סער (דאפר מחאמיד)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מי שמדבר
(יפו: 09:57 04-12-2017)
בושה שקבוצה מרמה קבוצה שותפה בגביע, משקרת במצח נחושה, מפסידה בבוררות ועדיין לא מעבירה את התמורה המלאה.
2
שיהיה להם לתרופות
(צפוני: 10:06 04-12-2017)
קבוצה נטולת קהל שעושה קופה על ילדים קטנים. ראיתי יותר מידי כאלה אז אני לא מתרגש.
3
אלמוני
(אלמוני: 10:16 04-12-2017)
אני ראיתי משחקים להרצליה כמה פעמים השנה נגד קבוצות מהמגזר גובה כסף עבור כרטיסים . ונגד קבוצות מהמגזר היהודי לא גובה כסף בושה ממש בושה
4
גם מאיכסאל גבו שנה שעברה
(אמיר איכסאל: 10:47 04-12-2017)
גם מאיכסאל גבו שנה שעברה 40 שקל לכרטיס משחק וגם עבור ילדים גבו חשבו לעשות קופה קבוצות שבאות לשחק באיכסאל אנחנו לא גובים מילדים בכלל טבריה גם חשבו לעשות קופה במחזור השני והחליטו לגבות גם מילדים בושה
5
שטויות כתב אוהד מכבי
(הרצליה אדומה : 11:12 04-12-2017)
הכניסו ילדים בני 10 בלי כרטיס. והכתב "שכח" לציין שבמחצית הראשונה השוער של אום אל פאחם לקח 4 גולים בטוחים. וגם שהאוהדים של אום אל פאחם פשוט התנהגו גועל נפש
6
א.א.פאחם קבוצה של בכיינים
(הרצליה: 12:28 04-12-2017)
רעש וציצולים גדולים יותר ממה שצריך, תנצחו במגרש ולא בקשקשת
7
מאמן
(יקיר: 16:17 04-12-2017)
אום אל-פאחם אם הגאון לכדורגל היה מנצח את הרצליה ,לא הייתם בוכים ,המאמן ברוך סער הוא המציא את הכדורגל ,עוד שלושה משחקים אתם זורקים אותו,
8
גועל נפש
(חסי: 17:01 04-12-2017)
אום אל פאחם צריכים להתבייש ולא לזעום חוצפנים הורסי מגרשים

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?