יוסי אסייג: "הביאו אותי לנס ציונה כדי לעלות ליגה"

מקרב את נס ציונה לליגה הלאומית. אסייג (לירן דורף) מקרב את נס ציונה לליגה הלאומית. אסייג (לירן דורף)
החלוץ הטוב ביותר בליגה א' פורע את השטרות כאשר הוא מוביל את קבוצתו למקום ראשון אחרי ניצחון במשחק העונה. לגבי מרמורק: "ציפיתי שיעריכו אותי קצת יותר מבחינה כספית"

כבר בתחילת העונה סומנה נס ציונה כמועמדת העיקרית להעפיל לליגה הלאומית ובסוף השבוע האחרון הקבוצה עשתה צעד משמעותי כאשר גברה על השנייה בטבלה מכבי יבנה 0:1.

היתרון הגדול של נס ציונה העונה הוא בחלק ההתקפי ושם שולט יוסי אסייג. החלוץ הוביל בעונה שעברה את הפועל מרמורק לעליית ליגה, וכעת הוא צפוי לעשות דרך דומה עם הקבוצה של עופר טלספפה.

אסייג: "אני מאמין שנעלה ליגה. היה לנו משחק עונה בליגה א' ואני רוצה לפרגן לכל הקבוצה שנתנה משחק מצוין. כל אחד הפנים לפני המשחק שהוא צריך לתת יותר ממאה אחוזים. זה לא סוד שהביאו אותי לעלות לליגה הלאומית ואני שמח על פתיחת העונה הטובה שלי ושל הקבוצה".

אסייג גם הסביר את הסיבה שמייחדת את נס ציונה: "יש אווירה מצוינת במועדון. אנחנו חברים מעבר לכדורגל וזה עוזר לנו. מחנה האימונים שעשינו בטרום העונה גיבש אותנו ורואים את התוצאות".

החלוץ נזכר בקבוצתו אשתקד: "לא הגענו להבנות מבחינה כספית. ציפיתי שיעריכו אותי יותר כספית, זה לא הסתדר והרגשתי שזה היה הזמן המתאים להגיע לנס ציונה ואני שמח שאני פה ומאחל להם בהצלחה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שהצלחת ! מגיע לך!
2
אז ליגה לאומית וא הם הרפש של המיץ של הזבל.
3
יוסי בהצלחה בהמשך הליגה
(אבי: 18:15 04-12-2017)
אוהבים אותך עוד לא עלינו ליגה אבל אנחנו בדרך!
4
תגובה ל 1
(בני: 02:19 05-12-2017)
איזה ביטחון הם נתנו לו הוא העלה אותם ליגה בזכותו לא לשכוח גם היום אין לכם שחקן ברמתו בגלל המאמן הדגול שלכם עד שלא ילך אתם מעומדים מספר 1 לירידה

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?