טארק סרסור: "המטרה שלנו היא לבנות קבוצה חזקה לעונה הבאה"

בונים לעונה הבא. סרסור עם בוזגלו בונים לעונה הבא. סרסור עם בוזגלו
בלעדי. לאחר שמועדון ספורט כפר קאסם עברה שינויים רבים בחודשיים האחרונים, הסכים לראשונה היו"ר לדבר על פתיחת העונה ועל הרצון לבנות קבוצה על בסיס שחקני בית

כפר קאסם היא ללא ספק אחת האכזבות הגדולות של פתיחת העונה. בקיץ, ציפו במועדון כי לאחר 11 מחזורים הקבוצה תהיה קרובה לצמרת הגבוהה, אך פער של 14 נקודות מהמוליכה גרם לראשי המועדון לעשות חישוב מסלול מחדש.

הקבוצה נפרדה לאחרונה מהמאמן, שי מאור, ובמקומו הגיע אוהד בוזגלו. הקבוצה אף שחררה שחקנים בכירים כגון רועי הררי, יוני רביבו ורן בן שמעון.

מי שאמון על השינויים הוא היושב ראש של המועדון, טארק סרסור, שהחליט לפתוח את לבו בראיון מיוחד ל"דאבל פס" ולדבר על התוכניות שלו לשנים הקרובות.

איך אתה מסכם את פתיחת העונה שלכם?
"לא מספיק טובה. התוצאות לא מספקות את הציפיות שלנו מתחילת העונה ויש הרבה שחקנים שלא עמדו בציפיות שלנו ולכן אנחנו עושים שינוי בשבועות האחרונים ונמשיך בשינוי הזה גם בעתיד".

מה הכוונה? המטרה היא כבר לא לעלות ליגה?
"המטרה היא כבר לא לעלות ליגה אלא לבנות קבוצה איכותית על בסיס שחקני בית לקראת העתיד".

אז למה ביצעתם שינוי בעמדת המאמן?
"נפרדנו משי מאור בגלל שהתוצאות היו לא טובות וזה לא מה שציפינו. כעת התחלנו תהליך בנייה חדש שמגובש על הרכב של שחקני בית".

אתה מאמין שיש מספיק שחקני בית שירוצו לעלייה?
"אנחנו נוסיף השנה עוד חמישה שחקנים בכירים. כל שנה היינו מביאים שחקני רכש על חשבון שחקני בית וכעת אנחנו מביאים שחקני רכש לצד שחקנים בית".

אתה מאמין שאוהד בוזגלו זה המאמן שיכול לעמוד בציפיות?
"אני מאמין שכן. הבאנו את בוזגלו וכבר ביום הראשון הסברנו לו שאנחנו מתחילים תהליך חדש לעונה הבאה".

איך הקהל שלכם יקבל את העובדה שהעונה ויתרתם על עלייה?
"ראשית, התהליך לא אומר שרק שחקני הבית ישחקו אלא נעשה את זה בשילוב ובהדרגתיות עם שחקני רכש טובים. גם הקהל שלנו רוצה לראות שחקנים מהכפר והם צריכים להבין שזהו תהליך בנייה שלפעמים התוצאות פחות טובות".

בשנים האחרונות התחלפו מספר יושבי ראש. מה שונה אצלך?
"כבר בתחילת העונה הצבתי לעצמי מטרה שהקבוצה צריכה להיבנות שונה מהשנים האחרונות. שמתי דגש על שחקני בית וכבר היום יש לנו שמונה שחקני נוער בכל אימון. הגעתי לבנות מועדון למספר שנים".

תוך כמה שנים כפר קאסם תהיה בליגה הלאומית?
"אני מאמין שתוך שלוש שנים נהיה שם".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בוזגלו
(מוחמד: 19:11 06-12-2017)
אני מצטער עם המאמן הזה הבונקריסט לא יכולים לעלות ליגה תחשבו ברצינות איך לנצח ביום שישי בכדאי שנוכל להיכנס לפלאי אוף ולא לדבר על העונה הבאה
2
יאללה מ ס
(עבד: 22:26 06-12-2017)
אני מקווה שהפעם זה יהיה אמתי וטארק יעשה תוכנית לכמה שנים קדימה שהבסיס שלה זה שחקני בית אבל מצד אחר לא צריך להרים את הידיים כל כך מהר העונה בוזאגלו צריך לקחת אחריות וירים את הקבוצה כעדין יש סכוי עוד השנה בפליאוף אפילו
4
בוזגלי כניס בבקשה
(פארוק : 18:33 07-12-2017)
אני חושב אתה יותר טוב תהיי שחקן בקולונוע מטאים ליחה דוגמנית אתה מבין

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?