דני אסולין: "אנחנו רוצים לעשות היסטוריה"

חולם על הגביע. אסולין חולם על הגביע. אסולין
הקבוצה מבירת העמק תפגוש את והפועל רמת גן כשעל הפרק התואר הראשון של העונה. בעפולה הבטיחו סוף שבוע לשחקנים במקרה של זכייה בגביע ואילו מהצד השני בטוחים כי הנפה תוציא את האורדונים לדרך חדשה בליגה

הפועל עפולה והפועל רמת גן יהיו הקבוצות הראשונות בליגה הלאומית שיתחרו על התואר הראשון של העונה בגמר גביע הטוטו שייערך הערב (רביעי) באצטדיון גרונדמן.

הפועל עפולה מגיעה למשחק הזה לאחר סדרה של הצלחות ונראה כי מאז הגעתו של אופיר חיים עפולה התעשתה וצפויה להישאר בליגה. במועדון מתייחסים למשחק הזה ברגשות מיוחדים וזאת לאור העובדה שמדובר בגמר ראשון של המועדון בהיסטוריה. יו"ר הקבוצה, דני אסולין, אמר לקראת המשחק: "ההכנות רגילות והשחקנים מגיעים ממוקדים. אין ספק שיש התרגשות מלעשות היסטוריה ובעיקר להביא כבוד לעיר עפולה. אם נזכה בגביע אז נוציא את השחקנים ובנות הזוג לסוף השבוע על חשבון המועדון".

עפולה תגיע למשחק הזה בהרכב חסר בחלק ההגנתי כאשר פרט לגיזי דורבור הפצוע גם דימיטרי ריז'וק לא ישחק וזאת מכיוון שהשחקן יצא לארץ מולדותו בעקבות מות אחותו.

מהצד השני, הפועל רמת גן נמצאת בעונה קטסטרופלית בליגה וכבר נפרדה מהמאמן אריק בנאדו. האורדונים כיוונו להתמודד על עלייה, אך במצב הנוכחי הקבוצה קרובה הרבה יותר לירידה. המאמן החדש פטריסיו סייג אמר לקראת המשחק: "לדעתי יחסי הכוחות שווים ועפולה היא קבוצה מצוינת. אני מקווה שדרך ההצלחה והזכייה בגביע הטוטו נצא לדרך חדשה גם בליגה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
דני אסולין
(מישל : 11:56 06-12-2017)
אין על דני אסולין יו"ר משכמו למעלה איש הגון וישר מאוד .פשוט נכס לקבוצה
2
חבל על בזבוז כספי ציבור
(אזרח: 15:40 06-12-2017)
עירית עפולה מזרימה כול שנה כסף ציבורי לקופת הקבוצה...בשביל מה? בשביל שחקנים שמביאים כול משחק ביתי אולי 50 אוהדים... לסגור את הקבוצה הבוגרת לאלתר..או להעביר זכויות ניהול לגורם פרטי.
3
רק אלקבץ עשה בשביל עפולה
(שלמה: 17:12 06-12-2017)
הביא 2000 צופים כל משחק ועכשיו מגיעים אולי 100, הנוער היה הסמל של העיר והיום הנוער בליגה ג'.
4
פיני אזולאי השותף של קנטור וגונן מלכלכים עליך בבתי קפה בעפולה על כספי הציבור שאתה מבזבזמתוסכלים וממורמרים אזולאי גם ממן את קנטור

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?