ניסן יחזקאל: "כל מה שמעניין את חג'ג' זה כסף", השחקן שלח הודעות התנצלות

ההודעה הראשונה של חג'ג' בקבוצת הוואטסאפ של מרמורק ההודעה הראשונה של חג'ג' בקבוצת הוואטסאפ של מרמורק
הסערה סביב עזיבתו של הקשר את מרמורק לא יורדת מסדר היום. מאמן הקבוצה זעם ואמר: "דיברתי עם שי מאור אחרי שפורסם הפוסט וכעת אחרי שהוא ראה אותו, מצפה שלא ייקח אותו"

כפי שפורסם בלעדית ב"דאבל פס", הקשר עידן חג'ג' עזב אתמול (שלישי) את הפועל מרמורק וחתם בשמשון כפר קאסם מליגה ב'.

בשעות הערב בחר חג'ג' לצאת במתקפה חריפה כנגד המועדון והמאמן ניסן יחזקאל אותו כינה השחקן: "מאמן סמרטוט".ת האחרון, שידוע כאחד המאמנים הטובים בליגה ובעיקר כאחד האהובים על ידי השחקנים בקבוצותיו, לא נותר חייב והגיב לראשונה: "אני לא ארד לרמה הזאת. חג'ג' זה איש שלא יודע להעריך את מה שעשיתי בשבילו. הוא שחקן מספר שלוש בדקות משחק בקבוצה. לא מעניין אותו שום דבר חוץ מכסף ובכלל לא ראוי לתגובה. אני לא מתייחס לבן אדם ממורמר ומתוסכל. כל מי שמכיר אותי יודע שמה שהוא כתב זה תלוש מהמציאות. חג'ג' זה שחקן שלעולם לא שיחק בלאומית ובהנהלה לא רצו אותו בתחילת העונה ורק אני נלחמתי כדי שיישאר. נתתי לו הזדמנות עד שלפני שבועיים החלטתי שזהו, אני משחרר אותו בינואר. הוא בעיקר פגע בשחקנים שהיו חברים שלו ולא בי".

בנוסף יחזקאל זעם על העובדה שמאמן כפר קאסם שי מאור שידע על הפוסט של השחקן החתים אותו: "אם שחקן היה עושה את זה למאמן אחר, הוא בחיים לא יכל לשחק אצלי. אותו דבר אני מצפה משי מאור".

עוד נודע ל"דאבל פס" כי בשעות הבוקר שלח חג'ג' הודעה ליחזקאל ובה כתב: "ניסן הדברים שנאמרו לא היו ממני. אחי לקח את הפלאפון שלי ורשם לאוהדים בקבוצת הוואטסאפ שלהם. אני כן פגוע ממך ומהמועדון, אבל לא הייתי מקצין את זה בצורה כזאת".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
איך מספר 3 בדקות אם במשחקים הראשונים לא היה בכלל בקאדר ורק בלחץ האוהדים שולב בהרכב וגם שעלה כמחליף את הצעקות רק על עידן שמעו בכל היציע ועל השחקנים האחרים ברושי מילה אך חור מליחי ראשון בהרכב ואין לו מקום בהרכב של עיריית רחובות ורק בגלל שאביבה משלמת
2
אז שיישאר השחקן בבית ?
(תפסיק לבלבל את המוח ניסן: 13:02 06-12-2017)
מה אכפת לך איפה יחתום, אולי הבעיה בך בכלל ? איך השחקן היה מסתדר עם המאמן שלפניך והעלה את מרמורק ליגה ? עזוב שטויות, ותן לשחקן "הממורמר" שימצא קבוצה ומאמן שיסתדר איתם כדי לא להיות "ממורמר" !!
3
הוא מחזיק לאייל את התחתונים והעגילים לפני הופעות.זנבון מלוקק
4
כל הכבוד
(טיפש: 15:29 06-12-2017)
נשאר לך עוד שבוע אחרון לאמן אצלנו אחרי כפס אתה הולך הבייתה
5
ניסן יסמרטוט
(אילן : 15:48 06-12-2017)
בטח שהוא מסתקל על הכסף מה מרצורק נותנת 5 אלף הבן אדם צריך להתחתן אתה בטוח לוקח 30 פלוס אז קל לך לדבר
6
ניסן לך הביתה
(מרמורקי: 16:44 06-12-2017)
חגג לא שחקן מתאים לליגה לאומית אבל בטח שהוא עדיף על דור מליחי שלא היתי נותן לו אפילו ליגה ב
7
ניסן יחזקאל הסמרטוט
(שערוקי: 06:06 07-12-2017)
והיכן הודעות ההיתנצלות כביכול שאתה טוען שנישלחו על ידי עידן? אגב מהיום יקרא שימך בישראל "סמרטוט"
8
מס' 1
(קרלוס: 08:40 07-12-2017)
מס' 1, דור מליחי היה פעם בכפר סבא ואף אחד לא הבין מה הוא קשור לכדורגל, רק אח"כ נודע שאימא שלו תורמת כסף לקבוצה כדי שהוא ישחק. הבנאדם משחק כמו בשכונה,שולחים אותו להרים כדור בריצה, הוא עוצר, מעמיד את הכדור, הולך כמה צעדים אחורה ומרים. בקיצור אין קשר לכ
9
איל שלום ולא להתראות
(מרמורקי שאיבד שפיותו: 19:25 07-12-2017)
אתה לא מהשכונה אז תחזיר את הקבוצה לאוהדים. מספיק עם הבהדלה שאתה עושה לנו. די עם הבן של קוקו ומליחי בילגנתם לנו את הקבוצה.

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?