רועי אברג'יל סיכם במ.ס. דימונה

חוזר דרומה. אברגיל חוזר דרומה. אברגיל
החלוץ ששיחק בעבר בבני יהודה ובארבע השנים האחרונות בליגת המכללות בארה"ב יחזק את הקבוצה של אהוד כחילה. הקשר עומר ניזרד הצטרף גם הוא

דימונה חזרה לאחרונה לדרך המלך, עלתה מעל הקו האדום וממשיכה לבצע שינויים בסגל השחקנים. היום (רביעי) הודיעו במועדון על הצטרפותו של רועי אברג'יל.

החלוץ, בן ה-27 חתם בקבוצה באמצעות סוכנו ינון בוטביה. אברג'יל שיחק בעבר בבני יהודה ובארבע השנים האחרונות הצטיין בליגת המכללות של ארה"ב. העונה בחר לחזור לישראל ולאחר שבחן מספר הצעות מהליגה הלאומית החליט כי אינו מעוניין להמתין עד חודש ינואר וישחק עד סוף העונה בדימונה מליגה א'.

שחקן נוסף שצורף לקבוצה הוא הקשר האחורי עומר ניזרד. במועדון אישרו כי טרם בוצעה החתימה הרשמית עם השניים, אבל דאגו להעביר אותם בהתאחדות לכדורגל בכדי שיעמדו לרשות הקבוצה ביום שישי מול עירוני קריית גת.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בדיחה של אנשים מתוסכלים
(אבי: 16:48 06-12-2017)
כנסו להתאחדות ותבינו עוד בלוף בכדורגל בפרט בדימונה ליגה ב.גדולה בשביל השחקנים האלה עיקר הנושא זה לזרוק עוד שחקן דימונאי שגדל במועדון הפועל דימונה שהתרסקה מ.ס.דימונה בקרוב התרסקות ללא סיכוי לכלום.
2
שני נצחונות ודימונה מקום 7 6
3
כחילה וסגרון שנתן מנדט למאמן לעשות מה שעולה לו בראש ולסלק את רוב שחקני הבית ורכבת של שחקני רכש 22 במספר מקבלי שכר גבוה מתקציב שקיבלה הקבוצה מעירית דימונה בסביבות 2.000.000 ש"ח ועוד סכום מכובד מהטוטו עקב הכשלונות ממשיכים בהחלפה שחקני רכש לכישלון
4
נכון למי שחושב כך
(אבי: 21:42 06-12-2017)
נכון שני נצחונות ודימונה מקום 6 7 וצריל שכל הקבוצות לני דימונה יפסידו לפי הטבלה כל משחק הוא מלחמה וסיבוב שני יהיה קשה מאוד ולכן צריך להבין המצב לא קל בהצלחה
5
הביאו שחקני חילוש
(ניקולאי: 23:17 06-12-2017)
הביאו שחקן מחליף מליגה ב מלפני 5 שנים שהבין שכדורגל זה לא התחום שלו ישב שנה בבית שיחק 3 שנים באיזה מכללה שלמד ואחרי זה עוד שנה ישב בבית וזה נחשב לשחקן חיזוק של קבוצת המיליונים של כחילה?
6
בושה אחד כמו סגרון עושה כל שעולה לו בראש בכדי לחזק את עצמו להיות חבר מועצה דרך הקבוצה הכדורגל שופך כסף ציבורי על שחקני רכש וזורק את הדימונאים מהקבוצה אבל ען כל זה הוא נכשל בגדול יחד עם המאמן ולכן אוהדים ומשפחות תצביעו ברגלים ולא להגיע למשחקים בושה.
7
סופי סגרון נכשל בגדול
(רונן: 06:14 07-12-2017)
חברים לאחר עזיבתו של השחקן שניר אני חותם לכם כי סגרון נכשל בגדול ובכדי להסית את דעת הקהל נתן לכחילה להשתולל ולהביא עוד שחקני רכש אולי יצליחו לשנות אז אוהדים והורים יקרים יש בכך ביזיון גדול ולכן להחרים את הקבוצה של ליגיון הזרים חוצפה של איש אחד סגרון
8
בזבזן
(עמוס: 16:27 07-12-2017)
2 מיליון שקל. ראש העיר מבזבז כספי ציבור. עוד שנה בחירות
9
להתעורר סגרון את כחילה
(אבי המודאג: 08:08 08-12-2017)
סגרון וכחילה להתעורר יבנה שחרר 4.שחקנים אתמול קפצו ליבנה לסגרו אותם בדימונה מה זה משנה 22.או 25 שחקני רכש שיהיה סגל יותר גדול יש כסף בדימונה גם כך צריכים לעלות למבחנים להישאר בליגה קדימה.
10
כן חברים מה עוד אמרו ולא נאמר על כחילה וסגרון הנכשלים בע"מ מה עוד צריך לקרות ששני האנדים האלה יבינו שהם כישלון מוחלט ללא ספק אז לא יעזור כלום מקוה שאני טועה בשנה הבא הקבוצה תתפרק ותעלם ולא יהיה מי שיעזור והבין יבין לא יהיה כסף ולא קבוצה הכל יתרסק.
11
איזה דרך המלך
(רועי : 08:17 09-12-2017)
בסופו של כנראה מה שאומר לכם איש הכי מקושר בכדורגל בפומבי צודק לחלוטין עם במשחק אחד אתם מנצחים וכבר כותרת עלינו לדרך המלך חש לכם טעות ענקית 10.נק' מתוך 30.זה מתכון לירידת ליגה אז היום אני כבר מבין שהקבוצה בדרך השפלה הגדולה כישלון ובושה לכם הביתה
12
כך עושים קופה
(אלי: 16:11 09-12-2017)
כן חברי כך עושים קופה באים לשחק בדימונה אצל מי שחושב שהוא המציא את הכדורגל סגרון המתלהב עושה עונה וגם שרוצים שילך השחקן צוחק להם בפנים שכר של 10 או 12 נטו וגלובלי ישחק או לו מקבל שכר ושכולם יקפצו חבל הכסף אף והקבוצה בדרך לפירוק סבבה לחלוטין סוף.

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית ממשחקי הפלייאוף?