ארבעה שחקנים שוחררו ממכבי יבנה

שחרור מפתיע. עומר הלוי (עדי מלול) שחרור מפתיע. עומר הלוי (עדי מלול)
מיד לאחר הסיכום עם סהר שבתאי, במועדון הודיעו לאור חביביאן, יצחק מלסה וטום זגורי לחפש קבוצה. עומר הלוי עזב בגלל שעות האימונים

ההפסד של יבנה במשחק העונה, והמחשבה שהמקום הראשון הולך ומתרחק גורמת לראשי מכבי יבנה לבצע שינויים בסגל הקבוצה. לכן, לאחר החתמתו של החלוץ סהר שבתאי, במועדון הודיעו לארבעה שחקנים אחרים לחפש קבוצה חדשה.

מדובר באור חביביאן שהגיע העונה מהפועל פתח תקווה, יצחק מלסה שהגיע משיכון המזרח וטום זגורי שהגיע מקבוצת הנוער של בני יהודה.

ההחלטה המשמעותית ביותר היא השחרור של המגן עומר הלוי, כאשר האחרון נחשב לאחד המגינים הטובים בליגה ואף בעונה שעברה היה שותף לעלייה של הפועל חדרה לליגה הלאומית.

עומר הלוי, הרשים גם בתחילת העונה, אך לאחרונה התגלו בעיות בינו לבין המועדון בגלל שעות האימונים ושני הצדדים החליטו על פרידה הדדית.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
טום זגורי
(שלומי יא שטינקר: 11:10 07-12-2017)
אחד הכישרונות הכי גדולים שצמחו במחלקת הנוער של בני יהודה. חבל לא השקיעו בו כמו שמשקיעים בשחקנים שמבלים במועדונים מעשנים ושותים בקבוצת הנוער (סדיס בלסן וליאל תשובה)
2
סדיס תשובה באלסן
(שלומי: 15:38 07-12-2017)
גם אם יעשנו 18 קופסאות ביום יותר טובים מטום זגורי חריג גיל שלא שיחק דקה
3
יבנה
(משה מנדלבאום: 19:52 07-12-2017)
יוסי היו"ר המוכשר ממליץ לגדל את שחקני הבית ,ואת המחויבות לקבוצה, רק בדרך זו נצמיח את דור העתיד של יבנה כקבוצה ביתית של העיר לטווח ארוך, ראש העיר השקיעה מגרש נפלא ,ואין שום סיבה שיבנה לא תשחק לפחות בליגה הלאומית, יש בעיר נוער מאוד מוכשר,
4
ילדים ב
(אבי : 14:06 08-12-2017)
לא לדאוג אוטוטו ילדים ב מגיעים לבוגרים ......

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?