קרע ברצועה הצולבת למיכה לאוטה שגמר את העונה

מיכה לאוטה (במרכז) מיכה לאוטה (במרכז)
קשרה של הפועל בית שאן סובל מהפציעה הלא פשוטה, יעבור ניתוח בעוד שבועיים וייעדר מהמגרשים בין שישה לשמונה חודשים: "באותו הרגע הרגשתי שקרה הרע מכל"

הפועל בית שאן עוברת בימים האחרונים לא מעט שינויים מקצועיים וניהוליים, הקבוצה עברה לניהול קבוצת הרכישה, עידן בראון צפוי להתמונת למאמן ובימים הקרובים מספר שחקני רכש צפויים לחתום באופן רשמי.

בשורה קצת פחות נעימה הגיעה השבוע. קשר הקבוצה ואחד השחקנים המשמעותיים בליגה א', מיכה לאוטה, קרע את הרצועה הצולבת וייאלץ להעדר מהמגרשים. השחקן יעבור ניתוח בעוד שבועיים ויחל שיקום ארוך שצפוי לקחת בין שישה לשמונה חודשים.

לאוטה התייחס לפציעתו ואמר: "האמת שבאותו רגע הרכשתי שקרה הרע מכל ולא הפסקתי למרר מבכי. זו הפעם השנייה שאני קורע את הרצועה, לא דבר הכי נעים ולא הכי כיף שיש, אבל זה הכדורגל דברים כאלו קורים. נפצעתי בשלב די קריטי בקריירה שלי ואני חושב שהעבודה היא בעיקר בראש. צריך להיות חיובי. יש לי את המשפחה הכי תומכת בעולם שנותנת לי את הכוח להתמודד עם זה".

הקשר הוסיף: "חשוב לי לציין את המאמן איתן טייב וכל האנשים המדהימים בבית שאן שנתנו לי את ההרגשה הכי ביתית בעולם מהרגע הראשון שהצטרפתי למועדון. כמובן לקהל המדהים שתמך בי מהרגע הראשון ועד עכשיו, זה לא מובן מאליו. אני בטוח שהקבוצה הזאת תגיע לרמות הגבוהות ביותר".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מאחל לך החלמה
(אוהד: 18:54 07-12-2017)
עד שתחזור הקבוצה תהיה בליגה ב אמן שחקן ענק הנהחה ומאמן זבלה
2
בית שאן
(שלמה: 15:29 07-12-2017)
תרגיש טוב בן אדם ושחקן טוב מאחל לך בריאות החלמה מהירה ותחזור כמה שיותר מהר למגרש בבית שאן

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?