על האש: פינת התחזית השבועית

אלי שמואלי והפרשן ליאור בן שושן אלי שמואלי והפרשן ליאור בן שושן
רגע לפני משחק העונה בליגה ג' מחוז שרון, החלטנו השבוע לארח את מאמנה המצוין של מוליכת הליגה מכבי השרון נתניה, שלומי דהאן, שבעברו היה שחקן מצליח במכבי נתניה, מכבי חיפה ואפילו בדורטמונד מהליגה הגרמנית

שבוע שעבר לא יכלו זה לזה פרשנכם וכתבכם הנאמנים, ליאור בן שושן ואלי שמואלי נפרדו בתיקו כידידים. המחזור ה-15 בליגות ב' ומחזור 12 בליגות ג' יוצא לדרך, בין המשחקים המעניינים השבוע: משחקי עונה בליגה ב' דרום ב', במחוז שרון ובמחוז המרכז.

ליגה ב' צפון א'
צעירי שפרעם - הפועל כאוכב
צעירי שפרעם השישית בטבלה מארחת את המוליכה מכאוכב. שפרעם מגיעה לאחר ארבעה ניצחונות רצופים ונראית כמי שיכולה להקשות מאוד על כאוכב שמצידה כבר מפנטזת על ניצחון והפתעה נוספת מול מרמורק בגביע.
דהאן: 2
שמואלי: 2
בן שושן: X


מ.כ צעירי טמרה – בית"ר נהריה
צעירי טמרה שקיוותה להיות פקטור בצמרת, מתאוששת מעט מהפתיחה המאכזבת בליגה ומארחת למאבק ישיר על הפלייאוף את בית"ר נהריה שפתחה לא רע את העונה, אך נכנסה לנסיגה ומגיעה לאחר שלושה הפסדים רצופים.
דהאן: 1
שמואלי: 1
בן שושן: 1


ליגה ב' צפון ב'

אלהנדה נצרת – אחי איכסל
אלהנדה נצרת מגיעה לאחר תיקו במשחק הצמרת מול דבוריה והיא מארחת את מכבי אחי איכסל שמגיעה לאחר ניצחון חשוב על סנדלה גלבוע, איכסאל יודעת שניצחון במשחק הזה יציב אותה חזק במאבק על הפלייאוף.
דהאן: X
שמואלי: 2
בן שושן: 1


בני פרדיס- הפועל טירת הכרמל
בני פרדיס המאכזבת, שגם חילופי המאמנים והחזרה למגרשה הביתי לא ממש גרמו לה לשינוי ולהציג כדורגל משכנע. מארחת את טירת הכרמל שפתחה חזק מאוד את העונה אך במחזורים האחרונים מאבדת גובה, הפסד במשחק הזה עלול לגרור אותה למאבקי התחתית.
דהאן: 1
שמואלי: 1
בן שושן: X


ליגה ב' דרום א'
שמשון כפר קאסם - עירוני בית דגן
המוליכה מגיעה לאחר ששמטה יתרון חוץ של שני שערים וסיימה בתיקו מול השלישית בטבלה מטייבה, והיא יודעת שאיבוד נקודות נוסף יכול לגרום לה לאבד את המקום הראשון בסיום הסיבוב הראשון ולגרום לה לסיר לחץ שיכול להתפוצץ. מולה מגיעה בית דגן שכבר הוכיחה שהיא יכולה להתמודד ואף לנצח כל קבוצה בליגה.
דהאן: 1
שמואלי: 1
בן שושן: 1

שמשון תל אביב – בני ג'ת
הקבוצה החזקה של שמשון תל אביב תרצה לסיים את הסיבוב הראשון בניצחון בשביל לשפר עמדות לקראת הסיבוב השני, ומולם מתייצבת בני ג'ת עם החלק ההתקפי המצוין שלה שגם לה יש שאיפות משלה להשתחל לפלייאוף.
דהאן: X
שמואלי: 1
בן שושן: X


ליגה ב' דרום ב'
מעלה אדומים- קרית מלאכי
מעלה אדומים מארחת בביתה יחד עם שני הסקוררים שלה ומלכי השערים של הליגה עד כה,דניאל דרעי ונאור אסרף, והיא תנסה לנצח את הקבוצה החזקה מקרית מלאכי שבמקום השלישי. קרית מלאי תרצה לנצח ותקווה שהמוליכה תאבד נקודות בדרבי האשדודי וכך היא תוכל להיכנס מחדש למאבק על המקום הראשון.
דהאן: 2
שמואלי: X
בן שושן: 2

אגודת ספורט אשדוד- מכבי אשדוד
משחק העונה. אדומים אשדוד מארחת את מכבי אשדוד לדרבי אשדודי וחגיגת כדורגל שתיערך במוצ''ש לעיניי אלפי אוהדים ואווירה מחשמלת.
אדומים אשדוד מגיעה לאחר שישה ניצחונות רצופים. מנגד, מכבי אשדוד לא ספגה שער מאז המחזור הראשון!!!
מצד אחד פיני עייש המאמן המנוסה ומולו שרון מרציאנו השאפתן.
את אדומים אשדוד ינסו להוביל לניצחון שחקני ליגת העל לשעבר יאיר אזולאי, רחמים צ'קול, יוסי שקל, דוד רביבו הבלתי נגמר ומלך השערים של הקבוצה אריאל טרבלסי. מהצד השני במכבי אשדוד ינסו להוביל את הקבוצה לניצחון ולמקום הראשון אגדת הכדורגל ברוך דגו, ערן מלכין, החלוץ האימתני יוסי פליקר ועוד שחקנים טובים נוספים.
דהאן: X
שמואלי: X
בן שושן: X


ליגה ג' גליל עליון
הפועל בני טובא זנגריה – מ.כ בני ביר אל מכסור
המארחת מהמקום השני שהתרחקה מעט מהמוליכה לאחר שבשני המחזורים האחרונים סיימה בתיקו והפסד, תארח את ביר אל מכסור מהמקום הרביעי כאשר לה הפסד בודד.
לשתי הקבוצות מאזן שערים זהה של 10-24 והמנצחת במשחק זה תישאר חזק במאבק העלייה.
דהאן: 1
שמואלי: 1
בן שושן: X


ליגה ג' גליל תחתון
מכבי עירוני טמרה – הפועל עירוני בני אעבלין
מוליכת הטבלה עם משחק חסר, עדיין ללא הפסד ובעלת ההתקפה וההגנה הטובה בליגה עד עתה, מארחת את אעבלין מהמקום הרביעי.
מפגש חלוצים מעניין, כאשר חלוצה של טמרה, טאהא זובידאת, כבש כבר 16 שערים ב-7משחקים בלבד!!! מולו מתייצב חלוצה של אעבלין, חוסאם חוג'ירת, שמאזנו צנוע יותר כאשר כבש 8 שערים ב-9 משחקים, כמחצית מעמיתו מטמרה.
דהאן: 1
שמואלי: 1                     
בן שושן: 1


ליגה ג' יזרעאל
מכבי בני מוקיבלה – איחוד בני באקה
מוקיבלה, שרק השנה החלה את פעילותה, פתחה טוב את העונה אך לאחרונה חלה נסיגה ביכולתה והיא כבר שלושה משחקים ללא ניצחון ומדורגת במקום החמישי. מוקבילה מארחת השבוע את באקה מהמקום השני שנמצאת ללא הפסד ויודעת שאסור לה לאבד נקודות במאבק העלייה מול מוסמוס, כאשר משה גולדנברג האגדי ינסה יחד עם איתי בר דוד ואביב עזריה להשלים את המשימה.
דהאן: 2
שמואלי: 1
בן שושן: 2


ליגה ג' שומרון
צעירי עירוני באקה- הפועל ג'סר א-זרקה
המוליכה מבאקה עדיין ללא הפסד בליגה חוזרת לשחק לאחר שנחה בשבוע שעבר,  אך למרות זאת נשארה בפיסגה. באקה מארחת את הקבוצה המתאוששת של ג'סר א-זרקה שמגיעה לאחר ארבעה ניצחונות רצופים ועם החלוץ המצוין שלה, סמי עמאש, שכבש כבר תשעה שערים ויצטרך הפעם להתמודד מול צמד הבלמים המצויינים, לירון בחאש ואבישי סעדה.
דהאן: 1
שמואלי: 1
בן שושן: X


ליגה ג' שרון
השרון נתניה – בני רעננה
משחק העונה. השרון נתניה שמוליכה את הליגה עם משחק עודף והפסד בודד, תארח את סגניתה מרעננה שפתחה את העונה בגמגום ובהמשך התחברה מצוין והיא מגיעה לאחר חמישה ניצחונות רצופים, כאשר היא כבשה הכי הרבה שערים בליגה [35], אך גיד האכילס של הקבוצה הוא ההגנה שלה שסופגת לא מעט שערים.
דהאן: 1
שמואלי: X
בן שושן: X

ליגה ג' תל אביב
שיכון ותיקים ר"ג– בית"ר רמת גן
במשחק שהוקדם ליום חמישי, תארח שיכון ותיקים מהמקום החמישי לדרבי רמת-גני סוער את המוליכה בית"ר ר''ג במשחק שיערך דווקא במגרש המושבה בפ''ת.
המארחת לאחר שלושה ניצחונות רצופים תנסה להנחיל הפסד ראשון ליריבה העירונית, שמגיעה עם מאה אחוזי הצלחה ובכף היא תנסה להכניס קצת עניין לליגה.
דהאן: 1
שמואלי: 2
בן שושן: X


ליגה ג' מרכז
הפועל לוד- עירוני גדרה
משחק העונה שיערך במוצ''ש בין מוליכת הליגה מלוד שמגיעה עם הפסד בודד, לבין גדרה שנמצאת במקום השני במרחק נקודה אחת בלבד ממנה ועדיין ללא הפסד.
לוד צירפה השבוע חיזוק משמעותי בדמותו של החלוץ, ליאור אסולין, ותקווה שהחלוץ יעזור לה לנצח ולפתוח פער בפיסגה. מאידך, תיקו במשחק יכול לפתוח את הליגה ולצרף עוד קבוצות למאבק העלייה.
דהאן: 1
שמואלי: 1
בן שושן: 2


ליגה ג' דרום
עירוני כסייפה - מ.כ באר שבע
עירוני כסייפה מהמקום השני עם מספר נקודות זהה למוליכה, תארח במגרש בירוחם למשחק צמרת את מ.כ ב''ש מהמקום הרביעי.
כסייפה היא הקבוצה עם ההתקפה וההגנה הטובות בליגה.
הישאם אזברגה מכסייפה הוא מלך השערים של הליגה עד כה,והוא ינסה להמשיך ולהוביל את קבוצתו לניצחון. מולו, יתייצב אור קיון, שינסה לעשות אותו דבר לזכות קבוצתו.
דהאן: X
שמואלי: 1
בן שושן: X 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

בהנחה שקרית גת תנשור לליגה ב', מי תהיה הקבוצה השנייה שתצטרף אליה?