בגלבוע נתנו את ברכת הדרך למוריס אוזן

אוהד אפרים אוהד אפרים
המאמן צפוי להעביר היום את האימון האחרון שלו במועדון מחבל התענך ולחתום באופן רשמי בהפועל איכסל. אוהד אפרים: "הדלת כאן תמיד פתוחה בפניו". שמו של אלי מזרחי עלה כמועמד

הפועל אסי גלבוע תפרד ככל הנראה היום (שני) ממאמנה מוריס אוזן שיעביר את האימון האחרון שלו במועדון מחבל התענך וימונה למאמן החדש של הפועל איכסל.

ב-24 שעות האחרונות, לאחר שהתברר כי סמיר עיסא לא ימשיך בתפקידו, המו"מ בין איכסל לבין מוריס אוזן עלה מדרגה ושני הצדדים נפגשו ואף הגיעו לסיכום עקרוני.

בגלבוע החליטו לתת את ברכת הדרך שלהם למאמן. אוהד אפרים אמר לאתר "דאבל פס": "החלטנו שלא לעמוד בדרכו של מוריס. אנחנו מאוד אוהבים אותו ומעריכים אותו, הוא עשה כאן דברים נפלאים. יש לו הזדמנות נהדרת להעפיל עם קבוצה לליגה הלאומית ואנחנו לא נהיה אלה שנמנע ממנו את האפשרות הזאת. הדלת בגלבוע תמיד תהיה פתוחה בפניו".

לאתר "דאבל פס" נודע כי שמו של אלי מזרחי, מאמנה לשעבר של מכבי דליית אל כרמל, עלה כמועמד להגיע במקומו של אוזן. בשעות האחרונות הוצעו לאוהד אפרים ולעומרי הלוי לא מעט שמות, השניים יפגשו בימים הקרובים עם מספר מועמדים ויחליטו על זהות המאמן הבא.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אלמוני
(אלמוני: 12:30 08-01-2018)
התפטרתו הייתה שקופה . אחרי הבית ספר שעשתה טירה לאכסאל . הנהלת הקבוצה כנראה ירדה בביקורת חריפה על המאמן . ועיסא בעל כבוד ואיגו ספורטיבי כי הוא איש מקצוע אמיתי . לכן החליט לסיים את דרכו . עיסא מאמן מעוטר ללא ספק . בהצלחה בהמשך הדרך סמיר עיסא .
2
אלמוני
(אלמוני: 12:34 08-01-2018)
הסיבה אי שביעות רצון ההנהלה מהמשחק האחרון נגד טירה(שעשתה בית ספר לאכסאל) .ולכן היה שקוף שמאמן מעוטר ובעל ערך ספורטיבי שלא יוהב את הביקורת הלא לגיטימית מבחינתו לכן התפטר . בהצלחה בהמשך אבו לואי . זו דעתי בעניין . טירה משחקת ואכסאל קורסת . הלאאא טירה
3
אכסאל
(אשרף: 13:18 08-01-2018)
מה סמיר עיסא מתנהג כמו ילד קטן ממשיך אחרי שעה עוזב כלאס לך הביתה מספיק מה אתה חושב עצמך זידאן
4
אלי מזרחי
(חיים: 14:29 08-01-2018)
אלי מאמן נשמה שקט צנוע איתו תצליחו
5
גלבוע
(מגדלאור: 17:22 08-01-2018)
שלום לוי בכל הכח ...תהנו
6
אלי מזרחי
(איכסל: 21:45 08-01-2018)
חבל לא בא אלינו מזרחי החלה מאמן

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?