שוהם: "שחקן כדורגל צריך לתת תשובות על המגרש"

סומך על הסגל שלו. שוהם סומך על הסגל שלו. שוהם
בית"ר כפר סבא ששחררה מספר שחקנים בינואר והשבוע תנסה לחזור למסלול הניצחונות מול כפר קאסם, שמצדה יודעת כי ניצחון במשחק יקרב אותה לפלייאוף

המחזור ה-19 בליגה א' דרום צפוי להיות אחד המחזורים המעניינים השנה, כאשר תהיה השפעה לתוצאות הן בצמרת הגבוהה והן בתחתית.

אחד המשחקים המרכזיים יהיה הקרב בין בית"ר כפר סבא לבין מועדון ספורט כפר קאסם. הקבוצה של נועם שוהם הייתה אחת ההפתעות הנעימות של הסיבוב הראשון, אבל נמצאת בירידה בסיבוב השני וזאת גם בשל שחרור של מספר שחקנים מרכזיים.

גם שוהם עצמו וגם השחקנים מבינים כי הפסד במשחק הקרוב יכול להוריד את הקבוצה מחוץ לחמישייה הראשונה, ולהחזיר את כפר קאסם למאבק.

שוהם: "כפר קאסם קבוצת מצוינת עם חומר שחקנים שמצדיק מקום הרבה יותר גבוה בטבלה. אני חושב שבאופן כללי אין הבדלים גדולים בין הקבוצות והמשחקים מאוד שווים. יש חשיבות לכל משחק בגלל הצפיפות בטבלה ויחסי הכוחות שווים וכפר קאסם היא קבוצה שרוצה להגיע לפלייאוף".

כפר סבא תגיע למשחק הזה בהרכב חסר ללא סולי צמח המורחק וללא הפצועים שי דוד ודוד שני. שוהם הוסיף לגבי החיסורים הצפויים: "יש לנו סגל מספיק טוב כדי להתמודד עם החוסרים וזה הזמן של אלה שלא שיחקו הרבה עד עכשיו לתרום, ואני סומך עליהם. יש לנו הרבה שחקנים מנוסים ואני חושב שבליגה הזאת הם מהווים תוספת עצומה לקבוצה. יש להם תשוקה ומחויבות וזה מה שחשוב בעיניי. כאשר בניתי את הקבוצה היו 'חכמים' שפקפקו בשחקנים ובתלכיד שיצרנו אצל השחקנים והם הוכיחו על המגרש ובעיניי שחקן כדורגל צריך לתת תשובות רק על המגרש".

מהצד השני גם כפר קאסם תגיע בהרכב חסר ללא מתן לוטטי ופאדי זיאדה. מאמן הקבוצה, אוהד בוזגלו, אמר לקראת המשחק: "מחכה לנו משחק קשה מול קבוצה טובה, מאורגנת ומוכשרת. אנחנו נעשה את המקסימום להיות מוכנים ולצאת עם נקודות".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?