ששי יעקב: "לא מפחד מחזרתו של אלקבץ לכיסא ראש העיר". צפו

גולדמן ויעקב גולדמן ויעקב
נשיא הפועל עפולה התארח יחד עם קפטן הקבוצה, נתנאל גולדמן, ב"ריאדה אל חמיסה". השניים התייחסו לשינוי שהביא עמו המאמן אופיר חיים, לשנת הבחירות שצפויה להשפיע ולעתידם

ששי יעקב נשיא הפועל עפולה וקפטן הקבוצה נתנאל גולדמן, התארחו השבוע בתוכנית "ריאדה אל חמיסה" בערוץ הספורט וסיפרו על השינוי בגישה של המועדון שרואה את עצמו כמתמודד לגיטימי עד סוף השנה במאבק על העלייה לליגת העל.

השניים נתנו את הקרידט להצלחה למאמן אופיר חיים ועוזרו יגאל אנטבי שחוללו את המהפכה והחזירו את עפולה להיות קבוצה אטרקטיבית ומעניינת. יעקב העניק את מלוא הקרדיט לדני אסולין במינויו של המאמן אופיר חיים שמסתמן כהצלחה כבירה עד כה.

הקפטן נתנאל גולדמן: "אם ניצחון במחזור הסיום יעלה אותנו ליגה, אנו נעשה זאת כמו גדולים". גולדמן התייחס לחוזה החדש שלו בעפולה: "היו לי מלא הצעות מליגה לאומית, אך העדפתי להישאר בבית בו גדלתי. חתמתי לעוד 3 שנים. מקווה שעם עפולה אשחק בליגת העל".

חשוב לציין שזו שנת בחירות וזהותו של ראש העיר החדש תשפיע על המון דברים בהתנהלות הקבוצה של בירת העמק, כולל מי יעמוד בראש הקבוצה. יעקב נשאל על עתידו בקבוצה והשיב: "אין ספק שכאן הכל פוליטי. אני כאן כל עוד ירצו אותי. אני נותן ותורם לקבוצה אותה אני אוהב. האמינו לי לי כשאסיים דרכי בעפולה מכל סיבה המון קבוצות יקפצו על המציאה וירצו אותי אצלם".

צפו בתכנית המלאה:

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
תאלקבץ ותומר רחמים יחזיר את האוהדים ליציעים היום יש בקושי 100 אצל אךקבץ היו 1500 כל משחק
2
אנשי אלקבץ מלכלכים על אסולין
(תומכי מירון: 01:10 10-02-2018)
אנשי אלקבץ פיני הקבלן פיני אזולאי מלכלך עליך בבתי קפה בעיר ואומר שאם אלקבץ יעלה אתה וששי תעופו הביתה
3
חבר הנהלה ששי יעקב
(אלעד: 11:00 12-02-2018)
מי יקפוץ עליך יגובה חוץ מלקשקש אתה כלום שקל לא נתת לאגודה כולך סיפורים עאלק נשיא של התחת שלי

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?