מנכ"ל דימונה: "תהליך לוקח זמן, כחילה יישאר עד לסיום העונה"

אהוד כחילה. ממשיך לקבל גיבוי אהוד כחילה. ממשיך לקבל גיבוי
שבוע לא פשוט עבר על הקבוצה ומאמנם שממשיך לקבל גיבוי למרות שליגה ב' קרובה מתמיד. ניצחון חשוב להכח בזכות צמד שערים של אסף מדר

שבוע לא פשוט עבר על דימונה כאשר המאמן אהוד כחילה התפטר, התבקש לחזור ומצא את עצמו על הקווים במשחק היום מול הכח רמת גן.

כחילה הוחזר לקבוצה ובמועדון חיכו לניצחון, אבל הזעזוע התרסק כמו דימונה כולה שרשמה הפסד 11 העונה. גם ראש העירייה בני ביטון הגיע לתמוך בקבוצה, אבל שמע קריאות קשות נגדו ונגד כחילה עצמו מהאוהדים ששוב ראו הפסד מביך להכוח רמת גן בתוצאה 5:3.

דימונה הייתה טובה יותר בפתיחה ועלתה ליתרון בדקה ה-22 משערו של אור עלוואה, שחקן הרכש שכבש לראשונה העונה. שבע דקות אחרי עלייתה ליתרון של דימונה שוב הגיעה נקודת שבירה כאשר אסף מדר איזן את התוצאה. שלוש דקות מאוחר יותר טל כהן קבע מהפך והעלה את הכח ל-1:2.

שמונה דקות מאוחר יותר אסף מדר כבש שוב וקבע 1:3. רגע לפני הירידה למחצית דימונה חזרה למשחק עם שער מצמק של יוני רביבו, אבל לפני השריקה אקס דימונה, ראול גרשומוב, קבע מחצית אדירה של קבוצתו כאשר כבש שער נוסף, 2:4 להכח בהפסקה.
 
פתיחת המחצית השנייה הייתה גם של הכח כאשר פיני מתנה כבש את החמישי לזכות קבוצתו. לקראת הסיום נותרה דימונה בעשרה שחקנים עם הרחקתו של ליאל זגורי ובתוך תוספת הזמן היה זה רועי אברג'יל מדימונה שקבע את תוצאת המשחק 5:3.

לאחר המשחק נראו שחקני הקבוצה בפנים נפולות שנראים כשחקנים שהסתפקו בירידה. מנכ"ל הקבוצה, ישראל אשוש, אמר בסיום: "נצטרך להילחם עד הסוף. יש תהליך שקורה ולוקח זמן. דימונה תישאר עם אהוד כחילה עד לסיום העונה ונקווה להצליח ולעשות את הבלתי ייאמן".

צפו באוהדי דימונה בסיום המשחק:
 


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ילה ליגה ב
(אוהד: 16:53 09-02-2018)
לפחות יהייה דרבי עם ירוחם
2
מזל
(אברגיל: 17:33 09-02-2018)
השוער של הכח החזיק אותם במשחק
3
תן גם גם לעצמך גיבוי
(אלי: 17:35 09-02-2018)
תפסיקו חבורת ליצנים מימבכלל סופר אותכם בעיר תנו גיבוי למי שבא לכם חבורה של פח ביום הבחירות נדבר אתם נגד ראש העיר ומלכלכים אותו ברפש שלכם אני ואנשי דימונה נפרק אותכם יחד עם סגרון הליצן הראשי.הביתה.
4
בדיחה
(שלומי: 18:28 09-02-2018)
הבדיחה לא מצחיקה תרימו דגל לבן תודו שניכנעתם וניכשלתם סיגרון יאסמרטוט ריצפה
5
אותה הדרך אותן התוצאות
(אודי: 21:28 09-02-2018)
אהוד היקר אי אפשר לא לשנות דבר ולחשוב שמשהו ישתנה תתחיל לחשוב איך עולים עם מערך שיש בו חלוצים טבעיים ושחקני קישור התקפיים ורק כחר כך תתחיל לחשוב איך לסגור ולצופף. הגיע הזמן ליזום ולהפסיק לרדוף!
6
תהליך עושים נכון ובאושרה
(יוסי: 22:54 09-02-2018)
מנכ"ל לידעתך נכון שתהליך לוקח זמן ועם אולי אתה לא יודע שעם אין לך מטרה וביטחון להמשיך בתהליך ועובדה שמישהוא שלף אותך משום מקום גם לא עשיתה חשיבה לאן אתה מגיע ומי מבטיח לך שיום אחרי הבחירות את לא נשאר במערכת כי אין לך שום מושג בענף אתה חי בסרט בושה.
7
כחילה
(מלמיליאן: 23:29 09-02-2018)
חייב ללכת בשביל עצמו בשביל הכבוד שלו אי אפשר להמשיך ככה תבוא עוד שנתיים תלך למקום אחר זהו כשהקבוצה מפסידה בקצה כזה מסחרר אין כבר מאמן לא מקשיבים לא מתלהבים ...., זה הזמן תתפטר תכבד את עצמך
8
מנכ"ל בושה והנהלה פח.
(אלי: 09:08 10-02-2018)
היה חשוב לך לקבל תפקיד ולא משנה החשוב שיש לך תואר מנכ"ל ולכן קפצתה על העגלה הזו ואתה מקבל על הראש ילד מגודל בימים טובים ועם קבוצה של דימונאים דקה לא היתם נשארים לך הביתה כי גם כך אתם תסולכו בבושת פנים.
9
אהוד כחילה כבר לא אשם
(מני: 10:23 10-02-2018)
אהוד התפטר ההנהלה החזירה אותו זהו אי אפשר להגיד מילה על המאמן ההנהלה תהיה אשמה בכל מה שיקרה מהמשחק נגד הכח ועד סוף העונה רוצים להישאר בליגה? 2 שלבים ראשונים לפני הכל לביצוע כבר ביום ראשון: 1. הנהלה הביתה 2. לקבל את התפטרותו של כחילה ולהיפרד כידידים

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?