מתאוששת: כפר קאסם רשמה ניצחון שני רצוף

מתקרבים לחמישייה. שחקני כפר קאסם (נזיה סולטאן) מתקרבים לחמישייה. שחקני כפר קאסם (נזיה סולטאן)
הקבוצה של אוהד בוזגלו מתקרבת לפלייאוף העליון אחרי שגברה על כפר סבא שמצידה מאבדת גובה

ערב המשחק בין מועדון ספורט כפר קאסם לבין בית"ר כפר סבא ידעו שני המאמנים כי מדובר באחד המשחקים החשובים של העונה, כזה שעבור כפר קאסם יהיה צעד אחרון בכדי להשתלב בפלייאוף העליון ואילו כפר סבא רצתה לתקן את הרושם הלא טוב מפתיחת הסיבוב השני.

כפר קאסם של אוהד בוזגלו הגיעה לאחר ניצחון חוץ נהדר בשבוע שעבר על כפר שלם, כפר סבא של נועם שוהם סיימה בתיקו 2:2 מכובד עם יבנה במחזור הקודם. הלבנים של קאסם חסרו את מתן לוטטי ופאדי זיאדה הפצועים כאשר רק סאמח מרעב חזר לסגל. כפר סבא ללא סולי צמח המורחק ודוד שני שפצוע הגיע למשחק כאשר עידן סרור חזר להרכב על חשבונו של אלנתן סלמי. כפר קאסם פתחה בהרכב זהה לזה שניצח את כפר שלם עם דני פרדה בהרכב.

המשחק החל כאשר הכדור בעיקר במרכז המגרש ושתי הקבוצות הרבו לאבד כדורים. קצב המשחק בהתאם למזג האויר היה איטי ובמחצית הראשונה המנומנמת לא היו אירועים מיוחדים והסתיימה ללא שערים, 0:0.

מוחמד בדיר (נזיה סולטאן)
המחצית השנייה הייתה אופרה אחרת לגמרי. כפר קאסם פתחה את המחצית נהדר כאשר לחצה את כפר סבא ושלחה הרבה שחקנים קדימה. בדקה ה-50 אוהד אדלשטיין הוציא כדור נהדר לדני פרדה שבנגיעה בעט חזק למשקוף שערו של תמיר ללו שוערה של כפר סבא.

כפר קאסם מועדדת מהפתיחה המשיכה ללחוץ כאשר מוחמד בדיר ואוהד אדלשטיין הטרידו רבות את הגנת האורחים. בדקה ה-60 כדור קרן של פרדה מצא את בן בוטבול שהגביה היישר לטל ארז שנגח מצוין לרשת, 0:1 סוחף לכפר קאסם.

כפר קאסם המשיכה את הטירוף ולחצה את שחקני כפר סבא ההמומים. בדקה ה-63 מוחמד בדיר בעט חזק וסחט הדיפה של אדלשטיין, הכדור הגיע לדני פרדה שחלף על השוער ובעט חזק פנימה 0:2 מטורף ומהיר לכפר קאסם.

שחקני קאסם חוגגים (לירן דורף)
הקצב של כפר קאסם לא נרגע כשגם הקהל שלה דחף את הקבוצה ובדקה ה-70 מוחמד בדיר מצא את עצמו לבד מול תמיר ללו, אך בעט לגופו של השוער. שוהם זרק את אלנתן סלמי למגרש שביחד עם סרור ועבדאללה עאזם ניסו לייצר לחץ על שערו של גיא סאלם, כפר קאסם מצידה ניסתה לצאת למתפרצות מהירות שנבלמו על ידי שיק והררי.

כפר סבא ניסתה להגביה כדורים לכיוונו של סלמי על מנת לחזור למשחק, אך הגנת קאסם לא התקשתה להרחיק. סאמח מרעב זכה לדקות משחק בסיום וכפר קאסם שמרה על התוצאה עד לשריקה. ניצחון גדול לשחקניו של אוהד בוזגלו, שני ברציפות ומאזן מצוין של תשע מ-12 נקודות מתחילת הסיבוב השני.

בוזגלו אמר לאחר הניצחון: "בשני המשחקים האחרונים ניצחנו שתי קבוצות חזקות ואמנם זה היה לא ביכולת מרשימה, אבל אנחנו מתחילים לתפקד כקבוצה שיודעת מה היא רוצה מעצמה. הביטחון חוזר וקצב צבירת נקודות בהתאם. אשמח אם נמשיך כך ונשחק טוב יותר בהמשך הדרך".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כפר סבא
(רוני: 22:34 10-02-2018)
מאיפה הבאתם את השדר כל פריצה של שחקן מבתר במקום להגיד את הש הוא אומר חלוץ כפר סבא חלוץ כפר סבא בלי שמות אין לשחקנים שמות כטסטרופה אין חש לשמוע את השידור

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?