"נדאג לגרש את גלנט ולהציל את הפועל פ"ת מפירוק וחורבן". צפו

פ פ"ת תינצל?
הפועל פ"ת נמצאת בדרך הבטוחה לליגה א'. אור עוז ועדי סובול בילגורי מקברניטי עמותת הכחולה הגיעו לאולפני "הריאדה אל חמיסה" בערוץ הספורט והודיעו על ההפיכה והמהפכה שקרובים לדעתם יותר מתמיד

אוהדי הפועל פ"ת יתכנסו הערב (מוצ"ש) שוב להפגנת מחאה מול ביתו של הבעלים דורון גלנט. חלק מהם כבר נפגש בשעות האחרונות עם פרדי דוד שיוכרז ככל הנראה כבר מחר כמאמן עד סיום העונה בניסיון להציל את הקבוצה מירידה לליגה א'.

האוהדים שמתחננים לדוד הדגישו שמדובר בצו 8. דוד גם ככה מקבל שכר במועדון מתוקף תפקידו כמנהל המקצועי של מחלקת הנוער. אם דוד יקבל רגליים קרות, אלי מחפוד עשוי לנסות ולעזור גם ללא תמורה כספית מאחר וחשבונה של הפועל פ"ת הוגבל גם בבקרה התקציבית.

בבקרה כבר מודעים לכך שכל זמן שדורון גלנט ומשיך לשמש כבעלים הפועל פ"ת נמצאת בדרך הודאית לקריסה ופירוק. במהלך השבוע הגיעו אור עוז ועדי סובול בילגורי מקברניטי עמותת הכחולה לאולפני ה"ריאדה אל חמיסה" בערוץ הספורט בכדי לזעוק את זעקתם של אוהדי הקבוצה שקרובים יותר מתמיד לדרבי מרגש בעונה הבאה מול מחנה יהודה האגדית.

צפו בתכנית המלאה:

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מי אמר שמחנה יהודה ישארו בליגה
(ירון גאריה: 14:41 25-02-2018)
אני רוצה להוריד את מחנה לליגה ב
2
הסוף ידוע מראש
(רון: 10:55 26-02-2018)
אותם אוהדים שמנסים להציל את הקבוצה אלו אותם אוהדים שכל שחקן צעיר שעלה לשחק מהנוער ספג מהם קללות ... אוהדים שדרשו אך ורק כוכבים וסגדו לשחקנים שהובאו מקבוצות אחרות .... מבלי שיהיו לנו שחקני ביית שחקני נשמה שיתאבדו על המגרש .... הרווחתם את זה ביושר

סקר דאבל פס

איזו עלייה הייתה מתוקה יותר?