מדהים: גולסטאר עשויה להירשם בהתאחדות לקראת העונה הבאה

שייע בדרך לקאמבק? שייע בדרך לקאמבק?
פרסום ראשון: הקאמבק הגדול של שייע פיגנבוים למגרשים. עשוי להוביל את אחת מהאטרקציות הגדולות ביותר בתולדות הכדורגל הישראלי. בכיר בהתאחדות: "רעיון גאוני שיקרב את העם לכדורגל הישראלי"

בלעדי. אייל גולן, גיא זוארץ, בן אל תבורי, ירון ברלד, חיים (חמימו) שועי, אנדי רם ודין מרושניקוב הם רק חלק מכוכבי העל שעשויים להתאחד לקראת עונת הכדורגל הבאה. משך 6 השנים האחרונות נחשבת התוכנית "גולסטאר", המשודרת בהוט, לאחת מהתוכניות הנצפות והמובילות בטלוויזיה הישראלית.

עכשיו, כוכבי "גולסטאר" יעלו על הדשא גם למשחקים רשמיים בארץ. מאחורי היוזמה עומד ירון ליכטנשטיין, היוצר והעורך הראשי של התוכנית. אנדי רם האגדי אמור לתפעל את הקבוצה טכנית ולוגיסטית. לפני כחודש חזרה נבחרת גולסטאר 6 מתאילנד שם גם נולד הרעיון.

על פי תוכנית העבודה הספורטיבית של ליכטנשטיין, "גולסטאר" תרשם בליגה ג' לקראת העונה הקרובה ותקיים את משחקיה הביתיים בימי שישי בשעה 10:30 בשל העיסוקים הרבים והמגוונים של כוכביה. בנוסף, יתאפשר לקברניטי המועדון החדש לבחור את המחוז שבו תפעל הקבוצה במסגרת עונת המשחקים.

בקרוב במגרשי הכדורגל בארץ? (HOT)
במסגרת הפגישות והשיחות האחרונות לקראת קבלת החלטה סופית, כבר נרשמה התעניינות במגזר העסקי והפרטי, לרבות ספונסרים שמעוניינים לקחת חלק באטרציה החדשה. במידה והקבוצה תאלץ להיות מסונפת לאחד מהמרכזים היא תקרא "הפועל גולסטאר" לנוכח הערכה הרבה שיש לקברניטיה ליורם אורנשטיין מנכ"ל מרכז הפועל ותרומתו לספורט הישראלי.

בכירים בהתאחדות לכדורגל נחשפו לנושא במהלך הימים האחרונים. אחד מהם אמר: "מדובר ביוזמה גאונית שיכולה לתרום למינוף הכדורגל הישראלי ולקרב משמעותית את הכדורגל לעם. אנחנו מקווים שליכטנשיין יתן תשובה חיובית. במשחקים של גולסטאר יהיו יותר צופים מבמשחקי בית של רמת השרון מהליגה הלאומית".

מטבע הדברים גם שחקני עבר מובילים ומפורסמים כמו דוד רביבו, לירן שטראובר, איציק זוהר, שביט אלימלך ופליקס חלפון שהשתתפו בתוכנית אמורים לקחת חלק בפרויקט הספורטיבי החדש. לאחרונה, אף נחתם תקנון מסודר שיאפשר גם למספר כוכבים נוספים לקחת חלק במשחקי הקבוצה. הללו לא השתתפו בתוכנית היוקרתית והייחודית "גולסטאר", אבל השתתפו בתוכנית "היחידה" שאף היא משודרת בהוט. מדובר בלירון (טילטיל) אורפלי, אורן חן, שי חי ואחרים.

דוד רביבו (במרכז) (HOT)
התקנון מאפשר בכל פעם לשלושה שחקנים בלבד מ"היחידה" להצטרף בשישי לכוכבי "גולסטאר". בתקנון נכתב שהקבוצה תפעל רק בליגה ג', עליית ליגה לא תהווה מטרה, אלא אך ורק ההשתתפות הספורטיביות, קירוב לבבות והניסיון לשמח משפחות וילדים בכל שישי.

חברי גולסטאר 6
בין היתר נרשם בתקנון כי למרות שמדובר בכוכבי הרייטינג של ישראל, הנהלת הקבוצה לא תגבה כסף עבור כניסה למגרש הביתי ולא תאפשר לאף קבוצה בייתית לגבות כסף במשחקי החוץ. מקורביו של ליכטנשטיין אמרו השבוע: "ההחלטה הסופית תתקבל בקרוב. תכנית העבודה כבר הוכנה לרבות תכנית כלכלית, אבל זה לא פשוט מאחר וכוכבי "גולסטאר' הם אנשים מאוד מאוד עסוקים בכל ימות השבוע לרבות יום שישי. הכיוון חיובי, אבל רק אם נדע שלכל היוזמה הזו יש זמן מדף של לפחות עונה שלמה נצא לדרך. ברור שלראות ביום שישי משפחות וילדים שמחים זה החזון וזה בעצם הרעיון אבל "גולסטאר" כבר הרגילה לטוב ביותר למעניין ביותר ולאיכותי ביותר ורק אם נרגיש שזו המגמה והרצון של השחקנים שיבחרו על ידי שייע והמנהל הטכני אנדי רם נצא לדרך ונירשם בהתאחדות".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ענק יהיה כייף
(גדי: 08:44 27-02-2018)
2
מתיחת פורים
(אחד שיודע: 10:27 27-02-2018)
תתקדמו
3
רעיון טוב שישחקו בין המחוזות השונים כול שישי במחוז אחר שכולם יהנו ויגרמו לאטרקציה ללא כוונת עליה כך גם יהנו יותר בלי לחץ.
4
נשמע נחמד אבל
(אחד שלא יודע: 17:00 27-02-2018)
מה זה "לא יאפשרו לאף קבוצה לגבות במשחקי החוץ"? זה לא בידיים שלהם.
5
ליגה ג שומרון
(Guy: 22:07 10-03-2018)
ליגה ג שומרון תנו קרדיט לחיפאיות
6
גוווולסטאר
(בן לוי: 00:45 22-03-2018)
מי שיעשה מנוי שנתי יקבל טריפל של הוט ?
7
אמן גולסטאר ינצחו
(נשר: 11:59 23-03-2018)
אמן קבוצת גולסטאר תשפיל את אריאל 9:0 קבוצה בלי כבוד עם קומבינות ופרוטקציות ומחלקת נוער פחח

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?