שוהם: "לא מתחרט שהגעתי לדימונה. מאמין שנישאר בליגה"

מודע לחשיבות המשחק. שוהם מודע לחשיבות המשחק. שוהם
במועדון מקווים להשיג נקודות ראשונות תחת המאמן החדש. ביפו רוצים להמשיך את מסע ההצלחות בעקבות הניצחון על נס ציונה

במועדון ספורט דימונה נמצאים בתקופה קשה, והשבוע אף הקבוצה הובסה על ידי נורדיה בתוצאה 0:5 והיא ניראת בדרך הבטוחה לליגה ב'. בכל מקרה, בדימונה טרם ויתרו לחלוטין על ליגה א' וכבר בשישי הקרוב יקוו לחגוג ניצחון ראשון תחת המאמן נועם שוהם, כאשר האחרון שהגיע לפני שבועיים לדימונה ועדיין לא הביא לשינוי המיוחל.

שוהם אמר לקראת המשחק: "כל המשחקים שלנו עד עכשיו היו קריטיים וככה יהיה גם המשחק הקרוב. יפו קבוצה מצוינת שעושה תוצאות מדהימות ומגיע קרדיט למאמן שלה. אני ממש לא מתחרט שהגעתי לכאן ומאמין בשחקנים ובי שאנחנו יכולים להישאר בליגה. אני רואה את הניצוץ של כולם בדרך להישרדות".

מהצד השני, ביפו חגגו השבוע את אחד הניצחונות המרשימים של העונה, כאשר גברו במשחק חוץ על המוליכה סקציה נס ציונה. מאמן יפו, אורי קרגולה, שוחח השבוע עם השחקנים וניסה להוריד אותם לקרקע לפני המפגש מול דימונה שצפוי להיות משחק לא פחות קשה.

קרגולה: "אני מאוד מעריך את דימונה ולבטח את נועם שוהם. יהיה משחק קשה מול קבוצה שצריכה את הנקודות ויש להם שחקנים מספיק טובים שבמשחק אחד יכולים לנצח כל קבוצה וככה נתכונן לזה. אנחנו תמיד נמצאים על הקרקע גם בהפסדים וגם בניצחונות".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
היידה יפו
(עזרא: 14:30 09-03-2018)
שבוע הבא ניראה לי שיבואו הרבה צופים ליפו חבואו הרבה קהל לדעתי שבוע הבא היידה יפו
2
קקה
(שחקן: 15:02 09-03-2018)
קבוצה בלחץ ובמצב כמו של דימונה עם כל החוסר ביטחון והלחץ של השחקנים והמערכת,לא צריכה מאמן מתנשא וקר שבא לרדות בשחקנים ולגמור אותם לגמרי. והכי מצחיק שברוב טיפשותה,הנהלת דימונה,החתימה מאמן שלא יכול לעמוד על הקווים ב-3 משחקים הראשונים שלו בקבוצה.

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?