חזרו למציאות: נס ציונה ניצחה את כפר שלם והגדילה את הפער

הנהיג את הקבוצה. סהר לוי הנהיג את הקבוצה. סהר לוי
לאחר ההפסד בשבוע שעבר ידעו בשורות המוליכה כי הם חייבים לחזור למסלול הניצחונות בכדי לקראת המשחק מול יבנה. כפר שלם המשיכה להציג יכולת חלשה מאז עזיבתו של המאמן שוקי סדיס

גם סקציה נס ציונה וגם הפועל כפר שלם הגיעו במצב רוח מדוכא למשחק ביניהן כאשר המוליכה הפסידה בביתה ל'קביליו' יפו וכפר שלם הובסה על ידי "ירמיהו" חולון במחזור הקודם.

שני המאמנים ידעו כי רק ניצחון יחזיר את הביטחון והוא חזר לקבוצה של עופר טסלפפה. יותר מ-100 צופים הטריחו עצמם להגיע לשכונת התקווה כדי לצפות במוליכת ליגה א' דרום משחקת נגד כפר שלם בידיעה שכל תוצאה פרט לניצחון המקומיים תסיים את העונה עבורה.

אוהדי נס ציונה
בחלוף 30 שניות מהפתיחה נפצעו סבג מנס ציונה וחמזה מכפר שלם בהתנגשות ראשים, כשהאחרון הובהל לבית החולים. לאחר מספר בדיקות מצבו של השחקן הטיב והוא שוחרר לביתו.

חמזה לאחר הפגיעה
הובהל לבית החולים
בדקה ה-21 בעיטה ראשונה של נס ציונה נרשמה לעבר שער כפר שלם כשהכדור של תרועה מצא רק את הרשת החיצונית. המחצית הראשונה התנהלה ללא אירועים משמעותיים ליד שני השערים עד לדקה ה-41. התקפה משולבת בשחקנים רבים של נס ציונה מצאה את הבלם צליל נחמיה שבעט מקרוב חזק פנימה, 0:1.

לא חלפו שתי דקות וסהר לוי קיבל כדור תועה ברחבה ומקרוב גלגל פנימה, 0:2 לנס ציונה.

כמו בשבוע שעבר נגד חולון, גם כאן כפר שלם הראתה שסף השבירה שלה נמוך מאוד. המחצית השנייה נפתחה טוב עבור המארחים ובדקה ה-53 יכלה כפר שלם לצמק את התוצאה לולא החטאה מסמרת שיער של אומרדרקר שמשישה מטרים בועט לגופו של שוער נס ציונה עמית שמש.

בהמשך רשמנו עוד החמצות של שחקני כפר שלם, מזור, צ'קאנה ולובין. מצד נס ציונה היה זה רואי בן בסט שניסה את מזלו בהזדמנויות שונות, אך לשווא.

נס ציונה למעשה סיימה את העונה שלה באופן רשמי ותוכתר רשמית לעולה לליגה הלאומית בשבועות הקרובים. גם חלום הפלייאוף העליון של כפר שלם נגוז סופית והקבוצה בהחלט יכולה כבר ללכת לים.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
והשבוע
(לנדו: 12:16 10-03-2018)
השופט היה בסדר הפעם ? אין תלונות ? מה עם איזה וידאו כמו שבוע שעבר?
2
לא מתאים לקבוצה הדוהרת לליגה הלאומית להביא כל כך מעט אוהדים.
3
העוקץ
(רונן: 19:46 10-03-2018)
4
100 צופים הטריחו את עצמם....
(בושה לכדורגל: 19:47 10-03-2018)
היו במגרש גג 50 צופים של נס ציונה , קבוצה כזאת הולכת לעלות לליגה לאומית , בושה לכדורגל שיש קבוצות כאלה בארץ. כל הקבוצות ללא קהל שיעשו איחוד ויגמרו עם זה , בזבוז כספי ציבור !!!
5
נס ציונה
(יבנאי: 21:46 10-03-2018)
נס מיונה תעלה הליגה חלשה . יבנה???? שיש מאמן סמרטוט אין מה לצפות. שחקנים צוחקים עליו באימונים. עושה ניצחונות נגד התחתית וכל משחק קובע עושה במכנסיים... לך הביתה
6
ליגת העל
(ערן: 12:24 11-03-2018)
בסוף עונת 2010/2011 סקציה נס ציונה עולה לליגת העל.
7
לפחות שזה גם כמות לא גדולה אבל מי שכתב 50 אוהדים פשוט שקרן

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?