יתרכזו בפלייאוף: "רובי שפירא" שוב איבדה נקודות

שחקני שחקני "רובי שפירא" (נזיה סולטאן)
בבכורה של פטריסיו סייג על הקווים סיימו האדומים מחיפה ב-0:0 מול מ.ס. טירה שמצידה אגרה נקודה סופר חשובה בדרך להבטיח את ההשארות בליגה א'

לגלריית התמונות המלאה לחצו כאן!

אחרי הזעזוע בתחילת השבוע בעמדת המאמן, ערך פטריסיו סייג את הופעת הבכורה שלו על הקווים כמאמנה החדש של הפועל "רובי שפירא" חיפה שאירחה באצטדיון העירוני בנשר את מ.ס. טירה מתחתית הליגה.

שחקני האורחת הגיעו למשחק הזה כשהביטחון שלהם לא בשמיים לאחר שאלה הפסידו בשבוע שעבר והפער מאיכסל צמח ולמעשה איבדו סיכוי להעפיל לליגה הלאומית מהמקום הראשון.

מנגד, טירה הגיעה למפגש הזה לאחר ניצחון ביתי קטן 0:1 על מכבי דליית אל כרמל. שחקניו של מוחמד סמארה ידעו כי כל נקודה מהמפגש הזה תחשב להצלחה גדולה.

מוחמד סמארה מאמן טירה (נזיה סולטאן)
בן עשור ועבד אלחי (נזיה סולטאן)
שלום אדרי מול שלומי בן עשור (נזיה סולטאן)
כשהיה נדמה שאולי הזעזוע בעמדת המאמן יכניס מעט תקוות מחודשות בשחקני המארחת, קיבלנו משחק פושר שהסתיים ללא שערים וחלוקת נקודות בין שתי הקבוצות שהגדילה עוד יותר את הפער מ"רובי שפירא" לאיכסל שעומד כעת על תשע נקודות.

פטריסיו סייג (נזיה סולטאן)
בטירה יצאו מרוצים לאחר שהשיגו נקודה מאוד חשובה: "היה משחק לא פשוט בין קבוצה טובה. שמחים שהצלחנו להוציא מהמפגש הזה נקודה שנתנה לנו אוויר במאבקי התחתית. חשוב לזכור שכלום עוד לא גמור. נצטרך לעבוד קשה עד למחזור האחרון כדי להבטיח את ההשארות בליגה".

שחקני טירה בסיום יחד עם האוהדים (נזיה סולטאן)
מנגד, פטריסיו סייג אמר לדף הפייסבוק הרשמי של הקבוצה: "התחלנו את המשחק מצוין, ידענו שטירה היא קבוצה שאפשר להגרר למשחק שלהפ שהוא אגרסיבי. לא נתנו את הגול הראשון ובמשך המשחק לא היינו מספיק איכותיים בשביל לגמור את זה".

המאמן המשיך: "העתיד הוא טוב. יש הרבה שחקנים מאוד מוכשרים. כרגע יש חוסר ביטחון. הגענו לשני מצבים במחצית הראשונה. אמנם לא נעלה מהמקום הראשון, צריך כל הזמן לחשוב איך לעבוד בשביל לעלות ליגה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
סמארה מאמן חלש צריך לנחליף
(נתניה: 13:31 10-03-2018)
בסגל כזה צריך להגיע לפליאוף בהליכה,
2
שלום אדרי כנס
(בושה וחרפה איפה ההתאחדות??: 23:42 10-03-2018)
ביום שישי השחקן אחז באיבר מינו ליד בתי בת ה8 שהגיע למשחק הכדורגל של רובי בפעם הראשונה ובוודאי האחרונה. תתבייש לך.
3
שקרן עלוב
(כנס ילדה בת 8 : 10:16 11-03-2018)
שכותבים את זה פעם אחד אומרים יכול להיות שכותבים את זה 3 פעמים זה קנאות וצרות עין ומראה על אדם פחדן .אם אתה גבר כתוב את הפרטים שלך ואתה תקבל תביעה שבחיים לא חלמת יא חתיכת סמרטוט מסריח מיץ של הזבל
4
ברובי כדורגל זה שולי
(מחסל האגדות: 16:50 11-03-2018)
בתכלס כולם באים כדי לשמש תפאורה לאמיר סביון וקרין כהן בסלפי המשותף.

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?