צעד וחצי בליגה ב': ירכא גברה על נהריה

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק (מיכה פישנזון) שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק (מיכה פישנזון)
ביום שישי האחרון עשתה הקבוצה רשמה צעד נוסף בדרך לליגה ב'. למרות שיריבתה עשתה לה חיים לא פשוטים שער ניצחון בדקה ה-91 של האקס, מוניר עלי, הכריע את ההתמודדות

בקיץ האחרון בנו בירכא קבוצה שמטרתה היא לעלות ליגה בסיום העונה, לשם כך הונחתו בקבוצה שחקנים מוכחים שעשו דבר או שניים בליגות הנמוכות. השוער אושרי לוי הבלתי נגמר, ישראל דרור המגן הוותיק, מוניר עלי ועוד שחקנים הצטרפו לקבוצה על מנת להצעיד אותה לליגה ב'.

בשישי האחרון פגשה הקבוצה מירכא את הפועל נהריה כאשר היא ידעה שאם היא תנצח אז המועדון יהיה כבר עם צעד וחצי בליגה ב'.

בדקה ה-30 של המשחק היממה נהריה את ירכא כאשר אופיר מוסא כבש שער בכורה, הכניע את אושרי לוי וקבע 0:1 לזכות נהריה.

שחקני נהריה חוגגים את היתרון (מיכה פישנזון)
מאז שירכא ספגה את השער שחקני הקבוצה הציגו משחק חלש, מבולבל ולחוץ. מנגד, הפועל נהריה ניצלה את החולשה והגיעה למצבים ליד רחבת השער של אושרי לוי, אך רק חוסר מזל מנע מנהריה לרדת ביתרון גבוה יותר במחצית.

5 דקות לאחר שריקת הפתיחה של המחצית השנייה, אוהדי ירכא שהגיעו לחזות במשחק קבוצתם יכלו לנשום לרווחה כאשר ייזן מרעי כבש ואיזן את תוצאת המשחק ל-1:1.

ירכא יצאה מעודדת מהשער שכבשה וניסתה להשיג עוד שער כדי להפוך את התוצאה, אולם משחק הגנה טוב של חוליית הגנה של נהריה מנעה זאת והמשחק נשמר מאוזן כאשר גם הפועל נהריה מנסה את מזלה מהצד השני.

בדקה ה-75 ייזן מרעי קיבל צהוב שני והורחק מכר הדשא. כעבור שתי דקות ביצע מאמן ירכא את החילוף המנצח של המשחק כאשר מוניר עלי שעבר דבר או שניים בליגות הנמוכות נכנס לכר הדשא.

בדקה ה-90 פריצה של שחקן ירכא מאגף שמאל שהוציא כדור רוחב לעבר מוניר עלי שהיה על רחבת ה16 של נהריה, האחרון לא התבלבל והכניע את שוער נהריה וקבע 1:2 לירכא.

כובש שער הניצחון, מוניר עלי (מיכה פישנזון)
כעבור שתי דקות, אנשי ירכא החסירו פעימה כאשר במצב האחרון של המשחק בעט ערן גאון מנהריה אל משקוף השער של אושרי לוי. בסיום, ירכא חוגגת יחד עם האוהדים ניצחון חשוב על נהריה. 


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שטויות
(אחד שמבין: 14:57 11-03-2018)
את הקבוצה הזאת בנה בקיץ אבי בן סימון בנה שלד טוב מהכפר מה שקרה זה שהליגה באזור הזה פח. הביאו כמה שחקנים ותיקים ועם השלד הזה כל מאמן היה עולה!!!!!!
2
כמה שמח
(שלומי : 16:09 11-03-2018)
ירכא זה מקום עים פוטנציל אדיר זה כפר חם אנשים טובים אני שיחקתי שם לפני 20 שנה עד היום אני בקשר עים האנשים שם מקווה שהפעם יקחו את זה ברצינות אנואר זה נשמה זה מקום עים ניהול נכון יגיע רחוק מגיע לחגיגות בה
3
ראמה
(האני פרהוד: 18:21 11-03-2018)
ילא ירכא בעזרת השם ליגה ב שיהיה בהצלחה
4
עלייה בסטייל
(איהאב: 22:57 14-03-2018)
ירכא עולה ליגה .....נקודה !!!! , מס' 1 אתה ממשוחררי תחילת העונה , ברור לכולם , תאכל את הלב ....

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?