הצוללת הצהובה

אריאל שיימן (וואלה) אריאל שיימן (וואלה)
ימים קשים עוברים על מה שהיה עד לא מזמן למועדון המפואר באזור השרון. מאז שנשרה מכבי הרצליה מליגת העל לליגה הלאומית עברו כבר עשר שנים תמימות כאשר במהלך השנים ניסתה הקבוצה מספר פעמים לעלות חזרה לליגה הראשונה אך ללא צלחה

לימים היה נראה כי המצב הקיים נח עבור בעלי מכבי הרצליה, אריאל שיימן, שידע כי ליגת העל מעט גדולה על מידותיו ומצא נחלה בליגת המשנה. אך בשנים האחרונות החל המצב במועדון הצהוב להחמיר ושיא השפל עוד לפניו, השנה הקבוצה חווה עונה מזעזעת והיא ממוקמת במקום הלפני אחרון המוביל לליגה א' כאשר הפער בינה לבין חוף מבטחים עומד כבר על 12 נקודות בזמן שנותרו רק ארבע משחקים לסיום הליגה הסדירה.

בשביל מכבי הרצליה, נראה שגם נס ספורטיבי לא יעזור והיא קרוב לוודאי תנשור לראשונה לאחר 27 שנים לליגה א'.

אם לא די בכך, ועל כל צרותיו של אריאל שיימן, נראה כי המועדון שלו שבימיו העליזים היה מועדון פאר שסחף אחריו המון אוהדים והתגאה במחלקת נוער מפוארת ומצליחה, מאבד את הבכירות לשכנה האדומה מעבר לכביש, הפועל הרצליה, שנמצאת בעיצמו של מאבק בניסיון לעשות את הדרך ההפוכה משכנתה ולהעפיל לליגה הלאומית.

לראשונה מזה שנים, מחלקת הנוער המתפתחת של הפועל הרצליה מנצלת את המצב העגום של מכבי ומציגה מחלקה בריאה ומשגשגת עם המוני ילדים ובני נוער שחלקם זלגו ממכבי ומצאו אלטרנטיבה אצל ניר שטרית ואלי חיוחמו(ג'מיל).

גם בגזרת הקהל אריאל שיימן לא מוצא נחת האוהדים כבר לא מגיעים ומי שכן מגיע, מגיע להפגין ולהתריס כנגד הבעלים שמצידו ניתק קשר לגמרי מהקהל. הבעלים מתעלם מאנשים שהיו עד לא מזמן מקורבים למועדון אך המצב האירוני ביותר שהוא יכול להיות החלום וגם הסיוט של שיימן, יכלול תסריט שבמקרה הטוב קבוצתו תצליח לשרוד דרך המבחנים ויש סיכוי סביר שקבוצתו תפגוש בשלב זה את הפועל הרצליה לדרבי רותח.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שיעוף כבר
(הרצליני: 07:35 12-03-2018)
רודף בצע שהרס כל חלקה טובה הרחיק את אלפי האוהדים ועכשיו גם את הילדים לך הביתה איפה ראש העיר
2
אחת הבעיות
(עמית: 07:55 12-03-2018)
שיימן היה צריך לזוז הצידה לפני חודש ולהביא מאמן רציני שיעבוד בשקט.
3
יאאלה שחרר אותנו תן למועדון הזה להתפרק לאט לאט, הכל רקוב מהשורש הפכת מועדון פאר בישראל להכח עמידר רמת גן.
4
הרצליה מכומכם בליגה א
(הפועל חדרה: 17:43 12-03-2018)
חדרתי אין מה לעשות זה המקום שלכם
5
בוא אלינו
(המוכתר: 17:13 19-03-2018)
אריאל הרבה זמן אני שואל מה יש לך לחפש בקבותה עם שלושים אוהדים , בוא לשעריים תתקבל בשמחה עם קהל גדול ומגרשי אימון ברמה

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?