ליגה ב' צפון א': כאוכב ניצחה את בני ממב"ע‎

עמאשה כבש את שער הניצחון של כאוכב (דף הפייסבוק הפועל כאוכב) עמאשה כבש את שער הניצחון של כאוכב (דף הפייסבוק הפועל כאוכב)
ניצחון חשוב למוליכת הטבלה. אחווה כפר מנדא ניצחה בכאבול, בועיינה פספסה הזדמנות להבטיח את המקום בפלייאוף העליון

בליגה ב' צפון א' המוליכות מכאוכב וכפר מנדא השיגו ניצחונות חשובים והפער נשמר על 5 נקודות, ארבעה מחזורים לסיום. הפועל בועיינה סיימה בשוויון נגד מג'דל כרום, בועיינה עדיין לא הבטיחה את מיקומה במבחני העלייה לליגה א' אך יכולה לעשות את זה כבר בשבוע הבא לאחר שבשבוע שעבר איבדה את הסיכויים שלה באופן מעשי לעלות לליגה א' מהמקום הראשון.

בני ממב"ע הגולן והגליל - הפועל כאוכב 1:0
מוליכת הטבלה יצאה למגרש בטובא זנגריה ושם פגשה את בני ממבע שמנסה להשתחל למבחני העלייה לליגה א'. בדקה ה-35 אסעד עמאשה כבש את השער היחידי במשחק שקבע ניצחון חשוב להפועל כאוכב, אפשר לראות שקיימת ירידת מתח בקרב הפועל כאוכב.

הקבוצה שהייתה דורסנית בתחילת העונה הורידה את הרגל מהגז בתקופה האחרונה, כעת הפער עומד על 5 נקודות בלבד אך גם לכאוכב וגם לסגנית המוליכה כפר מנדא נותרו רק 9 נקודות בקופה מכיוון שבלוח המשחקים היה אמור להיות מחזור נגד מ.ס ג'וליס שהתפרקה. בני ממבע מתרחקת ממשחקי המבחנים לעלייה לליגה א' כשהפער בינה לבין צעירי כפר קנא עומד על 7 נקודות לזכות כפר קנא, כאשר לאחרונה יש משחק חסר.

בני כאבול - אחווה כפר מנדא 1:0
סגנית המוליכה התארחה בכאבול למפגש ענקיות אצל הממוקמת רביעית. בדקה ה-15, אדהם שיבלי כבש את שערו ה-12 העונה והיחידי במשחק וקבע 1:0. כפר מנדא שמרה על הפער מהמוליכה וההבנה בקבוצה היא שאסור למעוד כל עוד יש סיכוי לעלות לפסגת הטבלה. בני כאבול לעומת זאת, יכולה להבטיח כבר בשבוע הקרוב את מקומה בפלייאוף במשחק נגד צעירי טמרה.

איחוד בני מג'דל כרום - הפועל בועיינה 1:1
הפועל בועיינה שמטה הזדמנות יקרה להבטיח את מיקומה בחמישייה הראשונה. בדקה ה-35, אדהם גבראן כבש את שער היתרון לזכות מג'דל כרום והוריד את קבוצתו בהפסקה ליתרון 0:1. הפועל בועיינה לא אמרה נואש ובדקה ה-90 היה זה מחמוד חמודה שכבש את שער השוויון וקבע את תוצאת המשחק 1:1. בועיינה תנסה להבטיח את מיקומה במבחני העלייה לליגה א' כבר בשבוע הבא נגד איחוד בני סמיע, ואילו מג'דל כרום יכולה באופן תיאורטי להשתחל למבחני העלייה אבל הסיכויים ממש קלושים לעשות זאת.

תוצאות נוספות:
בני נחף - צעירי כפר כנא 1:0, בני סמיע - מעלות תרשיחא 1:1, אחי עכו - אחווה עראבה 2:0, צעירי שפרעם - צעירי טמרה 1:2.

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של א.א. פאחם?