המשחק בין נורדיה "ירמיהו" חולון יתקיים ביום ראשון

לא יודעים איפה המגרש הביתי. אוהדי נורדיה לא יודעים איפה המגרש הביתי. אוהדי נורדיה
המשטרה סגרה את המגרש בהר חומה וקטמון משחקת בטדי לכן הוחלט על קיום המפגש בתחילת השבוע

אחד המשחקים המרכזיים במחזור הקרוב בליגה א' דרום יהיה בין בית"ר נורדיה לבין "ירמיהו" חולון כאשר מדובר בקרב ישיר על מקום בפלייאוף העליון.

נורדיה רחוקה שלוש נקודות מחולון וניצחון במשחק הזה יכול לקרב אותה משמעותית לחמישייה הראשונה. למרות חשיבות המשחק, דבר שמטריד את ראשי נורדיה זה בעיקר היכן ומתי ייערך המשחק. במהלך הימים האחרונים נודע לאנשי המועדון כי המשטרה סגרה את המגרש בהר חומה מה שגורם לכאב ראש גדול בקרב הנהלת הקבוצה.

בנורדיה פנו לעיריית ירושלים וביקשו לארח את המשחק באצטדיון טדי במוצאי שבת, אך נתקלו בשלילה ואז חזרו שוב לאופציה לארח את המשחק ביום שישי. תחילה דובר כי המשחק ייערך בשעה 12:15 כאשר הפועל קטמון מארחת את המשחק שלה בשעה 16:00, לבסוף זה נדחה על ידי אנשי קטמון בטענה כי אם המשחק הראשון יסתיים בשעה 14:30, הדבר עלול לגרום לעומס בכניסה בקרב האוהדים שלהם.

בסופו של דבר הוחלט כי המפגש יתקיים ביום ראשון בשעה 20:00 באצטדיון טדי.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
למי זה מעניין?
(עדיף לבטל את המשחק: 15:40 11-04-2018)
2
הפתרון לבעיה כביכול שיש הוא: אוהדים של נורדיה וחולון, ישבו בשני שערים אחרים, והכניסה והיציאה תהיה משם. והאוהדים של קטמון יכנסו מ-שערים אחרים לא חייב להיות באותו השער ושלום על ישראל.
3
המשחק צריך להיות ב-15.00
(פלייאוף: 16:11 11-04-2018)
אחיד כמו שאר המתמודדות לפלייאוף. אם אין להם מגרש, שימצאו. ואם לא ימצאו - הפסד טכני. לא יתכן וההתאחדות תנהג בניגוד לתקנון (כל המשחקים הרגישים בשעה אחידה החל מהמחזור ה-28). אם ההתאחדות תפעל בניגוד לתקנון נגיש עתירה לנשיאות בית הדין העליון.
4
גם ככה יסתיים 0-0
(אפשר לבטל את המשחק מראש: 16:31 11-04-2018)
תשלחו נקודה לכל קבוצה ללא משחק . מיותר

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?