אביחי ידין האריך את חוזהו בהפועל ת"א

אביחי ידין אביחי ידין
המחלוקת בין הקפטן לבעלים הסתיימה. הקשר חתם לעונה נוספת אצל האדומים וכבר הספיק להצהיר: "נמשיך לעבוד קשה בשביל להחזיר את הפועל לצמרת הכדורגל הישראלי"

בהפועל תל אביב ממשיכים להסתכל לעבר העונה הבאה ולאחר שהחתימו את קובי רפואה לעונה נוספת, ביצעו האדומים מהלך נוסף והאריכו את חוזהו של הקפטן, אביחי ידין.

בין האדומים לידין הייתה מחלוקת בשבועות באחרונים בנושא השכר אשר יקבל השחקן במסגרת החוזה החדש, מחלוקת שאף גרמה לכך שידין לא שותף כלל במשחקי הקבוצה בשבועיים האחרונים. במועדון הבינו את חשיבות השארת הקפטן שאהוב ומוערך מאוד על ידי האוהדים האדומים והעדיפו לסיים את הסאגה במהרה.

ידין שחתם היום על החוזה החדש על פיו יישאר גם בעונה הבאה, אמר לאתר הרשמי של המועדון: "לפעמים במשא ומתן יש עליות ומורדות, אך אני יכול להגיד בפה מלא שלא היה לי ספק שאמשיך בקבוצה בסופו של דבר. הפועל זה המועדון שעברתי בו את הרגעים הכי יפים בקריירה, המקום שאני מרגיש בו הכי טוב ואני שמח שהכל מאחוריי. אני רוצה להודות לקהל על התמיכה הגדולה, קיבלתי מאות הודעות שריגשו אותי מאוד. נמשיך לעבוד קשה במטרה להחזיר את הפועל למקומה הטבעי - צמרת הכדורגל הישראלי".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מס1
(אדום בנשמה: 20:13 11-04-2018)
אוהבים אותך ושהתגשמו חלומותינו יאללה הפ מלחמה

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?